| Pomoc svim maperima |

Započeo ...Neno..., Mart 01, 2011, 15:21:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.



Dear Diary,
A chipmunk asked me my name today
I told him it was Joe
That lie will haunt me forever...


fino, pomoci ce pocetnicima, imas par gresaka po jedno slovo fali/viska, jedino koje mi je zapelo za oko je bollaRdlight


CitatJa napravim objekt u MTA i kad ga stavim na server meni ne bude taj objekt nego bude neki drugi kako da mi bude onaj objekt koji stavim u MTA

I ja imam isti problem...
Poslednja Izmena: Mart 05, 2011, 11:23:17 PRE PODNE od Tony_Roxor

Citat: Tony_Roxor poslato Mart 05, 2011, 11:22:02 PRE PODNE
CitatJa napravim objekt u MTA i kad ga stavim na server meni ne bude taj objekt nego bude neki drugi kako da mi bude onaj objekt koji stavim u MTA

I ja imam isti problem...
Zato sto s to drugi objekti npr 0.3c ima tu TuT kako se ubacuje samo nemogu da nikako nadjem  >:(

Citat
Ja napravim objekt u MTA i kad ga stavim na server meni ne bude taj objekt nego bude neki drugi kako da mi bude onaj objekt koji stavim u MTA

I ja imam isti problem...

Zato sto s to drugi objekti npr 0.3c ima tu TuT kako se ubacuje samo nemogu da nikako nadjem  Ljut

I ja sam trazio ali ne mogu ga naci... :o
 
Moji Radovi:
_________________________________________
_________________________________________

...Neno...

Ja sam bio skinuo novu verziju MTA,ali sve mi se s*ebalo.Te sam izbrisao MTA i instalirao ga ponovo,te nisam ponovo skinuo novu verziju...

De neko nek mi pomogne ne mogu naci tuta kako da stavim objekt.NPR ja stavim objekt u MTA ono sto pise San Andreas MP.i stavim na server meni bude drugi objekt kako da stavim objekt za 0.3c verziju POMOC  :'(
 
Moji Radovi:
_________________________________________
_________________________________________

Citat: Don Stone poslato Mart 07, 2011, 23:13:36 POSLE PODNE
De neko nek mi pomogne ne mogu naci tuta kako da stavim objekt.NPR ja stavim objekt u MTA ono sto pise San Andreas MP.i stavim na server meni bude drugi objekt kako da stavim objekt za 0.3c verziju POMOC  :'(
meni se isto desilo.. u mta sam stavio samp logo a u sampu mi izbacilo nesto veliko u pm neka zgrada ili sta vec :D

neki veliki komad zemlje,nije on velik,on je prevelik  :(
 
Moji Radovi:
_________________________________________
_________________________________________

Ako nekome rade 0.3c objekti (da nema bugova) nek stavi link odakle je preuzeo :)
ili je mozda problem u converteru?  :'(

U necem jest problem.Ajte ljudi molim vas pomoc.Trebam server otvorit,a stao sam kod objekta.Plsss pomoc  :'( :'(
 
Moji Radovi:
_________________________________________
_________________________________________

Poslednja Izmena: Mart 08, 2011, 14:55:35 POSLE PODNE od [ED].:Curtis:.

Ne mogu install onaj sscanf jbt :(
 
Moji Radovi:
_________________________________________
_________________________________________