[0.3c] Revolution RP v2.402

Započeo Pavelic, Mart 01, 2011, 22:38:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: AlexXx poslato Mart 06, 2011, 09:30:31 PRE PODNE
Citat: Pavelic poslato Mart 06, 2011, 02:56:53 PRE PODNE
Citat: AlexXx poslato Mart 05, 2011, 23:11:29 POSLE PODNE
ma jebes sad to nego recite vi meni sto mi izbacuje Errore? O_O,Malo editam i izbaci mi 23 errora vidim ovamo da je neko rjesio pa ako zna neko da mi objasni
tebi vjerovatno fale includeovi, probaj prvo upalit pawno koji si skinio sa mojim modom, pa onda ono gore files i open pa onda izaberi ovaj GM.. pa zatim compileaj..

@Mirnas_Tajic
Dobro je da jesi, da se znaš ponašat ubuduće ... :)

Hvala nego sad me to jebe svaki mod mi tako sve radilo ja editao sad sve neke errore izbacuje kao symbol "Nametimer" alredy defined u faction tako ovde nekih errora dosta i sve uff -.-'
mozda si ti nesto sjebao editiranjem :S

Citat: Pavelic poslato Mart 06, 2011, 12:05:30 POSLE PODNE
Citat: AlexXx poslato Mart 06, 2011, 09:30:31 PRE PODNE
Citat: Pavelic poslato Mart 06, 2011, 02:56:53 PRE PODNE
Citat: AlexXx poslato Mart 05, 2011, 23:11:29 POSLE PODNE
ma jebes sad to nego recite vi meni sto mi izbacuje Errore? O_O,Malo editam i izbaci mi 23 errora vidim ovamo da je neko rjesio pa ako zna neko da mi objasni
tebi vjerovatno fale includeovi, probaj prvo upalit pawno koji si skinio sa mojim modom, pa onda ono gore files i open pa onda izaberi ovaj GM.. pa zatim compileaj..

@Mirnas_Tajic
Dobro je da jesi, da se znaš ponašat ubuduće ... :)

Hvala nego sad me to jebe svaki mod mi tako sve radilo ja editao sad sve neke errore izbacuje kao symbol "Nametimer" alredy defined u faction tako ovde nekih errora dosta i sve uff -.-'
mozda si ti nesto sjebao editiranjem :S
ma jok samo sam promjenio ime :D...a i kad compilam bez editiranja opet error i tako za svaki mod msm da je do pawno ^^
Ako mozete uci ovde http://suvajacss.deviantart.com/art/Y-U-No-Eat-My-Spine-284280317  i kliknuti sa desne strane "I'd wear this" i "add to favourites" (trebate se prvo registrovati) treba sestri za takmicenje....:)

Citatma jok samo sam promjenio ime :D...a i kad compilam bez editiranja opet error i tako za svaki mod msm da je do pawno ^^

nema pawno veze sa tim... sve je bilo raven's RP pa sam ja mijenjao.. tako da..
Poslednja Izmena: Mart 06, 2011, 13:45:57 POSLE PODNE od Pavelic

Meni isto zna bit errora al dobar sve u svemu

Dobar Edit..

|uRP|UrbaN Rol3Play

IP: 188.40.42.148:7798

Trazim ODLICNOG SKRIPTERA da zna skoro 90 % skriptati(popravljati bugove)....... Placam..... add te me na skayp   stefan.radovic95

Evo ti malo hladenja, ne moras ti u svakoj temi postat da trazis skriptera!
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

aaaaaaaa molim vas downoload link molim vas ko boga !  :'(   :'(    :'(    :'(     :'(     :'(

Citat: ZeroFree poslato Mart 13, 2011, 10:55:11 PRE PODNE
aaaaaaaa molim vas downoload link molim vas ko boga !  :'(   :'(    :'(    :'(     :'(     :'(

Omg pa imas tamo link evo ti ja http://www.2shared.com/file/eqenXFb8/Ravens_Roleplay_03c.html

OMG dode mi do kraja i kaze Error zato i trazim novi link nevaljaju ni jedan ni drugi molim te stavi na net

Citat: ZeroFree poslato Mart 13, 2011, 11:04:41 PRE PODNE
OMG dode mi do kraja i kaze Error zato i trazim novi link nevaljaju ni jedan ni drugi molim te stavi na net
provjeri firewall i antivirus, evo ja sad skinio i sve uredu..

PavleD

Mene ovaj mod radi perfektno ... nisam nista dirao sam sam ga download

ja imam mali problem sa ovim GM....ne mogu voziti ni jedno vozilo :SSS jel zna neko u cemu bi mogao biti problem ?

EDIT: Naso sam
Poslednja Izmena: April 10, 2011, 16:44:27 POSLE PODNE od Nenad










Services
Web Designing
Graphic Designing
PAWN Scripting

Jel iko sebi uspio dat admina? Ja promjenim u scriptfiles sebi na 1338 i kad ulazim pise pogresan password.

Citat: Dario_Choki poslato April 12, 2011, 10:08:51 PRE PODNE
Jel iko sebi uspio dat admina? Ja promjenim u scriptfiles sebi na 1338 i kad ulazim pise pogresan password.
Daj si preko rcon-a zato sto ovaj GM kad mijenjas u scriptfiles pass je zezne.