[GM] Cyber RolePlay

Započeo []Flynâ„¢, Februar 27, 2011, 02:39:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: MatijaCH poslato Mart 24, 2011, 17:27:58 POSLE PODNE
Citat: dario94 poslato Mart 24, 2011, 14:41:45 POSLE PODNE
if(strcmp(cmd, "/exit", true) == 0)
{
    if(IsPlayerConnected(playerid))
{
for(new i = 0; i <  sizeof(HouseInfo); i++)
{
if (PlayerToPoint(3, playerid,HouseInfo[i][hExitx], HouseInfo[i][hExity], HouseInfo[i][hExitz]))
{
    if(HouseEntered[playerid] == i)
    {
SetPlayerInterior(playerid,0);
SetPlayerPos(playerid,HouseInfo[i][hEntrancex],HouseInfo[i][hEntrancey],HouseInfo[i][hEntrancez]);
PlayerInfo[playerid][pInt] = 0;
PlayerInfo[playerid][pLocal] = 255;
SetCameraBehindPlayer(playerid);
SetPlayerVirtualWorld(playerid,0);
HouseEntered[playerid] = 255;
if(HouseInfo[i][hHel] == 1)
{
new Float:tempheal;
GetPlayerHealth(playerid,tempheal);
if(tempheal < 100.0)
{
SetPlayerHealth(playerid,100.0);
}
}
return 1;
}
}
}


C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3188) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3199) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3233) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3237) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3251) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3255) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3259) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3263) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3267) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3271) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3275) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3289) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3293) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3297) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3301) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3305) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3319) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3323) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3327) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3341) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3345) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3349) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3353) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3357) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3361) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented
C:\Users\Matija\Desktop\Tuborg RolePlay [0.3c]\gamemodes\3RuN\Tuborg.pwn(3365) : error 004: function "PlayerToPoint" is not implemented

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


26 Errors.





Takoder
Evo ajde dajte nu tu komanu /exit plizz a da radi....






Ljudi ubacio sam ovaj GM na moj server,ali ne znam kako da ubacim sebi admina...Kada ukucam /staviadminlvl kaze da nemam pristu toj komandi...U cemu je problem?

Citat: aleksa994 poslato Mart 25, 2011, 00:08:27 PRE PODNE
Ljudi ubacio sam ovaj GM na moj server,ali ne znam kako da ubacim sebi admina...Kada ukucam /staviadminlvl kaze da nemam pristu toj komandi...U cemu je problem?

Znaci idi u scriptfiles i nadi si npr. Rikard_King.ini (Umjesto Rikard_King tvoje ime na serveru),ili u scriptfiles pa users pa onda ga pronadi i stavi adminlevel=1338 

:) :) :) :)


______________________________________________________________________--

Cody ubacio sam jos dvije ove } i doslo mi cetri errora jupi....


Citat
if(strcmp(cmd, "/exit", true) == 0)
   {
       if(IsPlayerConnected(playerid))
      {
         for(new i = 0; i <  sizeof(HouseInfo); i++)
         {
            if (PlayerToPoint(3, playerid,HouseInfo[hExitx], HouseInfo[hExity], HouseInfo[hExitz]))
            {
                if(HouseEntered[playerid] == i)
                {
                  SetPlayerInterior(playerid,0);
                  SetPlayerPos(playerid,HouseInfo[hEntrancex],HouseInfo[hEntrancey],HouseInfo[hEntrancez]);
                  PlayerInfo[playerid][pInt] = 0;
                  PlayerInfo[playerid][pLocal] = 255;
                  SetCameraBehindPlayer(playerid);
                  SetPlayerVirtualWorld(playerid,0);
                  HouseEntered[playerid] = 255;
                  if(HouseInfo[hHel] == 1)
                  {
                     new Float:tempheal;
                     GetPlayerHealth(playerid,tempheal);
                     if(tempheal < 100.0)
                     {
                        SetPlayerHealth(playerid,100.0);
                     }
                  }
                  return 1;
               }
            }
         }
               }
           }

Citat
C:\Users\riki\Desktop\Cyb3r RolePlay [0.3c]\gamemodes\CYBER.pwn(32914) : error 017: undefined symbol "HouseEntered"
C:\Users\riki\Desktop\Cyb3r RolePlay [0.3c]\gamemodes\CYBER.pwn(32914) : warning 215: expression has no effect
C:\Users\riki\Desktop\Cyb3r RolePlay [0.3c]\gamemodes\CYBER.pwn(32914) : error 001: expected token: ";", but found "]"
C:\Users\riki\Desktop\Cyb3r RolePlay [0.3c]\gamemodes\CYBER.pwn(32914) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\riki\Desktop\Cyb3r RolePlay [0.3c]\gamemodes\CYBER.pwn(32914) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


4 Errors.

Ajde recite mi plizzz :) :) :) :)
Poslednja Izmena: Mart 25, 2011, 10:25:48 PRE PODNE od CroRiki






@CroRiki Stavio sam,ali kad god udjem u igricu,opet nemam level 1338,tj nemam admina uopste...ja opet udjem u scriptfiles i nadjem moj nick,otvorim file,kad ono  opet adminlevel=0...nznm vise sta da radim  :'(
Poslednja Izmena: Mart 25, 2011, 10:37:24 PRE PODNE od aleksa994

Citat: aleksa994 poslato Mart 25, 2011, 10:37:00 PRE PODNE
@CroRiki Stavio sam,ali kad god udjem u igricu,opet nemam level 1338,tj nemam admina uopste...ja opet udjem u scriptfiles i nadjem moj nick,otvorim file,kad ono  opet adminlevel=0...nznm vise sta da radim  :'(

Gle ovako nesto bude:

Level=1338
AdminLevel=1338
I jos puno toga....
Stavis si AdminLevel na 1338 Ovako kako pise.I onda nisam siguran ali mi se cini da moras restartat server!!
I imas li server na hostu ili je kucni?






Citat: CroRiki poslato Mart 25, 2011, 10:50:25 PRE PODNE
Citat: aleksa994 poslato Mart 25, 2011, 10:37:00 PRE PODNE
@CroRiki Stavio sam,ali kad god udjem u igricu,opet nemam level 1338,tj nemam admina uopste...ja opet udjem u scriptfiles i nadjem moj nick,otvorim file,kad ono  opet adminlevel=0...nznm vise sta da radim  :'(

Gle ovako nesto bude:

Level=1338
AdminLevel=1338
I jos puno toga....
Stavis si AdminLevel na 1338 Ovako kako pise.I onda nisam siguran ali mi se cini da moras restartat server!!
I imas li server na hostu ili je kucni?

Probacu tako i + da restartujem server.Imam VPS(tj na hostu mi je server) :) P.S. Hvala

Citat: aleksa994 poslato Mart 25, 2011, 10:53:08 PRE PODNE
Citat: CroRiki poslato Mart 25, 2011, 10:50:25 PRE PODNE
Citat: aleksa994 poslato Mart 25, 2011, 10:37:00 PRE PODNE
@CroRiki Stavio sam,ali kad god udjem u igricu,opet nemam level 1338,tj nemam admina uopste...ja opet udjem u scriptfiles i nadjem moj nick,otvorim file,kad ono  opet adminlevel=0...nznm vise sta da radim  :'(

Gle ovako nesto bude:

Level=1338
AdminLevel=1338
I jos puno toga....
Stavis si AdminLevel na 1338 Ovako kako pise.I onda nisam siguran ali mi se cini da moras restartat server!!
I imas li server na hostu ili je kucni?

Probacu tako i + da restartujem server.Imam VPS(tj na hostu mi je server) :) P.S. Hvala

Neznam kakav je tebi host ali ja kada stavljam moram skinuti moj user preurediti ga i onda ga opet upload.Onda restartam server.
E da i probaj par puta ja si skinuo jedan GM za moj kucni i nije mi to htjelo ali sam ovako probavao stvari,pa mi proradilo...
:) :) :) :) :) :)






Citat: CroRiki poslato Mart 25, 2011, 12:04:48 POSLE PODNE
Citat: aleksa994 poslato Mart 25, 2011, 10:53:08 PRE PODNE
Citat: CroRiki poslato Mart 25, 2011, 10:50:25 PRE PODNE
Citat: aleksa994 poslato Mart 25, 2011, 10:37:00 PRE PODNE
@CroRiki Stavio sam,ali kad god udjem u igricu,opet nemam level 1338,tj nemam admina uopste...ja opet udjem u scriptfiles i nadjem moj nick,otvorim file,kad ono  opet adminlevel=0...nznm vise sta da radim  :'(

Gle ovako nesto bude:

Level=1338
AdminLevel=1338
I jos puno toga....
Stavis si AdminLevel na 1338 Ovako kako pise.I onda nisam siguran ali mi se cini da moras restartat server!!
I imas li server na hostu ili je kucni?

Probacu tako i + da restartujem server.Imam VPS(tj na hostu mi je server) :) P.S. Hvala

Neznam kakav je tebi host ali ja kada stavljam moram skinuti moj user preurediti ga i onda ga opet upload.Onda restartam server.
E da i probaj par puta ja si skinuo jedan GM za moj kucni i nije mi to htjelo ali sam ovako probavao stvari,pa mi proradilo...
:) :) :) :) :) :)
Pa VPS(u prevodu: Virtuelni Privatni Server),mogu da hostujem bilo koju igricu,Bukvalno da radim sta god ja hocu. :D :) Proradilo je :D Hvala ti puno :)

Citat: aleksa994 poslato Mart 25, 2011, 12:36:01 POSLE PODNE
Citat: CroRiki poslato Mart 25, 2011, 12:04:48 POSLE PODNE
Citat: aleksa994 poslato Mart 25, 2011, 10:53:08 PRE PODNE
Citat: CroRiki poslato Mart 25, 2011, 10:50:25 PRE PODNE
Citat: aleksa994 poslato Mart 25, 2011, 10:37:00 PRE PODNE
@CroRiki Stavio sam,ali kad god udjem u igricu,opet nemam level 1338,tj nemam admina uopste...ja opet udjem u scriptfiles i nadjem moj nick,otvorim file,kad ono  opet adminlevel=0...nznm vise sta da radim  :'(

Gle ovako nesto bude:

Level=1338
AdminLevel=1338
I jos puno toga....
Stavis si AdminLevel na 1338 Ovako kako pise.I onda nisam siguran ali mi se cini da moras restartat server!!
I imas li server na hostu ili je kucni?

Probacu tako i + da restartujem server.Imam VPS(tj na hostu mi je server) :) P.S. Hvala

Neznam kakav je tebi host ali ja kada stavljam moram skinuti moj user preurediti ga i onda ga opet upload.Onda restartam server.
E da i probaj par puta ja si skinuo jedan GM za moj kucni i nije mi to htjelo ali sam ovako probavao stvari,pa mi proradilo...
:) :) :) :) :) :)
Pa VPS(u prevodu: Virtuelni Privatni Server),mogu da hostujem bilo koju igricu,Bukvalno da radim sta god ja hocu. :D :) Proradilo je :D Hvala ti puno :)

Nema na cemu  ;D  :) :)






Izvinjavam se sad zbog spama,vidim da su i drugi pitali ali odgovora nigde.Cak sam i postavio pitanje vezano za to ,ali moderatori samo zakljucavaju...
Imam problem koji se javlja kada pokrenem server sa ovom skriptom :
Run time Error 19: "File or function is not found".
To mi se ustvari desava na racunaru na kome imam operativni sistem windows xp,a na drugom racunaru gde imam windows 7 radi odlicno.
Nazalost,meni treba ovamo gde imam XP,ali tamo mi se javlja ova greska.
Ako neko moze da mi pomogne,bicu zahvalan
Pozdrav!
Jer moj auto mnogo konja ima
prva potpis druga i u oblaku si dima
zato kad me vidis, bolje bezi od mene
ja sam narkoman, benzin tece mi kroz vene

[quote author=
Stevic012 link=topic=20304.msg156847#msg156847 date=1301055002]
Izvinjavam se sad zbog spama,vidim da su i drugi pitali ali odgovora nigde.Cak sam i postavio pitanje vezano za to ,ali moderatori samo zakljucavaju...
Imam problem koji se javlja kada pokrenem server sa ovom skriptom :
Run time Error 19: "File or function is not found".
To mi se ustvari desava na racunaru na kome imam operativni sistem windows xp,a na drugom racunaru gde imam windows 7 radi odlicno.
Nazalost,meni treba ovamo gde imam XP,ali tamo mi se javlja ova greska.
Ako neko moze da mi pomogne,bicu zahvalan
Pozdrav!

[/quote]

Fali ti .amx ili plugin  :-X

Citat: [ЯolePlay »Factory«]   K4Я!K3 poslato Mart 25, 2011, 13:41:16 POSLE PODNE
[quote author=
Stevic012 link=topic=20304.msg156847#msg156847 date=1301055002]
Izvinjavam se sad zbog spama,vidim da su i drugi pitali ali odgovora nigde.Cak sam i postavio pitanje vezano za to ,ali moderatori samo zakljucavaju...
Imam problem koji se javlja kada pokrenem server sa ovom skriptom :
Run time Error 19: "File or function is not found".
To mi se ustvari desava na racunaru na kome imam operativni sistem windows xp,a na drugom racunaru gde imam windows 7 radi odlicno.
Nazalost,meni treba ovamo gde imam XP,ali tamo mi se javlja ova greska.
Ako neko moze da mi pomogne,bicu zahvalan
Pozdrav!

Amx imam ,plugine u fascikli plugins imam,a i u cfg su upisani..
Sscanf2 nije ubacen u gamemod,ali kad ga ubacim ,izbacuje greske da su simboli sscanf2 i jos neki vec definisani u pawno/include/ sscanf2.inc

Fali ti .amx ili plugin  :-X
[/quote]
Jer moj auto mnogo konja ima
prva potpis druga i u oblaku si dima
zato kad me vidis, bolje bezi od mene
ja sam narkoman, benzin tece mi kroz vene

Citat
if(strcmp(cmd, "/exit", true) == 0)
   {
       if(IsPlayerConnected(playerid))
      {
         for(new i = 0; i <  sizeof(HouseInfo); i++)
         {
            if (PlayerToPoint(3, playerid,HouseInfo[hExitx], HouseInfo[hExity], HouseInfo[hExitz]))
            {
                if(HouseEntered[playerid] == i)
                {
                  SetPlayerInterior(playerid,0);
                  SetPlayerPos(playerid,HouseInfo[hEntrancex],HouseInfo[hEntrancey],HouseInfo[hEntrancez]);
                  PlayerInfo[playerid][pInt] = 0;
                  PlayerInfo[playerid][pLocal] = 255;
                  SetCameraBehindPlayer(playerid);
                  SetPlayerVirtualWorld(playerid,0);
                  HouseEntered[playerid] = 255;
                  if(HouseInfo[hHel] == 1)
                  {
                     new Float:tempheal;
                     GetPlayerHealth(playerid,tempheal);
                     if(tempheal < 100.0)
                     {
                        SetPlayerHealth(playerid,100.0);
                     }
                  }
                  return 1;
               }
            }
         }
               }
           }

Citat
C:\Users\riki\Desktop\Cyb3r RolePlay [0.3c]\gamemodes\CYBER.pwn(32914) : error 017: undefined symbol "HouseEntered"
C:\Users\riki\Desktop\Cyb3r RolePlay [0.3c]\gamemodes\CYBER.pwn(32914) : warning 215: expression has no effect
C:\Users\riki\Desktop\Cyb3r RolePlay [0.3c]\gamemodes\CYBER.pwn(32914) : error 001: expected token: ";", but found "]"
C:\Users\riki\Desktop\Cyb3r RolePlay [0.3c]\gamemodes\CYBER.pwn(32914) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\riki\Desktop\Cyb3r RolePlay [0.3c]\gamemodes\CYBER.pwn(32914) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


4 Errors.

Ajde pomognite vise ljudi....
:( :( :(






a imas negdje na samp forumu uradjenu exit FS..nadji pa ubaci

imas GOOGLE pa potrazi malo..:)

Zna li neko koja je komanda za chat u organizaciji ? :D
prelistao sam sve
nije /f nije /faction ni /family ..
Jer moj auto mnogo konja ima
prva potpis druga i u oblaku si dima
zato kad me vidis, bolje bezi od mene
ja sam narkoman, benzin tece mi kroz vene