[EG]otvaranje

Započeo [BC]Ante_Dracar aka Lopa, Mart 10, 2011, 10:21:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Dakle naradje bi volio da ovu temu nemoram pisat ali eto bog je odlucio da moram i to mi nije drago
Dakle u Ponedjeljak je preminuo nas dobri prijatelj Tony_Teklic igrao je na mamo serveru Balkan-City i bio je 1337 blo mu je tek 16 godina i umro je od srcanih problema,Prije 1/2 dana mi je jedan frend rekao kako je u bolnici ja sam mislio da ima malih problema kao neka gripa ili slicno ali eto ispalo je nazalost ovako.

I zato pozivam sve igrace sampa da dodju na otvaranje servera u njegovu pocast i pogotovo igrace Balkan-Citya zna da ih vamo ima npr  turismodfter ,to je to od mene.

Ip:Uskoro
Forum:nece dolazit

Pocivao u miru.



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

saucesce porodici...
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Kako te nije sramoto da lazes?I nemogu da verujem da tako pozivas igrace i sakupljas?Zato sto lazes da neko umre!I da je umro samo napisi to..A ne da skupljas igrace i da lazes kako te nije sramota?..

EDIT:Nemojte verovat u ovo jel lik samo oce da mu doce 100 igraca na otvorenje i ta sranja!
Opet ti kazem kako te nije sramota da lazes da je neko umro i da tako pozivas igrace ?
A i da ti kazem mene ovako nemozes da zeznes ali druge neznam..
Poslednja Izmena: Mart 10, 2011, 11:42:34 PRE PODNE od [LC]Ryder
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: [LC]Ryder poslato Mart 10, 2011, 11:38:15 PRE PODNE
Kako te nije sramoto da lazes?I nemogu da verujem da tako pozivas igrace i sakupljas?Zato sto lazes da neko umre!I da je umro samo napisi to..A ne da skupljas igrace i da lazes kako te nije sramota?..
Upravo tako,secam se pre godinu dana isto tako je jedan server skupljao igrace...stvarno sramota..

moje sačešće....na otvorenje možda doÄ'em  :'(

Ti bi trebo ban dobit jel pises velike gluposti i lazes narod a kako mozes da pricas DA JE UMRO?
i tako oces da sakupljas igrace?
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

cristiane

Prije svega sa tim se ne treba Å¡aliti,a vi prestanite govoriti da laže.Lijepo vas poziva da doÄ'ete u počast Tonyu,nema razloga da laže jer sa tim neće niÅ¡ta dobiti Å¡to će mu doći puno igrača na 15-20 min...

Citat: [LC]Ryder poslato Mart 10, 2011, 11:46:11 PRE PODNE
Ti bi trebo ban dobit jel pises velike [cenzura]osti
Jedini koji bi mogao ovdje dobiti ban si ti jer pišeš glu*osti.

Lik je umoro od problema koji je gore naveden tako su mi rekli najbolji frendovi nemaju mi razloga lagat igrace neskupljam server ce bit otvoren 2/3 dana i to je to.



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

meni nije jasno samo rayder kako mozes pricati tako....


saucesce

Cobra 11

saučešće obitelji...ali najvjerojatnije ja necu doc....ionako nemogu igrat ni na svom serveru...dodem samo kad se napravi neki update... ;)

Istina je da je taj lik nazalost umro, pokoj mu dusi, ali nemozes sad ti na osnovu toga skupljat igrace, to je jadno i bolesno :S, a i ko yamaha kaze, nece se on proslavit ako ce imat 20 igraca 5 minuta..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Mart 10, 2011, 13:15:50 POSLE PODNE
Istina je da je taj lik nazalost umro, pokoj mu dusi, ali nemozes sad ti na osnovu toga skupljat igrace, to je jadno i bolesno :S, a i ko yamaha kaze, nece se on proslavit ako ce imat 20 igraca 5 minuta..

Luksa neznam dali je to istina ali ako je istina Saucesce moje ali kada je reko gore u temi da docu svi igraci na njegov server kada se otvori kao u njegovu pocast to mi malo bilo cudno...
Ali ako je istina saucesce moje
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Ovo je meni stvarno Glupo,ispadne da je taj bio neki ovisnik o SAMPu i da boze me sacuvaj...da kao odrzavate sahranu na igrici,meni je jako zao,R.I.P.