** ŽELITE BESPLATNE IGRE/MOBITELE/PC/PLAYERE ?? **

Započeo matemandbrnaze742, Novembar 09, 2009, 22:32:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mene su zajebali na lockerz prvo je bio kao bug nisam vidio kolko imam ptza a skupljo ih dost , e a sad ih vidim i idem ispocetka s njima  >:(




matemandbrnaze742


ScorpioN

Daj nemojte to bezveze probavat...
Evo sad sam procitao na BOL Forumu (Bug Online Forum - www.bug.hr/forum)
da je neki lik pitao Amazon.com imaju li oni kakve veze sa Lockerz, a ovi odgovorili da nemaju, a navodno na Lockerzu pise
kako preko Amazona isporucuju stvari  ??? Pa meni je cudno, zasto bi netko dao npr PS3 za 650pts-a sto je relativno lako za skupit,
ne umoris se ni na sekundu, pozoves 20 frendova sto isto nije problem, nades ih na netu, onda dobivas jos vise pointsa...odustajem!


Mandac, koliko referala imas?? Ja sam se zajebo ko veliki  ;D Mislio sam da tu nesmijem reklamirat i nisam a ti si mi maznuo tekst i prikupio tu referala al nema veze  ;D meni ih treba jos 10...

E sad, prijevara ili ne, ja nikog necu slusat i nikome necu vjerovat... Sam cu se u to uvjerit! Uskoro stize roba, imam 175 PTZ trenutno i narucit cu nesto i pricekat najvise nekoliko mjeseci... Ako ne dode, PRIJEVARA JE!

matemandbrnaze742

Ma sranje zivo ja poslao Luki i Luka prihvatio al opet pise da mi fali 18.Imam 22 PTZ.

ScorpioN

Citat: [ST]Mate Mandac poslato Novembar 22, 2009, 23:00:29 POSLE PODNE
Ma sranje zivo ja poslao Luki i Luka prihvatio al opet pise da mi fali 18.Imam 22 PTZ.
Jbt jesi tako fulao u igri onoj kad pare skupljas.. ja odma dobio 37pts i danas dva, 39 sad imam

matemandbrnaze742

Ma meni je bilo ja sam skupio 40 samo bio neki BUG na stranici pa mi nije skupljalo







Aj meni netko pošalji, nece mi od ovog Mateja...

[email protected]
Poslednja Izmena: Novembar 24, 2009, 10:26:21 PRE PODNE od oscar