Balkan Street - Novi rekord

Započeo Gunex, Mart 06, 2011, 14:35:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mikic95


Cestitam , mada sumnjam da ce se tolko igraca zadrzati (iz iskustva ) ipak cestitam

svaka cast, al na mom serv dodje neki igrac kaze vracate li statse sa drugih servera reko ne... jer kakve meni koristi ako je on igrao na nekom srv bio 999999 a ako je na mom lvl 1 -.-" i kako cu ja njemu vjerovati za stats... Tako da cestitam , al to je za stats nidje veze :S
Poslednja Izmena: Mart 06, 2011, 15:55:38 POSLE PODNE od Axel Nelson
//


...Neno...

Ovo se zove glupost od servera,ja dosao malo da vidim mod,kad me porta head i dade mi 1milion i lv 5 xaxaxaxaxa ovo je za  :'(

Citat: |ЯPF|...Neno... poslato Mart 06, 2011, 15:59:58 POSLE PODNE
Ovo se zove [cenzura]ost od servera,ja dosao malo da vidim mod,kad me porta head i dade mi 1milion i lv 5 xaxaxaxaxa ovo je za  :'(

haaaaaaaaahahahahahaahahahahah, daj ovo je stvarno tuzno... odmah nema nikakvog RPa...das jednom $$$ nece ti taj igrac vise nikad raditi , uvjek ce traziti novac od admina... i kada mu nedadnes on ce otici sa srva    :'( :'( :'( bolje je 15 igraca pravih RP-era nego 50 non RP-era
Poslednja Izmena: Mart 06, 2011, 16:04:53 POSLE PODNE od Axel Nelson
//


[/quote]
haaaaaaaaahahahahahaahahahahah, daj ovo je stvarno tuzno... odmah nema nikakvog RPa...das jednom $$$ nece ti taj igrac vise nikad raditi , uvjek ce traziti novac od admina... i kada mu nedadnes on ce otici sa srva    :'( :'( :'( bolje je 15 igraca pravih RP-era nego 50 non RP-era
[/quote]

Istina ima takvih nonRP-era dodu i doma oce milione lvl-e i takve stvari...ali smo mi to ustartu rekli nemoze i bok......ali svejedno eto sretno s ovim ''serverom'' ;)  8)

...Neno...

Bolje imati 5 igraca koje si doveo na posten nacin,nego imati 105 koje si doveo reklamiranjem !

evo bas sad pratim serv...znm sta ce monk reci lik je uso lvl 1 eno ga sad lvl 10 .....ako mislim na istok lika sto je tamo Monk_Luciano ;)