[FS] CopTools by Geso

Započeo K4[Я]!K3, Mart 08, 2011, 01:51:50 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovo nisam vidio tu na forumu pa reko da stavim xd  :)
Skripta nije moja nego sam je preuzeo sa sa-mp.com, tocnije http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=197305
Autor inc-a je neki Geso :D da se zna!

Orginalni INCLUDE file [download]
FS editovano by me xd [ download ]
edit: evo i pastebin [ Klik ]
Komande su prebacene u zcmd  :)

Ako sam nekome pomogao super a ako nisam sta cu mu  ja :D
Svakako ce neki blatit i pricat kako sam ukro i nisam stavio credits...
Pozz  :)
Slike:
Poslednja Izmena: Mart 08, 2011, 01:55:30 PRE PODNE od [ЯPF] K4Я!K3

Probao sam ovo prije koji 10 dana prejako napravito =)



Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Mart 08, 2011, 08:59:44 PRE PODNE
ovoo je presuper stvar.
koristim je na serveru u obliku FS.
ljepo je sto si to stavio tu ;D

Meni je ovo trebalo za rpf, pa sam usput stavio na BS  ;D
inace ovo je prvi put da sam neÅ¡ stavio u ovaj PDF :s  :D :D


FactionGame\filterscripts\CopTools.pwn(20) : error 017: undefined symbol "IsPlayerAttachedObjectSlotUsed"
FactionGame\filterscripts\CopTools.pwn(20) : error 017: undefined symbol "RemovePlayerAttachedObject"
FactionGame\filterscripts\CopTools.pwn(21) : error 017: undefined symbol "IsPlayerAttachedObjectSlotUsed"
FactionGame\filterscripts\CopTools.pwn(21) : error 017: undefined symbol "RemovePlayerAttachedObject"
FactionGame\filterscripts\CopTools.pwn(18) : warning 203: symbol is never used: "playerid"
FactionGame\filterscripts\CopTools.pwn(18 -- 27) : error 017: undefined symbol "IsPlayerAttachedObjectSlotUsed"
FactionGame\filterscripts\CopTools.pwn(18 -- 27) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


6 Errors.


evo errori mozete mi pomoci?





Citat: Nikola I poslato Mart 08, 2011, 18:21:01 POSLE PODNE
FactionGame\filterscripts\CopTools.pwn(20) : error 017: undefined symbol "IsPlayerAttachedObjectSlotUsed"
FactionGame\filterscripts\CopTools.pwn(20) : error 017: undefined symbol "RemovePlayerAttachedObject"
FactionGame\filterscripts\CopTools.pwn(21) : error 017: undefined symbol "IsPlayerAttachedObjectSlotUsed"
FactionGame\filterscripts\CopTools.pwn(21) : error 017: undefined symbol "RemovePlayerAttachedObject"
FactionGame\filterscripts\CopTools.pwn(18) : warning 203: symbol is never used: "playerid"
FactionGame\filterscripts\CopTools.pwn(18 -- 27) : error 017: undefined symbol "IsPlayerAttachedObjectSlotUsed"
FactionGame\filterscripts\CopTools.pwn(18 -- 27) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


6 Errors.


evo errori mozete mi pomoci?

ovo je za samp 0.3c




Sad mi radi ali se pojavi na manje od sekunde i nestane
Poslednja Izmena: Mart 08, 2011, 19:00:04 POSLE PODNE od Nikola I




smart geso :D
Citat: Nikola I poslato Mart 08, 2011, 18:29:53 POSLE PODNE
Sad mi radi ali se pojavi na manje od sekunde i nestane
to si reko i za onu FS Kape -.-  znaci do tebe je :)

Znam ovu FS odavno,mnogo je dobra samo sto su kape [cenzura]e boje i [cenzura]ih sara  :( ovo sam rekao za FS kape nego me muci ovo pojavi se stit,lampa,tazer i nestane za sekundu :( moze neko pomoci




Citat: Nikola I poslato Mart 08, 2011, 19:35:26 POSLE PODNE
Znam ovu FS odavno,mnogo je dobra samo sto su kape [cenzura]e boje i [cenzura]ih sara  :( ovo sam rekao za FS kape nego me muci ovo pojavi se stit,lampa,tazer i nestane za sekundu :( moze neko pomoci

Evo sad cu ti upload .pwn & .amx ocito si ti nesto zajebo :)

EDIT:
amx   http://solidfiles.com/d/9a336/

pwn http://solidfiles.com/d/09548/
samo za tebe :D
Poslednja Izmena: Mart 08, 2011, 19:40:13 POSLE PODNE od [ЯPF] K4Я!K3

Isto pojavi se pa nestane za manje od sekunde a pise Stavio si stit  :'(




i meni nestane posle 2 sekunde -.-
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D