Apollo 13

Započeo Andrej Davidovic, Mart 12, 2011, 14:10:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Eto razmisljao sam ja o ovome vec duze vreme ( 5 godina ) pa da vas ovdje pitam sta mislite jel je to jedna velika laz da je ikada netko bio na mesac ?

http://pirlwww.lpl.arizona.edu/~jscotti/NOT_faked/moon.htm
http://www.ufos-aliens.co.uk/cosmicapollo.html



Bas sam gledao emisiju "Razotkrivanje mitova" na Discavery kanalu i bila je epizoda o tome i uspeli su da urade sve kao sto je bilo na slikama sa meseca tako sto su stavili neki pesak na sto,cikice (kupili kod kineza xD) i eto,slikas i hvalis se da si bi na mesecu :) ,a sto se tice sadasnjeg vremena,mesec obilaze svaki dan (nisam siguran,kad budem radio za NASA recicu vam tacne podatke)...

Ovo je istina barem ja tako mislim.

Na putu prema mjesecu desilo se do kvara na servisnom modulu. Zbog tog kvara letjelica je pocela ispustati kisik i zato su je morali ugasiti jer kada neredi servisni modul kisik se izlazi. Tako su u mraku bez racunara, masina isli napamet prema mjesecu. Letjelica je radila na 4 ampera. Sad zamilite nolku letjelicu da radi na 4 ampera, a jedan obici fen za kosu radi na 7 ampera. Kormilom su napamet nariktali na mjesec i iskoristili mjesecevu gravitaciju i zaobili citav mjesec i okrenili se prema zemlji. Zatim su putovali 3 dana i 4 noci zaobili pola planete i uslu u zemljinu orbitu. Zbog kvara i eksplozije nisu znali dali je ispravan modul za ulazak u orbitu pa su isli na srecu. Proslo je sve dobro i stvorena je nova legendarna prica.

Citat: [BF]Monk poslato Mart 12, 2011, 14:21:42 POSLE PODNE
Bas sam gledao emisiju "Razotkrivanje mitova" na Discavery kanalu i bila je epizoda o tome i uspeli su da urade sve kao sto je bilo na slikama sa meseca tako sto su stavili neki pesak na sto,cikice (kupili kod kineza xD) i eto,slikas i hvalis se da si bi na mesecu :) ,a sto se tice sadasnjeg vremena,mesec obilaze svaki dan (nisam siguran,kad budem radio za NASA recicu vam tacne podatke)...

ti ocito nisi odgledo do kraja lol....nisu uspjeli sve isto da urade ;)

ISTINA 100%

kasnije kad nadjem vremena, dat cu obrazlozit svoj odgovor do tada pricekajte ;)
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...