United Roleplay [ Vracamo se :) ] Novi opis potpuno !

Započeo cristiane, Mart 10, 2011, 20:35:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Svi oni srw koji su dobri propadaju a svi znamo zasto

odlican opis, svaka cast. Svida mi se :P

Balkan Family RP [2] Ã— www.balkan-family.info × RP





Terron James [2] Ã— ADMINISTRATOR × Admin [Lead ]

Citat: Dexter poslato Mart 27, 2011, 15:28:26 POSLE PODNE
Svi oni srw koji su dobri propadaju a svi znamo zasto

Ja ne znam zasto, mozes li mi objasniti?

Citat: Dexter poslato Mart 27, 2011, 15:28:26 POSLE PODNE
Svi oni srw koji su dobri propadaju a svi znamo zasto

Soprano je jos ispao i dobar jer ih nije odmah izbrisao nego im je sansu i jos se bunite.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


hah jebo te zivot a budala svakakvih ovdje!

Pa to nije normalno na cemu ja gubim zivce haha..

odjebite svi sa svojim suvisnik i glupim komentarima!


Citat: kuca443 poslato Mart 27, 2011, 16:08:11 POSLE PODNE
sta vi imate protiv toga da UNRP ima intro slican CH
Zato Å¡to je to unikatna ideja koju je smislio Djuro, jesil ti ikad prije vidio na nekom serveru da ima intro? Nisi na balkanskim za svijet neznam. Btw. Å ta da ti izmisliÅ¡ neÅ¡to Å¡to nema niko na balkanu da li bi se žalio adminima i svim mogućim da te neko kopirao? Ipak nema smisla krast tuÄ'i rad, trud i ideje..


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

cristiane

Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Mart 27, 2011, 15:49:39 POSLE PODNE
Ponovno , YAMAHA je prepustio mod ovoj dvojici samo da se moze vratit na balkan samp.
Da ja drzim balkan samp kod mene se nebi nikada vratio,ili ako bi se vratio nebi dobio poziciju SMOD-a.
Nema potrebe da se tebi pravdam,tebi niti bilo kome drugim.Nisi u toku i nemoj pričati gluposti.

Citat: benam poslato Mart 27, 2011, 16:01:52 POSLE PODNE
hah jebo te zivot a budala svakakvih ovdje!

Pa to nije normalno na cemu ja gubim zivce haha..

odjebite svi sa svojim suvisnik i [cenzura]im komentarima!
Ti nećeÅ¡ nikome govoriti da je budala,vjerovatno ti neÅ¡to doÄ'e Lucifer u rodu.IdeÅ¡ na hlaÄ'enje nadam se da ćeÅ¡ smiriti hormone kroz 5 dana.

Ovdje ide lock,server je isključen,prema tome nema potrebe da raspravljate.Ako ga ponovo otvorite javite na PM.
Za dalje neka odlučuje Soprano.

Citat: kuca443 poslato Mart 27, 2011, 16:08:11 POSLE PODNE
sta vi imate protiv toga da UNRP ima intro slican CH

Neka UNRP smisli intro na drugu foru i drugi nacin, nitko ne brani da se ima INTRO, ali NE intro koji je raden na istoj podlozi kao i za CH, to je ipak unikatna Djurina ideja, vi smislite neki drugi koji nece biti kao CH intro samo sa promijenjenim recenicama i slikama...


U suproznom cim se UNRP server upali, ja cu doci na server i pogledati jel intro maknut, ukoliko ne bude maknut UNRP nek smatra da je zajedno sa svojim adminima izbrisan i maknut sa ovog foruma i da je osuden na propast, s druge strane ako ga ne znate maknuti, onda zakljucajte server fino i cekajte dok nadete nekoga tko bi vam to znao maknuti, drugih opcija nema.

Zaboravih vas upitati, koliko imate godina? Jer kad sam vidio da pisete tamo po svom forumu kako imate idealnu priliku kako CH propada, kako je to vasa sansa, kako su svi napustili CH kako je nikola nesto sjebao, ja sam umro od smijeha, pa vi kao da jos u vrtic idete hahahahahaha

Mozda nista od toga nie istina, sta mi pricamo tj. sta oni cuju i kakve informacije imaju ali je istina da je na CH prije par mjeseci bilo po 300 igraca oko 7 a oko 3-4 popodne po 250 a sada se to smanjilo i ja to vidim jer sam igro 2 mjeseca, i dobio ban bzv nisam se bunio.. al sta je igubili ste 10% igraca i to se vidi!! To je moje misljenje i molim da ne pametuje nitko!!


TREBATE DA VAM NETKO IZRADI WEB STRANICU BILO KAKVE KATEGORIJE?? JAVITE MI SE NA PM 50â,¬ SREDIVANJE..

Ako zelite posjetit nesto od moih radova kliknite na slijedece ---->

Online Browser Igrica: http://balkansxnova.ba.funpic.org/ogame/login.php

Forum: http://balkanelite.info/

Web stranica: http://sportske-vijesti.com/

UZIVAJTE!!

Citat: Ezel Salvore poslato Mart 29, 2011, 03:28:17 PRE PODNE
Mozda nista od toga nie istina, sta mi pricamo tj. sta oni cuju i kakve informacije imaju ali je istina da je na CH prije par mjeseci bilo po 300 igraca oko 7 a oko 3-4 popodne po 250 a sada se to smanjilo i ja to vidim jer sam igro 2 mjeseca, i dobio ban bzv nisam se bunio.. al sta je igubili ste 10% igraca i to se vidi!! To je moje misljenje i molim da ne pametuje nitko!!

Hehe, nakon 4 godine mogu reci i ovo. Dakle nismo samo mi izgubili nego npr i GF i ostali serveri su od tada izgubili oko 10% igraca. Tako je svake godine, a sad cu ti reci zasto. 95% ljudi kolji igraju na tim serverima su vecinom klinci koji jos idu u skolu i imaju obveze svoje, na pocetku skolske godine svima je do zajebancije, nista ne uce, igraju i tako, e onda nakupe hrpu losih ocjena, pa im onda roditelji ukinu kompjuter internet i ostalo dok ne isprave ocjene. I tu najvise nestane igraca. Druga stvar je, zima je tmurna i dosadna, nemas gdje ni ici niti ista drugo, i onda svi sjede u kuci za kompjuterom, cim dode proljece, lijepi dani, sunce i to jedan dio ekipe ne zeli vise biti u kuci i sjediti za kompjuterom, nego idu van, uzivaju i tako, i tu ode jedan dio ekipe. I to ti je tih 10%. Vjeruj mi, tako je vec 4 godine.

O.o...odlican mod svaka cast...sretno
Vise ne skriptam!!!
Ako vam treba pomoc oko PC-a posaljite mi PM...pomoc cu vam ako znam !

Citat: Soprano poslato Mart 29, 2011, 09:58:45 PRE PODNE
Citat: Ezel Salvore poslato Mart 29, 2011, 03:28:17 PRE PODNE
Mozda nista od toga nie istina, sta mi pricamo tj. sta oni cuju i kakve informacije imaju ali je istina da je na CH prije par mjeseci bilo po 300 igraca oko 7 a oko 3-4 popodne po 250 a sada se to smanjilo i ja to vidim jer sam igro 2 mjeseca, i dobio ban bzv nisam se bunio.. al sta je igubili ste 10% igraca i to se vidi!! To je moje misljenje i molim da ne pametuje nitko!!

Hehe, nakon 4 godine mogu reci i ovo. Dakle nismo samo mi izgubili nego npr i GF i ostali serveri su od tada izgubili oko 10% igraca. Tako je svake godine, a sad cu ti reci zasto. 95% ljudi kolji igraju na tim serverima su vecinom klinci koji jos idu u skolu i imaju obveze svoje, na pocetku skolske godine svima je do zajebancije, nista ne uce, igraju i tako, e onda nakupe hrpu losih ocjena, pa im onda roditelji ukinu kompjuter internet i ostalo dok ne isprave ocjene. I tu najvise nestane igraca. Druga stvar je, zima je tmurna i dosadna, nemas gdje ni ici niti ista drugo, i onda svi sjede u kuci za kompjuterom, cim dode proljece, lijepi dani, sunce i to jedan dio ekipe ne zeli vise biti u kuci i sjediti za kompjuterom, nego idu van, uzivaju i tako, i tu ode jedan dio ekipe. I to ti je tih 10%. Vjeruj mi, tako je vec 4 godine.

E ovako slažem se sa Sopranom,i zna se da svaki server izgubi 10% igraca,kao igrač croherze i ja sam je napustio,kao i puno servera,a rec cu vam i zaÅ¡to:CroHerzu sam napustio zato Å¡to mi se nije dalo igrat da mogu u ORG,bez obzira na pohvale igrača koji su lvl 10-20.Ali ja imam 13 godina,nemogu igrat komp cjeli dan za levele.Jer igrat kao civil...i nije neka zabava,zar ne?Ostale servere napuÅ¡tam zato jer vidim dasu puni Non-RPera i admina + gmova koji iskoriÅ¡tavaju svoju poziciju!!! Ali dobro znam zaÅ¡to neki napuÅ¡taju server i otvaraju svoje Toliko su željni admina pa otvore Raven's Roleplay (kao ja budala -.-',i shvatio sam da grjesim) i pobjegu na svoj server.A nit neznaju vodit server kako treba,nek mi je CroHerzatoliko loÅ¡a,dapače gamemod je vrhunski,ali to da igrači odlaze zbog Admina/GMova to me ljuti  >:(. Mislim da sam skroz skrenuo sa teme  :D , ali Å¡to je bezobrazno to je bezobrazno!

Citat: Poždera san JANJE! poslato Mart 29, 2011, 14:44:54 POSLE PODNE
Citat: Soprano poslato Mart 29, 2011, 09:58:45 PRE PODNE
Citat: Ezel Salvore poslato Mart 29, 2011, 03:28:17 PRE PODNE
Mozda nista od toga nie istina, sta mi pricamo tj. sta oni cuju i kakve informacije imaju ali je istina da je na CH prije par mjeseci bilo po 300 igraca oko 7 a oko 3-4 popodne po 250 a sada se to smanjilo i ja to vidim jer sam igro 2 mjeseca, i dobio ban bzv nisam se bunio.. al sta je igubili ste 10% igraca i to se vidi!! To je moje misljenje i molim da ne pametuje nitko!!

Hehe, nakon 4 godine mogu reci i ovo. Dakle nismo samo mi izgubili nego npr i GF i ostali serveri su od tada izgubili oko 10% igraca. Tako je svake godine, a sad cu ti reci zasto. 95% ljudi kolji igraju na tim serverima su vecinom klinci koji jos idu u skolu i imaju obveze svoje, na pocetku skolske godine svima je do zajebancije, nista ne uce, igraju i tako, e onda nakupe hrpu losih ocjena, pa im onda roditelji ukinu kompjuter internet i ostalo dok ne isprave ocjene. I tu najvise nestane igraca. Druga stvar je, zima je tmurna i dosadna, nemas gdje ni ici niti ista drugo, i onda svi sjede u kuci za kompjuterom, cim dode proljece, lijepi dani, sunce i to jedan dio ekipe ne zeli vise biti u kuci i sjediti za kompjuterom, nego idu van, uzivaju i tako, i tu ode jedan dio ekipe. I to ti je tih 10%. Vjeruj mi, tako je vec 4 godine.

E ovako slažem se sa Sopranom,i zna se da svaki server izgubi 10% igraca,kao igrač croherze i ja sam je napustio,kao i puno servera,a rec cu vam i zaÅ¡to:CroHerzu sam napustio zato Å¡to mi se nije dalo igrat da mogu u ORG,bez obzira na pohvale igrača koji su lvl 10-20.Ali ja imam 13 godina,nemogu igrat komp cjeli dan za levele.Jer igrat kao civil...i nije neka zabava,zar ne?Ostale servere napuÅ¡tam zato jer vidim dasu puni Non-RPera i admina + gmova koji iskoriÅ¡tavaju svoju poziciju!!! Ali dobro znam zaÅ¡to neki napuÅ¡taju server i otvaraju svoje Toliko su željni admina pa otvore Raven's Roleplay (kao ja budala -.-',i shvatio sam da grjesim) i pobjegu na svoj server.A nit neznaju vodit server kako treba,nek mi je CroHerzatoliko loÅ¡a,dapače gamemod je vrhunski,ali to da igrači odlaze zbog Admina/GMova to me ljuti  >:(. Mislim da sam skroz skrenuo sa teme  :D , ali Å¡to je bezobrazno to je bezobrazno!

Upravu ste obojca, al tih 10% se vidi svejedno bila zima il ljeto ako nesto volis igrat onda igras, e sada ovo sta ti kazes ADM/GS/GM iskoristavaju svoju poziciju ADM sam bio i 3 lvl i 1337 i sve vidis kad si ti adm svi te postuju zakon si kad si civil ili policajat niko te ne je** 5% u tome sam sve reko , e sad zasto iskoristavaju poziciju? Zato sto su ufurani imaju 13 godina predstavljaju se kao odrasli ljudi i u tome je problem.. Nie nikakav problem sta imaju 13 ja imam 16 al problem je u tome sta su u glavi jos "djeca" ne svacaju neku ozbiljnost te pozicije!


TREBATE DA VAM NETKO IZRADI WEB STRANICU BILO KAKVE KATEGORIJE?? JAVITE MI SE NA PM 50â,¬ SREDIVANJE..

Ako zelite posjetit nesto od moih radova kliknite na slijedece ---->

Online Browser Igrica: http://balkansxnova.ba.funpic.org/ogame/login.php

Forum: http://balkanelite.info/

Web stranica: http://sportske-vijesti.com/

UZIVAJTE!!