ProGaming.Ba Party*

Započeo BloOm3R!, Mart 03, 2011, 18:05:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.




ProGaming je odlucio napravit Party.Dan 4.3 navecer u 8 sati odravat ce se razni eventi i jako velike nagrade.
O serveru je napravljen vec opis ovo ce biti Veliki Party da se druzite i puno zabavite,malo zabave nikome neskodi.
Nadamo se da cete doci u malo vecem broju da nam bude ljepse...da bude vise kilova.


IP:193.104.68.40:7710



















Vidimo se !!!
Poslednja Izmena: Mart 03, 2011, 18:06:28 POSLE PODNE od Bloomer

Izgleda dobro, vjerovatno cu doci malo pogledati :)  :P

Svaka cast Bloomer :D


Takodjer je ubacen Race creator sto znaci da ce na serveru biti NEOGRANICENO eventova, isto tako postoji lista rekorda za svaku utrku! Utrke su uradjene preko VW-a... Stari eventi ce biti pobrisani, da ne bi dolazili u konflikt sa novim poboljsanim eventima!  ;D

Dodite, i uvjerite se!
Poslednja Izmena: Mart 03, 2011, 19:46:59 POSLE PODNE od ProGaming|Pacino

Po slikama ste extra server.
Bez zajebancije u zadnje vrijeme bolji server nisam vidio,samo nemogu doci imam test tada za lidera na United RolePlay :P

Originalni smo po mnogo cemu! :D
Poslednja Izmena: Mart 03, 2011, 20:42:20 POSLE PODNE od ProGaming|Pacino

Ja sam jos uvjek u izradi sa svojim CroMafia RP modom al Irfan stvarno ima ono nesto da radi sve sto se meni sviÄ'a kada sam vidio server mislio sam da je moj mod stvarno super i morate doc i vidjet  :D jos bolje ostat i zabaviti se dok sam ja u izradi sa svojim igrat cu na ovom serveru jer ga obozavam...

Ma trudimo se! Bice nesto od ovog servera, samo nam treba igraca, a imaju nagrade za one koji dovedu igrace ;)

Cesto stavljam update, cak sam i skoro sve bugove ispravio...  ;D
Poslednja Izmena: Mart 03, 2011, 21:17:01 POSLE PODNE od ProGaming|Pacino

Ovo je jedan od najjboljih GM-ova kojeg sam vidio ali malo igraca pa nije fora

EE pa trudimo se, dovedite igrace, pa dobijete nagrade :D


Mod vam je dobar i vidi se da se trudite :) Samo tako nastavite i uspecete.

Mikic95

Samo napred dečki, bit će nešto od vas.



Dobro ovo izgleda,svaka cast :),dolazim na party ;)