Balkan-Samp i Croherza

Započeo Sergio_Logan, Mart 12, 2011, 00:51:17 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Sto se tice placanja domene, hostinga, servera i ostaloga, ti izgleda nemas pojma koliko je opterecenje balkan sampa na tom hostingu! Pogledaj samo CH, svaki drugi dan padne! Zato sto imaju brdo clanova, tema, postova i zajebanih ljudi koji spamaju!

Druga stvar, ono SAMP oglasavanje, sasvim uredu, na SAMP forumu se brinu oko foruma, i nedopustaju da im padne, ali ovdje vi to neradite! Teme su ostale jos od devedest i pete, a tamo brisu nakon tjedan dana (valjda) i zato ti se cini tako velika razlika

Trece, Djea ima pravo, FORUM PROPADA ZBOG LJUDI POPUT RYDERA, BESTONEA I KOMPANIJE! ADMINI I SMODOVI STALNO GLEDAJU IM KROZ PRSTE I NECE IH BANAT, FORUM OPTERECENJE I SVE OSTALO BI SE SMANJILO ZA 30% DA UKLONITE SPAMERE!

Cetvrto, pocmite brisat stare teme, i to je zbog dobrobiti foruma

omg noobvi sta mislite koliko je duro dao truda u to pa da mu neko to usere e stvarno ste nezahvalani on je dao novaca i novaca

Za sve se vise manje slazem,

jedino samo ono malo sa GFom i CH modom, ali OK svatko ima pravo na svoje misljenje.

A posebno mi se sviÄ'a ono za BS server, bilo bi strava imati takav server, ali eto. ;)

Citat: Sergio_Logan poslato Mart 12, 2011, 01:04:23 PRE PODNE
kao prvo admin na CH i ovdje je isti. to je zalosno. ako je tko to treba otvoriti to je sa-mp.com organizacija a ne netko ovako sa strane...

Ja sam SMOD, ok, igram na CHu? Igram na bilo kojem serveru? Neigram, e pa onda? Isto tako, Chris, Momak..

A o placanju hostinga malo razmisli, forum je bio na Xeonovom Dedicatedu sa 1.5 GB rama i padao je.. Sad je na http://www.annyel-studio.com/..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

-//-


Nisam procitao sve OMG...
Poslednja Izmena: Mart 12, 2011, 10:16:36 PRE PODNE od eXtreme

Jednim djelom ja bi vas sad sve pobanao... neznate o cemu pricate, ne radi se ovdje o placanju hostinga i domene, radi se opet o ljubomori prema CH... briga me sto vi mislite, ja sam usao jednom na CH i vidio da je taj mod super, i neznam zasto netko nebi igrao tamo, a na ovom forumu kada netko stavi banner nema sanse da ga netko ne vidi od ovih 100 clanova aktivnih dnevno.

Ako se vlasniku teme ne svida moze odmah kliknut odjava i put pod noge... a vi ostalli ajde molim vas, sad tu nesto govorite "ovo je djelom istina" imate vi uopce pojima sto postojanje ovog foruma znaci za servere na balkanu?? Ocito da ne...

A ovo sto si pricao da se puno servera oglasava, pa to nam je i bio cilj, sad govoris da se previse servera oglasava a da tog podforuma nema onda bi pricao da ovdje samo CH moze biti, zato molim te smiri doživljaje.

Sad me samo zanima dal vi ljudi shvaćate da ovaj forum nije lako održavat. www.gemstudio.hr je prije hostao ovaj forum i rusio im je server stalno, zato smo morali premjestiti na drugi hosting, istina gemstudio nas je sponzorirao sa hostingom i domenom kada smo hostali kod njih jer im to nije bio problem posto su jaka firma, ali sad kad nismo sve pada u vodu... to što je ovaj forum online zahvalite Benjaminu koji se tolko trudi. On bi ovaj forum mogao odmah danas ugasit da hoće, a šta bi onda vi pametnjakovići... vi znate da nema ovog foruma mozda bi CH imala duplo vise igraca, jer nitko nebi ni znao napravit server, sa prevedenim tutorialima je svima lako...

I sve se tu bunite da ima previse server oglasa, a nitko nije pogledao kolko ima tutoriala, pomoci oko samp servera i skriptanja, gamemodeova, filterskripta... to nitko ne gleda.. svima vama koji imate miÅ¡ljenje kao vlasnik teme mogu reci da slobodno otiÄ'u ako im se ne sviÄ'a. Nitko nije prisiljen ovdje biti...

Tolko od mene...

Orsat sa svojim BalkanStyle je propao jer je imao 60-70 članova dnevno ,a šta mislite zašto?

Jer su imali mafije na istim lokacijama kao i na CH ,i što je na CH počeo opadati naglo broj igrača.

I mislim da je glupo što neki studenti (freelenceri) drže forum u svoju korist . Ljudi sa CroHerze odlučuju sudbinu svakog servera koji se otvori dali će biti popularan ili ne ,jer jednostavno iskorištavaju poziciju na ovom forumu u korist istih.

Znači ukoliko nešta na CH zafali (igrača) radi nekog drugog servera odma u brzini svijetlosti maknu sve reklame servera koji im predstavlja konkurenciju i svaki vid oglašavanja ,što je jako low.

Vjerujem da bi BalkanStyle dosad imala 2 puta više igrača nego CroHerza , ali jebiga znate šta je kad muha navali na govno.....




Ovaj forum je nekada davno trebao biti forum za ucenje tj. edukaciju ljudi (buducih skriptera)

Prva greška. Ovaj forum je i danas dan namjenjen za to i tu se najviše i koristi, uči se pa i otvaraju novi serveri.

Mene zanima samo kada bi ste vi ovako uspijeli pa imali nekih 100-200 igrača dnevno, nebitno, da li bi ste vi od tih donacija itd davali pare za održavanje hostinga za Balkan-samp? Čisto sumnjam, pokupili bi ste svaki cent!

Drugo, problem je ovih "novootvorenih" servera Å¡to naprave neki Mod i ajmo nabaci na hosting, i hoće 50 igrača, ili doÄ'e kaže sve editovano, a pola stvari uzeli od CH.

Kažete CH odlučuje koji če server opstat a koji ne?

Pošto se bavim Web dizajnom/develanjem, rekao bih FATAL ERROR

Evo vam samo jedan primjer, Samp Srbija, jesul ukrali Å¡ta sa CH pa su opet uspijeli?
Correli pravi svoj Little Italy jeste li ikada išta vidjeli kao na CroHerzi? Niste!

Eh, pa već kad otvarate server, napravite dosta stvari koji nemaju drugi serveri, a ne sve uzimati.


Iskreno, kao što Chris kaže ovo sve treba pobanat :S


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Ili jednostavno hocete da pokusate opstati tjedan dana bez balkan sampa? da ga ugasimo na tjedan dana? pa da vidimo kako ce se prorjedit serveri...

Citat: Chris poslato Mart 12, 2011, 10:46:04 PRE PODNE
Ili jednostavno hocete da pokusate opstati tjedan dana bez balkan sampa? da ga ugasimo na tjedan dana? pa da vidimo kako ce se prorjedit serveri...

Ma ne bi ni jedan uspio :)

Btw. Ovdje su svi naučili kako upalit server, kako editovat mod, i slične stvari, a malo njih na forum.sa-mp jer ne znaju engleski ( ne uče ga još u školi xD)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: eLLyx poslato Mart 12, 2011, 10:49:07 PRE PODNE
Citat: Chris poslato Mart 12, 2011, 10:46:04 PRE PODNE
Ili jednostavno hocete da pokusate opstati tjedan dana bez balkan sampa? da ga ugasimo na tjedan dana? pa da vidimo kako ce se prorjedit serveri...

Ma ne bi ni jedan uspio :)

Btw. Ovdje su svi naučili kako upalit server, kako editovat mod, i slične stvari, a malo njih na forum.sa-mp jer ne znaju engleski ( ne uče ga još u školi xD)
Sad Soprano komentira, sad cete vidjet rat... hahaha

Auuuuu decki popravili ste mi dan sa par ovih tema  8) 8) 8) 8) Sad se odlicno osjecam.


I sad cu zadnji put reci, nemoj da nekome padne vise na pamet da otvara ove [cenzura]e teme, jer se necu vise nikome opravdavati niti sam to duzan raditi, kome se ne svida forum i ko ima primjedbu neka mi se javi na PM pa cu se pobrinuti da vise nikada ne ugleda ovaj forum na netu.


A za sve ostalo, JA ODLUCUJEM STA CE BITI NA OVOM FORUMU, DAKLE VI TU NEMATE NIKAKVIH PRAVA, AKO JA KAZEM DA CE SE PLACATI [cenzura]I BANNER 500KN, ONDA CE SE PLACATI 500KN, I KOME SE NE BUDE SVIDALO DOVIDENJA!


Mojim forumom nece upravljati masa, a ni pojedinci. Mozete se vi udruzivati koliko ocete i grupno izjasnjavati neko "nezadovoljstvo" (iako nemate pravo na to jer nije vas forum, vi ste tu dosli svojom voljom da naucite nesto i da vam se pomogne a sad ovako vracate e nece ici), ali nece vam uspjeti, jer ne popustam pod masom, ako treba 50 cu vas banati pa nece vise NIKAD nikome pasti na pamet da pise [cenzura]osti i otvara ovakve teme.


EDIT: Svaki iduci komentar ovdje koji ne bude u smislu "Tako je Soprano" ili "Bravo Soprano" bit BAN jer cu smatrati da imam jos pobunjenika na forumu  ;D ;D
Poslednja Izmena: Mart 12, 2011, 11:00:36 PRE PODNE od Soprano

Citat: Soprano poslato Mart 12, 2011, 10:53:30 PRE PODNE

EDIT: Svaki iduci komentar ovdje koji ne bude u smislu "Tako je Soprano" ili "Bravo Soprano" bit BAN jer cu smatrati da imam jos pobunjenika na forumu  ;D ;D
Hahah to je to !

Tako je Soprano !

Citat: Chris poslato Mart 12, 2011, 11:02:11 PRE PODNE
Citat: Soprano poslato Mart 12, 2011, 10:53:30 PRE PODNE

EDIT: Svaki iduci komentar ovdje koji ne bude u smislu "Tako je Soprano" ili "Bravo Soprano" bit BAN jer cu smatrati da imam jos pobunjenika na forumu  ;D ;D
Hahah to je to !

Tako je Soprano !

Hahahahahhaah jesam se i nasmijao hahah.

Nije tako, Soprano je BOG I BATINA OVDJE  :D


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]