| Pomoc svim maperima |

Započeo ...Neno..., Mart 01, 2011, 15:21:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Da se ne zaledi slika, a CJ ide i dalje?
Desavalo mi se to...Idi samo New Map pre pocetka, sredice se...


Cini mi se da je: "grhtelgrnd_lvs"

probaj
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Avgust 20, 2011, 11:51:33 PRE PODNE
Cini mi se da je: "grhtelgrnd_lvs"

probaj

Jest :D. Hvala. Jos samo da pitam, jeli pod 0.3c objektima ? Zbog onih warninga, FS mi nema warninga a neradi nesto :(

Nije ti to 0.3c objekat, defaultni je.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Imam jeadn problem udem u MTA i sve u redu ali kad idem map editor dode mi do pola ona bijela crtica dole sto se puni i samo me izbaci i pise
Eror:Gta.exe nesto blablabla..Dali mozda treba reinstallat ili je nesto zeznuto ...Reinstallo sam MTA 2 puta SA:MP 2 puta ali SA nisam...
Moje mape:
Racer baza

Citat: [CL]Baban poslato Avgust 24, 2011, 18:04:49 POSLE PODNE
Imam jeadn problem udem u MTA i sve u redu ali kad idem map editor dode mi do pola ona bijela crtica dole sto se puni i samo me izbaci i pise
Eror:Gta.exe nesto blablabla..Dali mozda treba reinstallat ili je nesto zeznuto ...Reinstallo sam MTA 2 puta SA:MP 2 puta ali SA nisam...
Jel imas slucajno mod.s0beit? :/

Citat: [ED]ukolazaNinje-Borat poslato Avgust 26, 2011, 15:39:04 POSLE PODNE
Citat: [CL]Baban poslato Avgust 24, 2011, 18:04:49 POSLE PODNE
Imam jeadn problem udem u MTA i sve u redu ali kad idem map editor dode mi do pola ona bijela crtica dole sto se puni i samo me izbaci i pise
Eror:Gta.exe nesto blablabla..Dali mozda treba reinstallat ili je nesto zeznuto ...Reinstallo sam MTA 2 puta SA:MP 2 puta ali SA nisam...
Jel imas slucajno mod.s0beit? :/
Nit imam nit ga zelim imat :/
Moje mape:
Racer baza

Pa nisam ni ja koristio, ali sam cuo da se to deasva kad imas sobeit...

F12, i sacekas malo i on ti savea
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

Ljudi evo prvi put hocu da udjem u MTA server i nas'o sam neki ofrlje xD ali neznam gdje da upisem ip i port lol

Skinuo ono čudo za 0.3c objekte i extrakto ga na desk pokrenem i ima mi ono u Search 0.3c object al skoro sve isti ko' stari nisam našao 1-2 nova, i ne znam jel to ok al piše npr. Mobile 1 Mobile 2 a tamo neke zgrade :S

Jel to ok, i našao sam samo neki upitnik da je novi ostalo ništa xD


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]


Citat: [PG]Korda poslato Avgust 30, 2011, 20:05:42 POSLE PODNE
Jel zna neko id ovog zida http://www.zaslike.com/files/fsr40tndrn49yw9r6hta.png

Samo ukucaj Wall i idi prema dole, tu je negdje =)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]