Money Drops (ispadanje novca prilikom smrti)

Započeo Kora, Maj 10, 2009, 20:22:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Izradio:
Fallout

Objavio:
Kora

Original:
http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=85007.0

Download:
F_MoneyDrops.rar

Opis
Radi se po meni o odlicnoj FS, opcenito fallout je po meni jedan od boljih scriptera u svijetu a vise o tome mozete vidjeti na gore navedim linkovima!
Poslednja Izmena: Jun 30, 2019, 22:03:00 POSLE PODNE od Mister Naithan

To je dobro za DM servere.. Jer na RPG bi se onda stalno DM-alo :( xD




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

matejdz


cista RP scripta, ubojstva trebaju biti rijetka a i kada se dese da ti ispadne nesto para, odnosno kada te neki mafijas ili slicno ubije uzme ti pare u ovom slucaju 20 posto od onoga sta imas u ruci...

matejdz

To je puno, treba staviti 5 %... Sta ako netko ima 20 m...

Pa nek drzi u banci, a ne u dzepu u tome i jest poenta.

matejdz

To je istina... U svakom slucaju, ipak mislim da je malo previse 20 % i za pocetnike, to bi terbalo biti onako, par dolara i to je to...

U ovoj FS (ako je to ta sto mislim jer sam koristio ovako nesto) moze ispasti samo 10 $ ;)




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.



kako je fallout rekao: opada 20 % a vi mozete staviti i manje...

to je cisti RP, a ako je onaj praaavi RP treba stavit da ti otpadne sve, jer kada te netko ubije u RL naravno da ce ti uzet pare ili istuce...

sve treba drzat u banci po meni, a kada ides kupit neku kucu ili nesto, jbg uzmes bodyguarda, da taj posao necemu sluzi...

ili uzmes policajca 2 ili nesto... uglavnom FS odlicno dodje!

r4z0r

Ova scripta ima mali bugich ... kada je neki lik u minusu sa lovom i kada ga neko pwna ispadne mu lova i kad neki igrac to pokupi ide i on u minus ! .. tako da bolje da ovo ne ubacivate ili fixajte bug pa onda ;)  8)

LoL koji bug, ispadnu mi minusi, pa drugi pokupi pa mora njegov minus otplacivat hh


Odsutan dok ne doÄ'em.