Kupovina hostinga

Započeo DejanNK, Mart 11, 2011, 14:21:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

nisam znao dje da stavim ovo pitanje pa sam na kraju ovdje stavio. e ovako interesuje me koliko bi kosta hosting za 5 samp servera i 5 web adresi i foruma, dje se to moze kupiti, i sta da radim sa tim kada kupim

Trebas dedicated server (vps moze, ali neki kvalitetan i dobar), puno novca za troskove, znanje sa linuxom, velika snalazljivost, nije samo tako instalirat servere preko shella i module koje trebas, dok ih i instaliras treba ih znati odrzavat, trebas takoder znanje engleskog jako dobro, jer kada se ti nesto pokvari na serveru, to se nece samo popravit..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

ako vec neznas to da radis najbolje ti je uzeti od nekog domaceg hostinga naprimjer game hosting srbije
Poslednja Izmena: Mart 11, 2011, 17:12:13 POSLE PODNE od Frile

onda mi je bolje da neuzimam hosting jer sam mislio da bi mi se vise isplatilo imati svoj hosting nego placati 12 eura za 50 slotova FFS hostingu

Pa naÄ'i si jeftiniji host. FFS je skup.




jeste skup ali je najpouzdaniji i za mene jedan od boljih

Pa sta fali nasim nasim :D gamehosting.rs ili neki drugi ali kad BE hosta kod njih zasto i ti nebi mogao :P

Citat: DejanNK poslato Mart 11, 2011, 17:13:47 POSLE PODNE
onda mi je bolje da neuzimam hosting jer sam mislio da bi mi se vise isplatilo imati svoj hosting nego placati 12 eura za 50 slotova FFS hostingu

Za 12â,¬ neces bas naci neki previse dobar VPS, a Dedicated serveri su ti cijene od 70â,¬ nadalje
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Mart 11, 2011, 18:18:29 POSLE PODNE
Citat: DejanNK poslato Mart 11, 2011, 17:13:47 POSLE PODNE
onda mi je bolje da neuzimam hosting jer sam mislio da bi mi se vise isplatilo imati svoj hosting nego placati 12 eura za 50 slotova FFS hostingu

Za 12â,¬ neces bas naci neki previse dobar VPS, a Dedicated serveri su ti cijene od 70â,¬ nadalje

da znam da je cijena oko 79 eura nego kazem da mjesecno davam 12 eura ffs hostingu

pa nemoj davat njima onda, 50 slotova mozes uzeti za 3-5e  ;)
ako te interesuje gdje, javi na pm



Nebi pomislio da zeli profesionalni hosting? Bez zajebancija? Ako to uzmes, server ce ti bljestat, naravno uz dobar GM

Pa kolko ja znam FFS za MTA hosting baš i nije pouzdan. :S Svako malo imaju problema i svi se žale, a sad kako je s samp nebi znao.




Citat: Nik Delgad poslato Mart 11, 2011, 19:08:54 POSLE PODNE
Pa kolko ja znam FFS za MTA hosting baš i nije pouzdan. :S Svako malo imaju problema i svi se žale, a sad kako je s samp nebi znao.

neznam za MTA servere ali samp su im dobri, game panel je dobar mali ping itd

www.full-space.com  Tu imas neke VPS servere pa pogledaj ako ti ista odgovara.... Takodje u ponudi imaju i dedicated servere ali za to se vise raspitaj na  [email protected] 

rethinkVPS.com

Jeftini VPS serveri, vlasnik sam jednog,
Uptime 99.9% :)