[POMOC] Imena organizacije/mafija

Započeo Mirnas_Tajic, Mart 13, 2011, 21:27:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Mirnas_Tajic

Skripta koju koristim:Koristim mod FactionGame
Detaljan opis problema:Kako da promjenim imena organizacija i da promjenim redosljed jer kad dam lidera /meakeleader npr 15 onda kad kucam /lideri pise mi npr: Mirnas_Tajic (------) nepise mi ime organizacije.Evo da vam objasm:Nekako sam skontao da promenim ime organizacija/mafija ali imam neke mafije koje nemaju baze al imaju /f chat i kako da Spawn i da im dodam auta u bazu
Dio skripte:///
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):////
Poslednja Izmena: Mart 13, 2011, 22:04:01 POSLE PODNE od Mirnas_Tajic

To ti i netreba jer nemas skriptu LOL Skripta koju koristim: (ispuni)


Samo me zanima kaki je to dio skripte:  "///", ispuni to polje; stavi komandu /lideri, reci pod kojim ID-em ti je definirana koja maf/band/org....

OBJASNITE PROBLEM!


Sve komande koje si naveo gore ih postaj u "dio skripte:"

Mirnas_Tajic

Al nekontam sta ocete reci moj problem je samo Baze u mafija kako da napravim itd da ubacim auta i to tako.......I da ih preimenujem

Da ih preimenujes si reko da si skuzio...

Dalje...

Reko si da neradi /f... Pa daj ID organizacije i daj cmd /f

Mirnas_Tajic

Ljudiii molim vas slusajte vako  ja imam oko 3 mafije koje nemaju imena nemaju baze ali imaju /f chat i kad nekom dam tog lidera i kad kucam /lideri pose mi Mirnas_Tajic (---------) nema imena sta da radim ccc namaju baze kako da napravim bazu

Citat: Mirnas_Tajic poslato Mart 13, 2011, 22:22:57 POSLE PODNE
Ljudiii molim vas slusajte vako  ja imam oko 3 mafije koje nemaju imena nemaju baze ali imaju /f chat i kad nekom dam tog lidera i kad kucam /lideri pose mi Mirnas_Tajic (---------) nema imena sta da radim ccc namaju baze kako da napravim bazu
kucas u pawnu ctrl+f kucaj
/lideri i kada ti izbaci dole npr Los Santos PD i imas dole te --------- stavi umesto toga kako zelis da se zove,za baze lepo ... Pogledaj malo tutove za pokretne kapije,i za vozila imas od Don_Sergia,tako da sta da ti kazem :P

Klik za Tut za Vozila

Klik za Tut za Pokretne Kapije

Eto to ti je sve pottrebno za bazu,ostalo izmapaj i convertaj i kada dobijes

CreateObject(blablalabalbal);

to stavis pod OnGameModeInit

,Primer:

OnGameModeInit
{
CreateObject(blabla);
CreateObject(blabla);
CreateObject(blabla);
CreateObject(blabla);


Nadam se da me razumes :D
Poslednja Izmena: Mart 14, 2011, 17:29:13 POSLE PODNE od [CE]Don_Nxidza