Balkan RolePlay Kiling Area[Subota Veliko otvaranje]

Započeo NeXxX, Februar 25, 2011, 15:52:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo Ga Bio Je vec Oglas Ali Je Pobrisan Zato sto je kopiran od drugog servera [Nisam Ni Ja Skonto,nisam ja postavljao al evo sad moram] Pa Da Krenem. IP:178.63.80.210:7886,Forum:balkanrp.serbianforum.info Owner:Alex_Wesley
Evo Prvo Sto Moram Reci Jeste Da Je Mod Faction RP/DM Edit Znači Snich Hvala Puno si mi pomogao za pocetak a ja sada preradjujem drugi mod za update mislim da je Faction dovoljno dobar za pocetak pa evo da opisem:
Organizacije na Serveru Su:
LSPD [Policija]
FBI
SWAT
Medic [Bolnicari]
Gradonacelnik/Vlada
Taxi Company
CNN [Novinari]

Ilegalne Organizacije Su:
Crips
The Escobar Cartel
Yakuza
GSF
La Cosa Nostra

Poslovi Na Serveru Su:
raznosac Pizee
Kamiondzija
Farmer
Diler auta
kradljivac auta
diler oruzja
diler Droge
itd.
sve poslove mozete naci pomocu vodica koji stoji kod Burga,Spawna,Vjecnice..
U MOd Je Ubacen YosVehCtrl Filter Scripta Stoga Hvala Tome Ko Ju Je Napravio..Evo za one koje ne znaju za sto to sluzi pa da ima kazem to je za KOntrolisanje vaseg automobila znaci udjete u auto i kucate /vehctrl i izbaci vam menu u kojem birate da li cete upaliti/ugasiti svjetla ,Upaliti/ugasiti motor,Upaliti/ugasiti alarm,Zakljucati/otkljucati Auto,MOzete i staviti na tablici da pise sta vi zelite..znaci skripta je veoma dobra...
onda ubacio sam da mozete birati stil tuce pomocu komande /stiltuce  i to je fs nezz ko je napravio al fala mu..
Onda Ubacen Je Bomb System By Seif znaci ta filter scripta je veoma dobra s njom mozete postaviti bombu u auto ili na zemlju...
Uredjena su neka mjesta kao sto je npr Burg,Benza,Grad,Vjecnica,Banka,Kafic Kod Burga Dodan,Groblje,VIle neke itd..dodjite sami i vidite
Ovaj Mod Je Privremeni kao sto sam rekao i veoma brzo ce biti update..Prijave za admine i GameMastere i Lidere Su na Forumu jos otvorene..Nemojte Mi KOmentarisati moj oppis :D...Slika Nazalost Nema,Razlog:Ne Znam....
Poslednja Izmena: Februar 25, 2011, 21:06:07 POSLE PODNE od yamaha



Citat: yamaha poslato Februar 25, 2011, 15:55:41 POSLE PODNE
Server se zove Balkan RolePlay?

Ne..Bio Je BaLkAn Rp KiLlInG ArEa,Sada je samo BaLkAn Rp ArEa..A Sto..Nesto Nije U Redu sa imenom ili? O_O
Ako mozete uci ovde http://suvajacss.deviantart.com/art/Y-U-No-Eat-My-Spine-284280317  i kliknuti sa desne strane "I'd wear this" i "add to favourites" (trebate se prvo registrovati) treba sestri za takmicenje....:)

cristiane

Citat: AlexXx poslato Februar 25, 2011, 15:57:08 POSLE PODNE
Ne..Bio Je BaLkAn Rp KiLlInG ArEa,Sada je samo BaLkAn Rp ArEa..A Sto..Nesto Nije U Redu sa imenom ili? O_O
Postojao je Balkan RolePlay zato pitam al ok ako je Balkan RolePlay Area neka vam bude.
Sretno!!
Poslednja Izmena: Februar 25, 2011, 16:01:15 POSLE PODNE od yamaha


Hvala..
Ako mozete uci ovde http://suvajacss.deviantart.com/art/Y-U-No-Eat-My-Spine-284280317  i kliknuti sa desne strane "I'd wear this" i "add to favourites" (trebate se prvo registrovati) treba sestri za takmicenje....:)


DoN

*

Sretno sa serverom :)
Najbolji i najpovoljniji Game i Web hosting na balkanu
Ako želiš Game ili Web host od Game Hr-a obrati mi se na PM
Trenutno radim na projektu RG:RP..
Neodgovaram na bezveze PM-ove..
Royall Gaming RolePlay

Najbolji citati
Citat: Nikola_Hawks poslato Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTA RP Od 0

Citat: mafica .pwn poslato Februar 25, 2011, 16:52:43 POSLE PODNE
Opis srednja zalost :D
Sretno sa srvrom !

Reko mu ja na brzinu napisi neki opis i dodaj slike i evo sta je uradio al ok :P..Hvala
Poslednja Izmena: Februar 25, 2011, 16:55:02 POSLE PODNE od AlexXx
Ako mozete uci ovde http://suvajacss.deviantart.com/art/Y-U-No-Eat-My-Spine-284280317  i kliknuti sa desne strane "I'd wear this" i "add to favourites" (trebate se prvo registrovati) treba sestri za takmicenje....:)

Ljep opis jos da ima slika sa servera bio bi dobro....i malo mi je glupo sto je svaki drugi blkanski server ima u sebi nazib Balkan....ali sretno!

Citat: Edi_Dogg poslato Februar 25, 2011, 16:56:32 POSLE PODNE
Ljep opis jos da ima slika sa servera bio bi dobro....i malo mi je [cenzura]o sto je svaki drugi blkanski server ima u sebi nazib Balkan....ali sretno!

Nisam Imo Druge Ideje Za Ime... :P..Hvala..a Slike sam reko ovome sto je opisivo da stavi al ne vrijedi..a i mod je privremeni ja drugi spremam za update :D
Ako mozete uci ovde http://suvajacss.deviantart.com/art/Y-U-No-Eat-My-Spine-284280317  i kliknuti sa desne strane "I'd wear this" i "add to favourites" (trebate se prvo registrovati) treba sestri za takmicenje....:)



[/quote]

Nisam Imo Druge Ideje Za Ime... :P..Hvala..a Slike sam reko ovome sto je opisivo da stavi al ne vrijedi..a i mod je privremeni ja drugi spremam za update :D
[/quote]

Pa ima tolko imena dobrih ali ok :D.....ok super....navratim :D:...

Ako mozete uci ovde http://suvajacss.deviantart.com/art/Y-U-No-Eat-My-Spine-284280317  i kliknuti sa desne strane "I'd wear this" i "add to favourites" (trebate se prvo registrovati) treba sestri za takmicenje....:)