Los City RolePlay[x4]UPDATE v.1.4

Započeo [LC]Ryder, Mart 01, 2011, 17:34:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Ma mod je dobar sve najbolje Filipe i vi koji mu zelite nesrecu .. Moze Los City i bez vas..

Pozz
Sergio
/

Citat: [CE]Don_Sergio poslato Mart 09, 2011, 22:12:20 POSLE PODNE
Ma mod je dobar sve najbolje Filipe i vi koji mu zelite nesrecu .. Moze Los City i bez vas..

Pozz
Sergio
Slazem se
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: [LC]Ryder poslato Mart 09, 2011, 20:58:39 POSLE PODNE
Los-City[OTVOREN]
ULAZITE!!!!!!!!!!
IP: 46.19.33.111:7778

E necu sta ces sad?  :-X

Zmaaj necu ti sada nistha reci vidim dasi novi procitaj pravila pre postanja......
A i nemoj da zapocinjes svadju jel ne zelim se svadjam sa pocetnikom...
Svima pozdrav idem da spavam idem sutra rano u skolu :SSSS

Poslednja Izmena: Mart 09, 2011, 22:49:57 POSLE PODNE od [LC]Ryder
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: [LC]Ryder poslato Mart 09, 2011, 22:05:47 POSLE PODNE
[CH]Mario korisnik Richard_Rose je dobio ban zato sto je spamovao CH zakon ono ovo i reklamiro...Dosta sam ja rekao i pricao....

Jedno cu ti reci - ne seri

Tri razloga:

1. Jer CroHerza je sila i nemam je sta tu reklamirat,slobodno baci sliku da vidimo gde sam je to reklamirao... A da,izvini,nemas je jer to nisam radio ;)

2. Sramota jer si se danas kad si se vracao iz skole sreo sa mnom i sve je bio super Nikola ovo ono,dok smo u RL dobar si a ovde me optuzujes za nesto....

3. Odrasti vec jednom,nauci da nista ne ide zdravo na gotovo,trudi se,nauci skriptati pa onda otvaraj,ovako nikada neces uspeti...
Poslednja Izmena: Mart 10, 2011, 13:54:48 POSLE PODNE od Djea


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.





Opis 0/10, povecao si font, nismo coravi, kad ce taj IP stic??



|uRP|UrbaN Rol3Play

IP: 188.40.42.148:7798

opis los,.. 0/10

sretno!
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

Filip1997

Ovako Na nasem serveru se Desio Global Restart ali takodje radnja je premestena u LS!
Veceras je otvorenje u 20:15 :D
OPIS SERVERA I INFO!

Ovako ja sam Veljko i prestavit cu vam jedan server.
Radi se o Los-City Serveru radnja je upravo premesta u LS...
Spojili smo dva ehtra moda sto je kupio moj drug Filip.
Spojili smo Red Country mod i BalkanForce mod.
Naravno sada vam pada na pamet onaj Balkan Force mod sto je objavio monk.Nije taj nego jedan mod sto je Monk radio za svoj server sa tim modom da ga otvori...
Evo sada da krenemo sa opisom
---------------------------------------------------------------------------------------
Bizovi:
Po Los Santosu ima puno Bizova ali sacu vam nabrojat neke.
-Sex Klub
-Banka
-Firma za prodaju Produkta
-Telekom
--Prodaja kola
-Market
-Mesara
-Rent Vozila i Motora
-Prodaja Brodova
-Restoran
-Elektrana
-Fabranje Kola
---------------------------------------Ovo su od nekih bizova koje postoje na serveru ali naravno postoji mnogo,mnogo vise uverit cete se kada udjete na server.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- KUCE:
Po Los Santosu ima puno Kuca i Stanova evo sacu vam postavit cene stanova i velicine i sta dobijate uz njega.
JEDNOSOBAN STAN-3000 $$$
DVOSOBAN STAN- 7000 $$$
TROSOBAN STAN-10000 $$$
Cetvorosoban STAN-15000 $$$$$
Naravno trenutno na serveru je najveci ovaj Cetvorosoban stan ali potrudit cemo se da to bude jos veci i bolje..
Kuce Cene:
Kuca u Groveu: 30000 $
Vila na Winewodu 1000000 $
Kucas ima preko 200 pa ima razlicitih cena ovo sam samo nestho nabrojao
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                               ORGANIZACIJE I BANDE
Policija-Hapsi kriminalce i one koji krse zakon Los City Servera.
FBI- Hvata Najgore kriminalce i svaki zlocin dolazi da ispita
VOJSKA-Hapsi Vojne Begunce i ako nastane demostracije ili nestho slicno.
Grove Street family-Banda koja osvaja teritoriju i zeli da bude glavna u gradu Los Santosu
Bolnica-Leci Ljudi xD
Surenos-Pomaze Grove Street Family i cesto imaju dogovore,takodje ova banda cesto ubija Ministre i Precednika.
LCN-Zeli Da unisti Surenos Zajedno Sa GroveStreet Bandom i da ona postane glavna.
Gradonacelnik-On uvodi nove zakone u Los Santos opstinu i pomazemu mu da ekonomski i da postane bolji grad.
HITMAN-Ova Organizacija nudi usluge ubijanja ali naravno za pare
RTS Studio-On uvek iznosi najnovije novosti i uvek ce biti tu sve novosti da nam kaze
Taxi- Prevozi Ljude koji nemogu cekat Autobus.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GPS SISTEM:
GPS sistem mozemo aktivirat komandom /gps i pokazenam u dialogu sve glavne lokacije a to su lokacije.
Burg u LS
Burg SF
Burg LV
Opstina
Policija
FBI
Banka
AutoSkola
AmmuNation
Hitna Pomoc
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Admin lvl Sistem:
Admin lvl su od lvl 1 do lvl 1340
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GameMaster lvl sistem:
GameMaster lvl su od 1 do 4.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Online Igraci,lideri,admini,gamemasteri
Da vidite admine koji su online kucate /admini
Da vidite Gamemastere online kucate /gamemasteri
Da vidite lidere na serveru kucate /lideri
Da vidite clanove org-bandi kucate /factions ili /faction
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EVENT SISTEM:
Na serveru postoji Dva eventa Ali to je trenutno stize uskoro jos nekoliko.
1 Event:
Trka na aedromu podize se ograda i sve lepo,trkase infrunsom ili bulletom..Mozete da birate.
Trka na vodi,i ima checkointi i ide se sve tamo skoro do kraja mora i morate da se vracate.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HELP SISTEM
Ovako Pitate se koje su komande pa evo mi cemo vam nabrojit
BIZ KOMANDE
/kupifirmu
/firmakasa
/podignifirmu
/produktfirmu
/bizulaz
/prodajfirmu
/reket
/produktcena
/bizime
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KUCA KOMANDE:
/kucapomoc
/kuca
/izleci
/houseupgrade
/rentcena
/stavicenu
/izbaci
/housewithdraw
/napoljesvi
/napolje
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POSAO SISTEM:
Na serveru su poslovi
Bus Vozac
Diler Droge
Diler Oruznja
Diler Kola
Lazni policajac
Haker
Kurva
Advokat
AutoMehanicar
Telohranitelj
Svecer Materijala
Bokser
Kamiondzija
Raznosac Pice
Farmer-Seljak
Cistac Ulice
Detektiv
--------------------------------------------------------------------------------------------
FILL SISTEM:
Imate 3-4 Benziske pumpe u Los Santosu
Gorivo kosta do 5-10 dolara mozda i manje sve zavisi od Ministra kako odredi.I od cene Nafte
Komande su /fill i /napuni
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
INFO:
IP SERVERA: 46.19.33.111:7778
FORUM: www.los-samp.info     [Forum ce stici uskoro,Ne zelimo uzimat .tk domenu.Jel je to Free kada stigne domena za forum javicu vam!
TEAMSPEAK: TeamSpeak Uskoro na server stize :D





Eto ovde sam ovo postao da nebi pravio novu temu

Nek si se i ti potrudio sa opisom :) , Sretno 

btw sta bi sa onim modom sto je radnja u selima?

Filip1997

Ma spojio sam taj mod sa onim sto sam kupio od monka za 40 e i ovaj u selima sto sam platio 30 e....
Ali brate LS je najbolji..
Taj sto sam platio 40 e to je trebalo bit na Buducem Balkan Force serveru ali monk mi je prodao...

EDIT: Ja tako kupujem modove pa sa kojim uspem :D

Sretno, opis dobar potrudio si se

Jos par min :)
sad cemo napunit slotove :D

Filip1997

20:15 Sada UNLOCKAM PRIPREMITE SE :D

Citat: Filip1997 poslato Mart 17, 2011, 20:06:33 POSLE PODNE
Ma spojio sam taj mod sa onim sto sam kupio od monka za 40 e i ovaj u selima sto sam platio 30 e....
Ali brate LS je najbolji..
Taj sto sam platio 40 e to je trebalo bit na Buducem Balkan Force serveru ali monk mi je prodao...

EDIT: Ja tako kupujem modove pa sa kojim uspem :D

Nek je sa srecom da makar sa ovim modom imas igraca...

Filip1997

Hvala,Hvala na svim komentarima.



Ovo je rekord Los-City Servera ali nadamo se vremenom ce biti vise
Poslednja Izmena: Mart 17, 2011, 21:13:17 POSLE PODNE od Filip1997