Pomoc oko MTA

Započeo nesa97, Februar 25, 2011, 15:07:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E vako izmapo sam grad i sredio i sada sma sacuvo i uso u MTA San Andreas i naso svoju mapu ime nebojsa i uso i sada imaju 2 fajla u Notepadu i imam kucni server za par dana otvaram srw pa mi mozeteli ovo reci znaci kako sada to da ubacim u svoj Gamemod  znaci sve da mi objasnite od 1 ppa do 10 npr kako treba sve prvo pa do zadnjeg ako moze molim vas nemojte me lock pls


Uploaded with ImageShack.us


Citat: nesa97 poslato Februar 25, 2011, 15:07:40 POSLE PODNE
E vako izmapo sam grad i sredio i sada sma sacuvo i uso u MTA San Andreas i naso svoju mapu ime nebojsa i uso i sada imaju 2 fajla u Notepadu i imam kucni server za par dana otvaram srw pa mi mozeteli ovo reci znaci kako sada to da ubacim u svoj Gamemod  znaci sve da mi objasnite od 1 ppa do 10 npr kako treba sve prvo pa do zadnjeg ako moze molim vas nemojte me lock pls
Odes na stranicu za konvertovanje:
http://gtamap.delux-host.com/converter/
Onda namjestis da je SA:MP code for Pawno i ides Browse,nades mapu i onda enter i dobices ispod CCreateObject
Te CreateObject stavis pod

public OnGameModeInit

I ovo nije za ovaj podforum.

uradis po tom postupku kao sto ti je rekao Mafica,

a odaberes nebojsa.map file a ne meta.

offtopik:

moja ti je preporuka da jos malo poradis na skriptovanju pre nego sto otvoris server, ako smo pomogli moze lock
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri