Nova Balkan SA:MP Zajednica??

Započeo PNP, Mart 15, 2011, 17:38:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

PNP

*

 edit: DEMOKRATIJA BALKAN SA:MP "Bice Kako CH Kaze." Tema Lockana Neznam Zbog Cega Pa ovo je balkan sa:mp zajednica pa mozemo diskutovati  >:(
;D kao sto naslov govori pojavile su se price oko nove Balkan SA:MP Zajednice sta vi mislite o tome.....
ja sam pitao jednog od osnivaca zasto to rade a kaze: "Balkan SA:MP.com je takozvana zajednica u kojoj je Bog CroHerza, onaj tko posta nesto protiv CroHerze dobiva Forever Ban, Ako neko ima dobar server kazu odma da je copy od CH pa nisu oni sve izmislili"  8) tako on kaze sta vi mislite o tome nadam se da ova tema nece biti uklonuta a ja Banovan  8)
Poslednja Izmena: Mart 15, 2011, 18:17:59 POSLE PODNE od PNP

ZicMortal



Sta je ovo u zadnje vrjeme samo neke Dalebu! A mislim da se zadnji put vidimo  ;)

Ja neznam više koji ste vi maloumnici, i svaki dan otvarate ovakve teme... Da imam admina sve bi vas pobanao za minut!


Btw. Šta je CroHerza Bog, čuj kad otvoriš bolji serverš CH te banuje. OMG!

Mislite neko otvori dobar server ustvari dobro kopira CH, što Geforce ili Balkan Expres niko nije optužio za nešto? Zato što ne kopiraju stvari i prave to indetično kao vi! To samo pričaju djeca poput tebe i ovi što su otvarali teme zadnjih dana, da vi nešto napravite što drugi nemaju, ovdje bi 20 tema otvorili da vas neko kopira, a pošto Sop, Djuro imaju Admine, normalno da će banovati tu gamad..
Poslednja Izmena: Mart 15, 2011, 18:01:28 POSLE PODNE od eLLyx


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

PNP

*

Citat: eLLyx poslato Mart 15, 2011, 17:57:39 POSLE PODNE
Ja neznam više koji ste vi maloumnici, i svaki dan otvarate ovakve teme... Da imam admina sve bi vas pobanao za minut!

Btw. Šta je CroHerza Bog, čuj kad nešto uradiš CH te banuje. OMG, to samo djeca poput vas može pričati, da vi nešto napravite što drugi nemaju, ovdje bi 20 tema otvorili da vas neko kopira, a pošto Sop, Djuro imaju Admine, normalno da će banovati tu gamad..

8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8) uvlaci se uvlaci im se  :D

Cobra 11

dobar vic...
kao 1. CH NIJE tu Bog !!!
kao 2. vecina koji su nesto napravili,napravili su kopiju CroHerzegovine.... tako da....
kao 3. sumnjam da ce dobit host bilo tko...
kao 4. vjerojatno je to neki klinac koji otvara "Novu BS zajednicu !"

OF: jesi ti neki elektrotehnicar ili tako sta???
vidim da imas PNP tranzistor u avataru i nick ti je PNP xd


Citat: [ED].:Curtis:. poslato Mart 15, 2011, 17:50:06 POSLE PODNE
Sta je ovo u zadnje vrjeme samo neke Dalebu! A mislim da se zadnji put vidimo  ;)
Evo ovo me malo nervira, zasto neko mora da bude banovan/kaznjen samo zbog svog misljenja, uredu je ako neko vredja i pravi probleme, ali on je izneo samo svoje misljenje i pitao dali je to istina!! ::)
EDIT: CH nije bog, ako ima igraca i dobar mod ne znaci da je bog!!
EDIT2: Necu nikog da vredjam, ali ja mislim da su previse umislili
Poslednja Izmena: Mart 15, 2011, 18:04:10 POSLE PODNE od [AG] N1n0

Citat: PNP poslato Mart 15, 2011, 17:59:38 POSLE PODNE
Citat: eLLyx poslato Mart 15, 2011, 17:57:39 POSLE PODNE
Ja neznam više koji ste vi maloumnici, i svaki dan otvarate ovakve teme... Da imam admina sve bi vas pobanao za minut!

Btw. Šta je CroHerza Bog, čuj kad nešto uradiš CH te banuje. OMG, to samo djeca poput vas može pričati, da vi nešto napravite što drugi nemaju, ovdje bi 20 tema otvorili da vas neko kopira, a pošto Sop, Djuro imaju Admine, normalno da će banovati tu gamad..

8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8) uvlaci se uvlaci im se  :D


Hahahahhahahah  :'(

Nemam se ja kome uvlačiti ja samo govorim realnost, a to ti ne vidiš koliko si zasljepljen nezrelošču!




Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Correlli

Citat: PNP poslato Mart 15, 2011, 17:38:39 POSLE PODNE
kao sto naslov govori pojavile su se price oko nove Balkan SA:MP Zajednice sta vi mislite o tome.....
Pozvao sam ja mnoge od vas već 100 puta da je napravite i odskočite od ove stranice ako vam se ne sviÄ'a, tako da slobodno.


Citat: PNP poslato Mart 15, 2011, 17:38:39 POSLE PODNE
ja sam pitao jednog od osnivaca zasto to rade a kaze: "Balkan SA:MP.com je takozvana zajednica u kojoj je Bog CroHerza
United Roleplay Administratori/Moderatori? Koliko znam oni žele napraviti nekakvu kopiju naše zajednice. Neka slobodno naprave, ionako će se tamo skupljati samo oni koji zavide uspjeh svim ostalim ljudima, a za neko vrijeme počet će o njima isto misliti kao što oni sada misle o CH i ovoj zajednici.

Citat: Correlli
Zašto onda ovaj forum dopušta reklamiranje svih ostalih servera ako mi možeš objasniti?
Ni svjestan nisi koliko igrača sa CH-a je pustilo CH i otvorilo svoj server i reklamiralo ga ovdje, a kako će na taj način CH imati više igrača?

Nekima očito na paše što nemaju nikakve pozicije na ovom forumu ili što nisu sposobni izmisliti vlastitu ideju pa je pretopiti u skriptu, nego moraju krasti jedinstvene ideje pa poslije se nešto bune kad im nešto kažeš.


Citat: PNP poslato Mart 15, 2011, 17:38:39 POSLE PODNE
onaj tko posta nesto protiv CroHerze dobiva Forever Ban
Ne igram na CH i postam mnogo puta protiv CH zajednice na ovom forumu i ni sam se ne slažem sa radom Administratora/Moderatora tamo i još sam jedan od glavnih Administratora ovdje, tako da su ti te riječi prazne.


Citat: PNP poslato Mart 15, 2011, 17:38:39 POSLE PODNE
Ako neko ima dobar server kazu odma da je copy od CH
Po tim "tvojim" riječima je onda zanimljivo što to još za moju skriptu nitko nije rekao (ako te zanima o ćemu pričam, onda slobodno pogledaj moje teme u slike & video pod-forumu).

Citat: Correlli
Nekima očito na paše što nemaju nikakve pozicije na ovom forumu ili što nisu sposobni izmisliti vlastitu ideju pa je pretopiti u skriptu, nego moraju krasti jedinstvene ideje pa poslije se nešto bune kad im nešto kažeš.


Citat: PNP poslato Mart 15, 2011, 17:38:39 POSLE PODNE
tako on kaze
Tako on misli.


Citat: PNP poslato Mart 15, 2011, 17:38:39 POSLE PODNE
sta vi mislite o tome
Slobodno, ali svako reklamiranje na ovoj stranici donijet će vam ban, kao Å¡to se je i dosada dogaÄ'alo.

Citat: Correlli
Pozvao sam ja mnoge od vas već 100 puta da je napravite i odskočite od ove stranice ako vam se ne sviÄ'a, tako da slobodno.


Citat: PNP poslato Mart 15, 2011, 17:38:39 POSLE PODNE
nadam se da ova tema nece biti uklonuta a ja Banovan  8)
Nismo mi ljudi poput Administratora/Moderatora i ljudi koji vode United Roleplay zajednicu.

Ako bi se i to desilo da otvore, to ce im biti bezveze, a i nitko nece boravit tamo... glupe li teme..
i to sto govorite da je CH bog... pogledaj malo administraciju... sa CH je samo Soprano...

Correlli

Citat: Chris poslato Mart 15, 2011, 18:44:21 POSLE PODNE
pogledaj malo administraciju... sa CH je samo Soprano...

Å ta su Nikola i zerocoolos (Dude) napustili CH?
Poslednja Izmena: Mart 15, 2011, 19:13:57 POSLE PODNE od Correlli

Correlli

Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Mart 15, 2011, 19:14:51 POSLE PODNE
Chris i Dude. (Zerocools) - Njihova je stranica kolko ja znam.
Chris - CoAdministrator

Odakle sad dva Chris-a u priči? Chris je obični Co-Administrator - valjda misliš na Sopranota.
Poslednja Izmena: Mart 15, 2011, 19:17:55 POSLE PODNE od Correlli

Citat: Correlli poslato Mart 15, 2011, 19:17:37 POSLE PODNE
Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Mart 15, 2011, 19:14:51 POSLE PODNE
Chris i Dude. (Zerocools) - Njihova je stranica kolko ja znam.
Chris - CoAdministrator

Odakle sad dva Chris-a u priči? Chris je obični Co-Administrator - valjda misliš na Sopranota.

Sveee je Sopranovo i ovo i CH u 100% vlasništvu :D


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]