5 free servera - Full-Space.com

Započeo [CoPPolA], Mart 06, 2011, 19:44:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav,

Full Space Hosting u dogovoru sa Balkan Samp zajednicom poklanja 5 SA:MP servera od 10 slotova za one koji misle otvarati server pa hoce da testiraju mod ili oni koji vec imaju server, a zeljeli bi da imaju i jedan za testiranje.. Dakle sve sto treba da uradite jeste da budete brzi i sto prije se registrujete na nas FORUM, a potom poslajete svoj registrirani NICK sa naseg foruma na mail [email protected] i server cete dobiti u sto kracem roku...
Budite brzi i zaradite server....USKORO OCEKUJTE JOS NAGRADA ;)

Full Space Hosting - www.full-space.com





poznaticovik

Pa nekome znači za testiranje moda sa nekim prijateljem ili da pozove prijatelje etc.

Sumnjam da ću dobiti

Ipak sam dobio hihi xd
Poslednja Izmena: Mart 06, 2011, 20:09:25 POSLE PODNE od [ST] TheMatt


Poslao, mozda ce posluziti dobro kao test, naravno ako dobijem :P
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Dobio sam i ja, hvala jos jednom :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

postovani,

prvih pet clanova koji su uradili ono sto smo zahtjevali dobili su servere... uskoro ocekujte jos nagrada i to mnogo boljih...

s postovanjem,
           vas Full Space Hosting

poznaticovik



Citat: [ST] TheMatt poslato Mart 06, 2011, 20:24:45 POSLE PODNE
Ja još čekam :D

Postovani,

Odlucili smo da podijelimo jos 2 SA:P servera od 10 slotova...Znaci mjesto 5 vec podjeljenih podijelicemo jos 2...
@TheMatt ti si medju ta 2 pa ocekuj uskoro poruku sa podacima za login

Full Space Hosting

poznaticovik

Ma ja sam trebao bit medu ovih 5 jer sam poslao poslje joXya znači 2,3 negdje :P