FactionGame 4 Hack napad i zadnji..

Započeo Snich, Mart 05, 2011, 01:20:37 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Snich

Evo ovako, cijelo sam se vrijeme pitao ko mi ulazi na server i banuje igrace, pa mi udje na FTP i ugasi Host i promeni naziv GameModa.
Osoba koja je to uradila, ima server koji u zadnje vrijeme veoma dobro napreduje.
Da budem iskren, osoba koja mi je u tili cas ugasila server bila mi je uzor dok sam igrao na njegovom serveru.
Radi se o Igoru_Kernecu aka Gigi_Falcone, mozda nekima zvuci nemoguce ali imam chatove na kojem on i njegov dragi kolega Zeljko Krackovic aka Zeljko_Corleone kuju planove kako da udju na moj nick na mome server i obave zamisljeno.
Naravno, ovo je zadnji moj post na Balkan Samp Forumu, jer ovo je kap koja je prelila casu.
Jedino sto me zanima a to je, "s kojom namjerom mojih jadnih 10 - 15 igraca zeli da odbije, a njegov server ima 70+".
Slijedeci citat je kopiran sa Skype-a

<<< owner name: Snich Falcone
son of Gigi Falcone:S
[11:31:53 PM] Zeljko Krackovic: pokusao sam da mu udjem
[11:31:56 PM] Zeljko Krackovic: na njegov
[11:31:57 PM] Zeljko Krackovic: acc
[11:32:03 PM] Zeljko Krackovic: tamo na server njegov
[11:32:05 PM] Zeljko Krackovic: ali ne ide
[11:32:08 PM] Zeljko Krackovic: banova sam ga
[11:32:09 PM] Zeljko Krackovic: :D
[11:32:09 PM] Igor Kernec: probaj pass: snich xD

Nakon cega ja kopirani text koji sam dobio iz nepoznatih izvora saljem Igoru Kernecu na PM na Balkan Sampu jer me bloc na skype, pitao sam ga da mi objasni ovaj text koji sam dobio, na sto on odgovara:

CITAT: "ja ti kazem pitaj zeljka sta je htio sa tvojim passom, ja sam mu samo reko koji je bio kada su ti upali"

Nakomn toga je pocela rasprava o hackovanju i rekao mi je da mi mozue sve hackovati i Forum i Server i sve...

CITAT: ahahha ja nemam sto da krijem od nikoga, pa ni od balkan sampa  Poljubac
a za padanje bi bilo lako, evo i kako:
pocne se sa forumom, skenira se ip, pronadje se hoster, pronadje se paket i provjeri se bandwith
pronadje se neki veci fajl na sajtu, tipa nesto iz smf-a, neka slika, nesto sto malo vise zauzima
zatim se koristi klasicna metoda ddos-ovanja u neke kasne sate i dok trepnes tvoj bandwith je potrosen i hoster ti suspenduje nalog zbog prekoracenja limita

to ti je samo jedan figurativni prikaz padanja manjih foruma tipa tvoga, al naravno, niko tebi ne moze nista  Namigujem Sirast
zato su ti i "hakovali" server par puta, e qq Pla&#269;

I nakon sto mi je hackovao Server i ugasio ga,poslao je poruku:

CITAT: omg, ovo moram stavit u signature  Sirast
bolje ti je mjenjaj host, kad ti je taj tako "los", ili hostaj kod nas  Poljubac



NAKON CEGA GASI SERVER A EVO VIDIM I DA CE FORUM DA UNISTI


PROHACKER, CUVAJTE SE
On misli sad garant da ima neke fajde sto je to ucinio, ali nema, samo imas jedan minus za one ljude koji su ti vjerovali i postivali i kojima si bio uzor kao meni

Pozdrav:Snich_Wolf


Suvise je lepo da bi bilo istinito.  :)

[11:32:09 PM] Igor Kernec: probaj pass: snich xD

A to mu je rekao zato sto ti je to bio pass kod nas, kad su ti probili i kad si bio admin, kad su banovali igrace sa tvog profila.
Sa Igorom sam na Skype bio kada si ti pricao sa njim, i garantujem ti da ovo nije istina, a na tebi je da verujes.

Kao sto rekoh "suvise je lepo da bi bilo istinito."   ;)

Snich

Istina ili neistina Server mi je ugasio i promjenio lozinku da nemogu da udjem na FTP, server mi je ugasen a ocekujem i Forum da ugasi

Citat: [FactionGame] Snich_Wolf poslato Mart 05, 2011, 01:20:37 PRE PODNE

I nakon sto mi je hackovao Server i ugasio ga,poslao je poruku:

CITAT: omg, ovo moram stavit u signature  Sirast
bolje ti je mjenjaj host, kad ti je taj tako "los", ili hostaj kod nas  Poljubac


NAKON CEGA GASI SERVER A EVO VIDIM I DA CE FORUM DA UNISTI




kada si toliko siguran da sam to bio ja, zasto ne prijavis hosteru moguci "hakerski" napad, vec svoje "dokaze" (koji su i vise nego smjesni  :D ) iznosis na balkan samp ?



Snich

Citat: [BU] Gigi_Falcone poslato Mart 05, 2011, 01:40:04 PRE PODNE
Citat: [FactionGame] Snich_Wolf poslato Mart 05, 2011, 01:20:37 PRE PODNE

I nakon sto mi je hackovao Server i ugasio ga,poslao je poruku:

CITAT: omg, ovo moram stavit u signature  Sirast
bolje ti je mjenjaj host, kad ti je taj tako "los", ili hostaj kod nas  Poljubac


NAKON CEGA GASI SERVER A EVO VIDIM I DA CE FORUM DA UNISTI





kada si toliko siguran da sam to bio ja, zasto ne prijavis hosteru moguci "hakerski" napad, vec svoje "dokaze" (koji su i vise nego smjesni  :D ) iznosis na balkan samp ?


TJESI SE Igore ko te ne zna, bogami bi te skupo platio

nisam na prodaju  :D
Poslednja Izmena: Mart 05, 2011, 01:47:01 PRE PODNE od [BU] Gigi_Falcone



Fino prijavis hosteru kazes IP od servera
Kazes da ti je haxan itd

i neka ti da IP od zadnjeg ulaza na FTP

i das Sopranu ili nekom GMu i oni checkaju IP sa gigijem :D
SMF je zapisao sve njegove IP tako da mu je djabe sada mjenjati
Zelis zaraditi sa iUreÄ'ajem ili Androidom?
Posalji mi svoj e-mail i prati upustva


www.speedtouch-samp.com

Citat: [SF]SworDFisH.txt poslato Mart 05, 2011, 01:48:42 PRE PODNE
Fino prijavis hosteru kazes IP od servera
Kazes da ti je haxan itd

i neka ti da IP od zadnjeg ulaza na FTP

i das Sopranu ili nekom GMu i oni checkaju IP sa gigijem :D
SMF je zapisao sve njegove IP tako da mu je djabe sada mjenjati

eto, uradi ovo i kraj  ;)  :-*
a sta cemo snich povodom ove lazne optuzbe ? tj. kada ti hoster preda ip i kada ti neko iz administracije kaze da to nije moj?



Evo dacu i ja svoj IP ako treba, imam StaticIP tako da nmg ni da menjam.
A ovim laznim optuzbama samo si nastetio zajednici Balkan Underground. Prikazao si nas kao neke klince 96-97 godiste, koji hakuju servere zbog igraca.

Kako si mi rekao na skype malo pre usao si na FTP. I jel ti Gigi promenio pass?
Stvarno ti ovo nije bilo potrebno, na danasnji dan koji je jako vazan za nas (Obaranje rekorda), ti siris dezinformacije, i predstavljas laznu sliku o nama svim igracima koji posecuju Balkan Samp.

Ne znam sta vise da kazem osim da ovu temu treba prebaciti u Junk.  ::)

Snich

Lazna optuzba nije, imas dynamic IP, sto znaci da se mjenja, to znaci da koju god mi IP adresu daju, nece biti kao tvoja...

odakle ti znas kakvu ja ip imam  svega ti?  :)



Snich

Citat: [BU]Frankie poslato Mart 05, 2011, 01:57:53 PRE PODNE
Evo dacu i ja svoj IP ako treba, imam StaticIP tako da nmg ni da menjam.
A ovim laznim optuzbama samo si nastetio zajednici Balkan Underground. Prikazao si nas kao neke klince 96-97 godiste, koji hakuju servere zbog igraca.

Kako si mi rekao na skype malo pre usao si na FTP. I jel ti Gigi promenio pass?
Stvarno ti ovo nije bilo potrebno, na danasnji dan koji je jako vazan za nas (Obaranje rekorda), ti siris dezinformacije, i predstavljas laznu sliku o nama svim igracima koji posecuju Balkan Samp.

Ne znam sta vise da kazem osim da ovu temu treba prebaciti u Junk.  ::)

I sam znas da nisam takav niti imam ista protiv BU Zajednice, nije problem ova tema nek ode u Junk, ali znam sta govorim,ali ovdje su 2 naspram jednog tako da sta god da kazem iznosit ce se protiv mene....

Sto se tice obaranja rekorda, zbog toga mi je drago, cak sam vam usao i na Server i cestitao na tom, tako da nemam nista protiv...

pa sta onda pises gluposti kada si sada frenkiju na skype rekao da ti host radi i da radi stari pass?  :D
ma ovaj topic je postao cirkus i trebao bi biti lockan/deleteovan, steta sto nema nikoga od administracije online



Snich

Citat: [BU] Gigi_Falcone poslato Mart 05, 2011, 02:06:50 PRE PODNE
pa sta onda pises [cenzura]osti kada si sada frenkiju na skype rekao da ti host radi i da radi stari pass?  :D
ma ovaj topic je postao cirkus i trebao bi biti lockan/deleteovan, steta sto nema nikoga od administracije online

Da server sada radi i stari pass je okay, ali prie 15 - 20 min nije mogao...???