5 free servera - Full-Space.com

Započeo [CoPPolA], Mart 06, 2011, 19:44:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [ST] TheMatt poslato Mart 06, 2011, 20:36:45 POSLE PODNE
Ma ja sam trebao bit medu ovih 5 jer sam poslao poslje joXya znači 2,3 negdje :P
Postovani,

Kako su poruke stizale na nsa Mail tako smo i odgovarali, tako da je ispalo da ste 6ti, ali smo odlucili opet da Vam damo server..


Mirnas_Tajic


Mozda dobijem  :D ako nisu otisle sve
bas sam htio da kupim 10 slotova od game hr a moglo bi i besplatno jako bi pomoglo  :D

Citat: Mirnas_Tajic poslato Mart 06, 2011, 20:45:40 POSLE PODNE
ja nisam :( nije fer
Jbg vise srece drugi put  ;)
Citat: Bloomer poslato Mart 06, 2011, 20:50:17 POSLE PODNE
Mozda dobijem  :D ako nisu otisle sve
bas sam htio da kupim 10 slotova od game hr a moglo bi i besplatno jako bi pomoglo  :D
Mislim da su otisli!


JA SAM DOBIO OD 20 SLOTOVA ;D ;D
â...    â...     â...      â...     â...         â...         â...        â...      â...      â...       â...        â...         â...       â...          â...           â...
   â...      â...      â...     â...      â...       â...         â...         â...     â...        â...       â...         â...        â...        â...         â... â...    â...     â...     â...      â...     â...         â...         â...        â...      â...      â...       â...        â...         â...       â...          â...           â...
   ç"°ç"°     ç"°   ç"°         
ç"°      ç"°  ç"°       ç"°     ç"°  ç"°ç"°ç"°         
ç"°      ç"°  ç"°   ç"°  ç"°   ç"°   ç"°          ç"°ç"°
ç"°      ç"°  ç"°   ç"°  ç"°   ç"°   ç"°ç"°ç"°   ç"°
ç"°      ç"°  ç"°   ç"°   ç"° ç"°    ç"°         ç"°                                                   
   ç"°ç"°     ç"°   ç"°     ç"°      ç"°ç"°ç"°   ç"°
╰☆╮╰☆╮╰☆╮╰☆╮╰☆╮╰☆╮╰☆╮╰☆╮╰☆╮╰☆
aka Jebach
╰☆╮╰☆╮╰☆╮╰☆╮╰☆╮╰☆╮╰☆╮╰☆╮╰☆╮╰☆

makelele

ajde valjda cu i ja dobiti za testiranje :D

Serveri su podjeljeni,kazu uskoro nove akcije... ::)

Ja ubacio nekoliko moda na srv i pise mi stalno mode Unknown bilo koji gamemod da ubacim :(




Citat: Nikola I poslato Mart 06, 2011, 21:11:15 POSLE PODNE
Ja ubacio nekoliko moda na srv i pise mi stalno mode Unknown bilo koji gamemod da ubacim :(

znam kako ti je :D

Citat: Nikola I poslato Mart 06, 2011, 21:11:15 POSLE PODNE
Ja ubacio nekoliko moda na srv i pise mi stalno mode Unknown bilo koji gamemod da ubacim :(
Ajde sad zaspamaj celu temu o tvom modu -.- Imas odredjene podforume za te stvari.
Poslednja Izmena: Mart 06, 2011, 21:20:58 POSLE PODNE od joXy