United Roleplay [ Vracamo se :) ] Novi opis potpuno !

Započeo cristiane, Mart 10, 2011, 20:35:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Soprano poslato Mart 27, 2011, 01:15:03 PRE PODNE
Citat: kuca443 poslato Mart 26, 2011, 23:06:35 POSLE PODNE
server je off zato sto ga je neko haxo i head admin je odusto od svega

Ne vjerujem da ga je netko haxo...
Nevjerujem ni ja svi koji su bili na server u to vrijeme dobili su ban iste sekunde . i server je off a sad gledamo nekako da nagovorimo da opet podignu server, al vjerovatno nist od tog

Pa ako vlasnik nema volje/želje neka proda/da svoj GM neka drugi otvore. Neka da osobi kojoj vjeruje GM i nek pusti naziv isti. Jer steta da "propadne" kada im je lijeppo krenulo!


Citat: Cody poslato Mart 27, 2011, 11:36:04 PRE PODNE
Pa ako vlasnik nema volje/želje neka proda/da svoj GM neka drugi otvore. Neka da osobi kojoj vjeruje GM i nek pusti naziv isti. Jer steta da "propadne" kada im je lijeppo krenulo!
ZA STA da ga proda  nevrjedi taj mod je pun bugova koji su do danas trebali bit sreÄ'eni ali eto kako je krenilo tako je i stalo. da i to da se server proda prijasnji vlasnici YAMAHA i DON Irnes su prepustili server neki drugima ali razlog je nepoznat za prepustanje servera. isasd su i ovi odustali a u GM se ulozilo puno.

Ovo je sve otislo u lijepu PM. Nemogu vjerovati kako ima zavidnih ljudi to samo gleda da unisti nesto dobro.
Ja da sam na vasem mjestu ja bi se sramio, pa imajte malo rama prema ljudima koji su ulozili VELIKI trud u ovaj mod.

Ja stavrno neznam kako covjek moze biti ovoliko zavidan pa jebo mu ja mater Ja ako ti nemogu pomoci necu ti sigurno ni odmoci.Mi ba nismo ljudi mi smo STOKA! Da se drugacije neizrazim. Ovo je stvarno zalosno nemozete gledati kako drugi uspijevaju hah. Stidite se!  Svaka cast pojedincima, dosta su nam pomogli a najvise to zasluzuje IRNES. Momak je stvarno extra nemam rijeci za njega.

Citat: benam poslato Mart 27, 2011, 13:38:39 POSLE PODNE
Ovo je sve otislo u lijepu PM. Nemogu vjerovati kako ima zavidnih ljudi to samo gleda da unisti nesto dobro.
Ja da sam na vasem mjestu ja bi se sramio, pa imajte malo rama prema ljudima koji su ulozili VELIKI trud u ovaj mod.

Ja stavrno neznam kako covjek moze biti ovoliko zavidan pa jebo mu ja mater Ja ako ti nemogu pomoci necu ti sigurno ni odmoci.Mi ba nismo ljudi mi smo STOKA! Da se drugacije neizrazim. Ovo je stvarno zalosno nemozete gledati kako drugi uspijevaju hah. Stidite se!  Svaka cast pojedincima, dosta su nam pomogli a najvise to zasluzuje IRNES. Momak je stvarno extra nemam rijeci za njega.

Decki, ne znam o cemu pricamo? Na osnovu cega znate da vas je netko haxo? Pa ja vec odavno nisam cuo da je na balkanu netko nekome haxo server, osim nekih glupih propusta od strane vlasnika, pa kad im uvale keylogger, ili ako imaju propust u skripti i sl pa ih onda ovi naguze, tj svaki klinac ih onda moze jebati, a to onda nije hakiranje..

Necu da dalje ulazim u raspravu ali znate vi vrlo dobro tko je poceo i tko zavrsio posao da sjebe ovaj server!

Benam poslo sam ti PM ako treba samo reci ! I odma stavljamo

Izgleda da je United roleplay od pocetka osuÄ'en na propast. to jest 10 mj. prosle godine osudjen na propast jel i onda je bilo isto nesto ovako slicno samo duplo gore.

Dam se kladit da je neko sa NL-a usao Sergiu na acc i banao sve, ako saznam da je bilo tko ko igra na NL, jebace ih bego :)
__________________________________________________________

Almir Tyler

__________________________________________________________

iii jel nastavljate raditi ili se UNITED ROLEPLAy R.I.P




Citat: neman nik poslato Mart 27, 2011, 14:53:36 POSLE PODNE
Citat: Soprano poslato Mart 27, 2011, 14:48:01 POSLE PODNE
Da li je maknut intro?
Uopće ne radi server,bar jutros nije radio.
intro vjerovatno nije skinut zato jel neznaju sta ce sa serverom a ne sad sa introm ja mislim da bi vi svi bili sretni da se UNRP ugasi zauvjek.
Poslednja Izmena: Mart 27, 2011, 15:13:31 POSLE PODNE od kuca443