[0.3c] Revolution RP v2.402

Započeo Pavelic, Mart 01, 2011, 22:38:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Mirnas_Tajic

Koja je komanda da otvorim ona 2 vrata od PD i od FBI ???

Probaj /gateopen ili /go , /gate  /opengate probaj nesto od toga


Uploaded with ImageShack.us


Citat: Mirnas_Tajic poslato Mart 03, 2011, 21:35:31 POSLE PODNE
Koja je komanda da otvorim ona 2 vrata od PD i od FBI ???
Za PD je ja msm /pdgaraza nes tako.

koliko se sjecam /otvoriogradu ili /ograda a za PD unutra ti je /otvorivrata

Mirnas_Tajic

Sta mislite da ja ovaj server stavim na host ????
i trazim jednog koleku koji ce samnom voditi server al mora znati skriptati i mapati hehe stvarno pitam

Ako ćeš plaćat forume, znači ne one free sa domenama .tk i to...
I ako platiÅ¡ hosted listing oko 12â,¬ (da bi imali neke Å¡anse oko igrača)
ja sam za, napravit ću šta god ti napamet padne ..

Mirnas_Tajic

Vako  :D  :D  :D  :D Host je 6 Km 50 igraca ako hoces da se ukljucis u projekat reci napisi mi u PM ime na skaypu

Nemozes server stavit u host lol nego mod :P

Mirnas_Tajic

Hahah ovaj Pavelic mi je ugrao Game Panel :( :( :( :(  :'(  :'(  :'(  :( rekao mi aj mi daj Sifru od Game Panela da ti ubacim mod i tako mi ga ukrao ccc ccc ja lopova bgm

Citat: Mirnas_Tajic poslato Mart 05, 2011, 22:10:03 POSLE PODNE
Hahah ovaj Pavelic mi je ugrao Game Panel :( :( :( :(  :'(  :'(  :'(  :( rekao mi aj mi daj Sifru od Game Panela da ti ubacim mod i tako mi ga ukrao ccc ccc ja lopova bgm
Isti slucaj kao kod mene :D....samo ja na vrijeme promjenio pass od gamepanela ali mi on uzeo od ftp pa sam reko hosteriam i rijesio samo je meni ukrao dario94 :D
Ako mozete uci ovde http://suvajacss.deviantart.com/art/Y-U-No-Eat-My-Spine-284280317  i kliknuti sa desne strane "I'd wear this" i "add to favourites" (trebate se prvo registrovati) treba sestri za takmicenje....:)


ma jebes sad to nego recite vi meni sto mi izbacuje Errore? O_O,Malo editam i izbaci mi 23 errora vidim ovamo da je neko rjesio pa ako zna neko da mi objasni
Poslednja Izmena: Mart 05, 2011, 23:13:08 POSLE PODNE od AlexXx
Ako mozete uci ovde http://suvajacss.deviantart.com/art/Y-U-No-Eat-My-Spine-284280317  i kliknuti sa desne strane "I'd wear this" i "add to favourites" (trebate se prvo registrovati) treba sestri za takmicenje....:)

Mirnas_Tajic

Eh vradio sam G panel heheheheh ovaj me naucio lekciju da nikom nista nedajem

Citat: AlexXx poslato Mart 05, 2011, 23:11:29 POSLE PODNE
ma jebes sad to nego recite vi meni sto mi izbacuje Errore? O_O,Malo editam i izbaci mi 23 errora vidim ovamo da je neko rjesio pa ako zna neko da mi objasni
tebi vjerovatno fale includeovi, probaj prvo upalit pawno koji si skinio sa mojim modom, pa onda ono gore files i open pa onda izaberi ovaj GM.. pa zatim compileaj..

@Mirnas_Tajic
Dobro je da jesi, da se znaš ponašat ubuduće ... :)
Poslednja Izmena: Mart 06, 2011, 02:57:56 PRE PODNE od Pavelic

Citat: Pavelic poslato Mart 06, 2011, 02:56:53 PRE PODNE
Citat: AlexXx poslato Mart 05, 2011, 23:11:29 POSLE PODNE
ma jebes sad to nego recite vi meni sto mi izbacuje Errore? O_O,Malo editam i izbaci mi 23 errora vidim ovamo da je neko rjesio pa ako zna neko da mi objasni
tebi vjerovatno fale includeovi, probaj prvo upalit pawno koji si skinio sa mojim modom, pa onda ono gore files i open pa onda izaberi ovaj GM.. pa zatim compileaj..

@Mirnas_Tajic
Dobro je da jesi, da se znaš ponašat ubuduće ... :)

Hvala nego sad me to jebe svaki mod mi tako sve radilo ja editao sad sve neke errore izbacuje kao symbol "Nametimer" alredy defined u faction tako ovde nekih errora dosta i sve uff -.-'
Ako mozete uci ovde http://suvajacss.deviantart.com/art/Y-U-No-Eat-My-Spine-284280317  i kliknuti sa desne strane "I'd wear this" i "add to favourites" (trebate se prvo registrovati) treba sestri za takmicenje....:)