Balkan-Samp i Croherza

Započeo Sergio_Logan, Mart 12, 2011, 00:51:17 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

haj da i ja nesto napisem,sto se tice ovog posta,sramota sta ste vi mislili da ce VLASNIK foruma isto tako VLASNIK CH Zajednice ovdje sebe blatit i dopustat da netko krade njihov trud,ulozeno vrijeme,pa halo??

to 1 a sada 2
da nema ovog foruma vi nebi znali sta je samp i ja isto tako!!!!
Da nema ovog foruma sigurno bih znali sta je Pawno a sta pawn jezik iako ni dan danas to neki neznaju
Da nema ovog foruma Imali bi uspjesan server?
Da nema ovog foruma napravili bi nesto od scripte??NEBI!samo bi ju skinuli i preveli! jel ste ljeni da IZMISLITE nesto svoje!

toliko o tome,a sada o tome sto je CH "uvjek" na 1 mjestu
normalno da je i da ce biti
da ste vi vlasnik ovog foruma i cijele CH zajednice sigurno nebih radili sto i soprano i ostala ekipa?dajte molim vas!
vi koliko ste ljeni vi bih ste cak i brisali teme di netko govori o svom serveru!
dajte molim vas ljudi postuj te ono sto imate i sto vam je covjek priustio SVOJOM dobrom voljom!

eto toliko od mene!
Modern Roleplay Vlasnik,Uskoro...




black_dota

Ja nebi znao samo da skriptam da nije ovog foruma xD

Ii jos nesto, ocete da znate uspjesnost CH servera?

Soprano - 20+ godina
Nikola - 20+ godina
Djuro - 20+ godina
gns - 20+ godina
Bruno - 20+ godina

:O a sada.. svi otvaraju servere imali 5 ili 15 godina! Recite mi jedan server da vlasnik ima preko 20 godina!

+

Pogledajte kako Soprano ima dobar tim, forum tim, server tim, tim za reklamacije i sve!
Pogledajte koliko je Soprano novaca ulozio u CH, minimalno 3000-4000 kuna, ali sad ima i vise od toga!

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Mart 12, 2011, 19:44:13 POSLE PODNE
Ii jos nesto, ocete da znate uspjesnost CH servera?

Soprano - 20+ godina
Nikola - 20+ godina
Djuro - 20+ godina
gns - 20+ godina
Bruno - 20+ godina

:O a sada.. svi otvaraju servere imali 5 ili 15 godina! Recite mi jedan server da vlasnik ima preko 20 godina!

+

Pogledajte kako Soprano ima dobar tim, forum tim, server tim, tim za reklamacije i sve!
Pogledajte koliko je Soprano novaca ulozio u CH, minimalno 3000-4000 kuna, ali sad ima i vise od toga!

U neku ruku si u pravu u neku u krivu.

Soprano je koliko ja zna 1 otvorio samp server na balkanu i tomu je 1+ ulaze novac ima iskucne admine itd da ne nabrajam.

i usput zasto djeca od 15+ godina nebi smjela otvarati servere ima takodjer pametne djece



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Mart 12, 2011, 19:44:13 POSLE PODNE
Ii jos nesto, ocete da znate uspjesnost CH servera?

Soprano - 20+ godina
Nikola - 20+ godina
Djuro - 20+ godina
gns - 20+ godina
Bruno - 20+ godina

:O a sada.. svi otvaraju servere imali 5 ili 15 godina! Recite mi jedan server da vlasnik ima preko 20 godina!

+

Pogledajte kako Soprano ima dobar tim, forum tim, server tim, tim za reklamacije i sve!
Pogledajte koliko je Soprano novaca ulozio u CH, minimalno 3000-4000 kuna, ali sad ima i vise od toga!

Bruno 17/8 :P :P



poznaticovik

Bože koliko budala ima na svijetu , čemu svaÄ'a? BriÅ¡i temu banaj i doviÄ'enja , ovake teme su uniÅ¡tile ST zajednicu , u kojima nastaju svaÄ'e bilo je 40,50 igraca i otiÅ¡li zbog svaÄ'a na forumu nije neka usporedba ali ono.

Nemate koji k* srati po bilokome meni je stvarno super što postoji Balkan SA:MP jer da ga nema ja nebi naučio skriptat i hvala svima koji su mi ikada pomogli , a vi samo serete što nemožete postati popularni kao CH pa otvarate servere sa običnim GF-om i napišete opis tipa

**Otvoren novi server dodi IiI IgrRaj I tI !
Ip : mozDa dodhe moraM odluChiti
Web : wWw.BalKan-Rp.tk


I kakve sve besmislene gluposti pišete žao mi vas je.

Pardon, gons 12+ godina...

www.bp-samp.tk


Citat: ***Cmok*** poslato Mart 12, 2011, 20:36:01 POSLE PODNE
Pardon, gons 12+ godina...

Svejedno nije on mislio gonss(gns) nego glc, krivo je napisao valjda..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.


Cobra 11

Evo,nakon ovog svega mogu samo jedno reći....
PAMET NIJE U GODINAMA,VEĆ U GLAVI....
A sad si vi razmisljajte sta ovo znaci... ;)  :-*

poznaticovik

Citat: Cobra 11 poslato Mart 12, 2011, 20:48:08 POSLE PODNE
Evo,nakon ovog svega mogu samo jedno reći....
PAMET NIJE U GODINAMA,VEĆ U GLAVI....
A sad si vi razmisljajte sta ovo znaci... ;)  :-*

Potpis na tebe , koliko ima njih od 17,18+ pa nemaju IQ 1

Mikic95

Ovo se nema šta komentirat, ovakve Teme su sramota za jednu zajednicu kao što je Balkan Samp i žalosno je što neki ljudi imaju kvocijent inteligencije manji od makovog zrna.

Eo i mene malo....

Tu se bezveze raspavljate...mozete pisati o tome jos godinu dana,ali "djeca" nikad nece svatiti da nije lako odrzavati ovaj forum,clanovi na dan napisu toliko postova,tema,itd....da admini,smodovi,modovi nemreju sve provjeriti,pobrisati,pobanati clanove koji spammaju,pisu gluposti,itd...

Admini...Smodovi...nemate se kaj raspravljat...brisite tema,banajte clanove i na forumu nece bit svada i takvih stvari!!

Umjesto da budete zahvalni sto je Sop otvorio forum ovakvog tipa da mozete nesto naucit,napravit,oglasit...

Toliko od mene...nedami se pisat  ;)
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

poznaticovik

Citat: ///Masic poslato Mart 12, 2011, 21:25:02 POSLE PODNE
Eo i mene malo....

Tu se bezveze raspavljate...mozete pisati o tome jos godinu dana,ali "djeca" nikad nece svatiti da nije lako odrzavati ovaj forum,clanovi na dan napisu toliko postova,tema,itd....da admini,smodovi,modovi nemreju sve provjeriti,pobrisati,pobanati clanove koji spammaju,pisu [cenzura]osti,itd...

Admini...Smodovi...nemate se kaj raspravljat...brisite tema,banajte clanove i na forumu nece bit svada i takvih stvari!!

Umjesto da budete zahvalni sto je Sop otvorio forum ovakvog tipa da mozete nesto naucit,napravit,oglasit...

Toliko od mene...nedami se pisat  ;)

Baš to , da nije Soprana i njegove pametne glave nebi bilo ovog foruma i ljudi koji su vam voljni pomoć u bilo koje doba dana.