(GM) Street Stories

Započeo Dario_Choki, Mart 19, 2011, 15:25:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Super, ali ja napravim home made server i kako da ga preesem online ako zna neko molim vas nek pomogne btw super :D ..

Mirnas_Tajic

Mozel meni neko reci zasto kada sebi dam admina nemogu uc na server uvjek mi kaze pogresna lozinka

Kako se daje GameMaster.Rijesio sam problem sa tim sto se igraci ne pomjeraju bilo je di FS(FilterScript),ali sam imam drugi problem,kad ubacim mod na hosting uvijek nesto hvali ili ograde neke ili nesto,sad sam ubacio mod na hosting i hvali ona Balkanska kuca msm da se tako zove,pa ako moze da mi pomognete?I primjetio sam bug kod Groove Street-a kad udjes u onaj kafic gdje bi se GS trebao sastajati(valjda)i kad izadjes baci te dole na plazu na neki tamo kafica,a ja skriptati nzm pa ako moze neko to da ispravi i doda ograde pokretne i one obicne kod LCN-a i Hitmana?Hvala.
Poslednja Izmena: Mart 21, 2011, 13:41:55 POSLE PODNE od Zuba_Corleone

GM se daje sa /makemaster
a ti trazis sve na gotovo. Imas na forumu tutoriale i radi po njima. Kako mislis uspjet ako neces ni da pokusas skriptat

Pokusavam ali mi ne ide od ruke :D.Bolje receno nekontam  :'( ! Kako da aktiviram event i misijU
?
Poslednja Izmena: Mart 21, 2011, 16:16:23 POSLE PODNE od Zuba_Corleone

ja ga sad idem ubacit u host nista nisam dirao sve ubacio kak treba i pise da je mod unknown i pise u server logu file or function not found jel to do moda ili?

Cobra 11


Na kojoj liniji se nalaze skinvoi od surenosa,posto kad stavim /giverank ID 2 promjeni mu se skin u skin od PD-a?I kako da izbacim ovaj anti-cheat sto je u skripti jer hocu da ubacim JunkBuster?
Poslednja Izmena: Mart 21, 2011, 20:49:31 POSLE PODNE od Ryder_Crips

može li mi samo netko reci dvije stvari u vezi ovog GM-a:

1. koje su sve organizacije/bande/mafije
2. dali organizacije/bande/mafije imaju vec ograde kod sovjih baza tj dali su baze ogradene nekim visokim kapijama iogradama kao na CH il je ono male ograde cisto da auti neulaze
Rehab RolePlay [0.3.7-R2] - https://discord.gg/XCjRc2U

91.121.21.54:8743

Citat: tbedy poslato Mart 21, 2011, 22:15:47 POSLE PODNE
može li mi samo netko reci dvije stvari u vezi ovog GM-a:

1. koje su sve organizacije/bande/mafije
2. dali organizacije/bande/mafije imaju vec ograde kod sovjih baza tj dali su baze ogradene nekim visokim kapijama iogradama kao na CH il je ono male ograde cisto da auti neulaze
Pa skini mod pa prodi malo i vidi i ako nepa koda je problem napravit.

a nemogu ga trenutno probat (mislim na GM) zato i pitam...

meni jos bolje da nema ograda, zato i pitan, jer ako imaju one visoke NON RP ograde kao na CH nije toto..
Rehab RolePlay [0.3.7-R2] - https://discord.gg/XCjRc2U

91.121.21.54:8743

Mirnas_Tajic

postavio sam na host ovaj mod i stopa mi chat

Citat: Luis poslato Mart 19, 2011, 16:48:21 POSLE PODNE
Citat: Danilo poslato Mart 19, 2011, 16:39:34 POSLE PODNE
Nije lose samo sto mi nece kad kucam /rcon login sifru nece mi posle toka ni pre koamnde admina  :S
Pa kad si das sa /rcon login (sifra) onda si poslije toga moras dati admina npr. ako je komanda /makeadmin 0 1338   ;D
0=koji si id 1338= lv admina  8)
i onda mos koristit komande od admina  ;)

Sve si ja to dam ali nece :S


Imam problem,promjenim ime u ime mog servera,i ubacim GM na hosting i kad udjem ili hvali ona Balkanska kuca ili lift od PD-a,ili onaj preko puta kafic?Do cega je to ako mozete da mi pomognete?