Pomozite plzzzzz...hitno je!!!

Započeo Luksicboy, Novembar 04, 2009, 20:17:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

evo ovako...imam jedan problem sa sa:mp-om,instalirao sam sanadreas skinuo 0.3a verziju i sve napravio kako treba,ali imam jedan problem,kada zelim uci na neki server i kad stisnem connect nista se ne dogadja,nece da otvori server,nakon toga sam probao uci u singleplayer i opet isto stisnem da udje i nista se ne dogada.....ako mi iko moze pomoci plzz nek mi napise kako.....igram samp vec godinu dana i ovo mi se nikad nije dogadjalo dok nisam rusio sistem.... hvala unaprijed....

Citat: *SlIpKnOt-Z@Nd3* poslato Novembar 04, 2009, 20:17:27 POSLE PODNE
evo ovako...imam jedan problem sa sa:mp-om,instalirao sam sanadreas skinuo 0.3a verziju i sve napravio kako treba,ali imam jedan problem,kada zelim uci na neki server i kad stisnem connect nista se ne dogadja,nece da otvori server,nakon toga sam probao uci u singleplayer i opet isto stisnem da udje i nista se ne dogada.....ako mi iko moze pomoci plzz nek mi napise kako.....igram samp vec godinu dana i ovo mi se nikad nije dogadjalo dok nisam rusio sistem.... hvala unaprijed....

mozda ti je do graficke ?

a nezz...prije mi je bilo sve u redu dok mi nije hakalo komp pa sam srusio sistem....

probaj ponovno instalirat i san andreas i sa:mp


r4z0r

Vjerovatno  ti nevalja crack i meni se do jedno vrijeme desavalo , skini novi crack potrazi na google


evo stavio sam novi crack i opet nista kliknem da udje i nist se ne dogadja,sta se ovo dogadja??....prije je sve bilo u redu dok nisam rusio sistem...poludit cu  :mad:

Rusi opet, ako ne onda neznam
isprobaj sve
drugi san andreas , ovaj tu neki ripovan izbrisi modove ako imas  :-*

_MaX_PaynE_

Citat: *SlIpKnOt-Z@Nd3* poslato Novembar 05, 2009, 20:00:45 POSLE PODNE
evo stavio sam novi crack i opet nista kliknem da udje i nist se ne dogadja,sta se ovo dogadja??....prije je sve bilo u redu dok nisam rusio sistem...poludit cu  :mad:

Kolika ti je graficka???....JA mislim da ti je do graficke!!!!  ;)

Citat: [LG]_MaX_PaynE_[LG] poslato Novembar 06, 2009, 22:26:17 POSLE PODNE
Citat: *SlIpKnOt-Z@Nd3* poslato Novembar 05, 2009, 20:00:45 POSLE PODNE
evo stavio sam novi crack i opet nista kliknem da udje i nist se ne dogadja,sta se ovo dogadja??....prije je sve bilo u redu dok nisam rusio sistem...poludit cu  :mad:

Kolika ti je graficka???....JA mislim da ti je do graficke!!!!  ;)

ne vjerujem ja imam masinu na kojoj dizem neke stvari i mogu igrati samp a nije neki pc :S

ovako......skinuo sam jedan program koji ti detaljno prikaze graficku.....i moju nije uopce prepoznao  :mad:.....nemogu instalirat driver za grafu  :mad:....pise da hardware nije pronadjen....driver je ATI....to je jedini  driver koji sna dobio

skini driver s ATI stranice za svoju graficku...





turker_kc