[pomoc]Dialog register/login

Započeo DoN, Februar 24, 2011, 19:57:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DoN

*

Skripta koju koristim:larp
Detaljan opis problema:Radio sam dialog register/login po ovom TUT-u http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=6772.0
Uradio sam bez waringa i errora..Ako novi igrac dolazi na server i treba se registrovati izbaci mu dialog za register i ukucas pass al nista dalje nema..Nepise ono tvoj acc je registrovan nit ista..Cak ne izbacuje mi login dialogu..Moze neko reci do cega bi moglo biti??
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://
Poslednja Izmena: Februar 24, 2011, 19:58:03 POSLE PODNE od [EG]Don_CorLeon
Najbolji i najpovoljniji Game i Web hosting na balkanu
Ako želiš Game ili Web host od Game Hr-a obrati mi se na PM
Trenutno radim na projektu RG:RP..
Neodgovaram na bezveze PM-ove..
Royall Gaming RolePlay

Najbolji citati
Citat: Nikola_Hawks poslato Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTA RP Od 0

Citat: [EG]Don_CorLeon poslato Februar 24, 2011, 19:57:32 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:larp
Detaljan opis problema:Radio sam dialog register/login po ovom TUT-u http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=6772.0
Uradio sam bez waringa i errora..Ako novi igrac dolazi na server i treba se registrovati izbaci mu dialog za register i ukucas pass al nista dalje nema..Nepise ono tvoj acc je registrovan nit ista..Cak ne izbacuje mi login dialogu..Moze neko reci do cega bi moglo biti??
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://

Jesi li u scriptfiles napravio file "users" (bez navodnika)?

EDIT:@Djankaa -ma nemoj reci da je pogresio?omg to smo mogli vec da shvatimo ! -.-
Poslednja Izmena: Februar 24, 2011, 20:01:58 POSLE PODNE od [AS]Nxidza

DoN

*

Ima vec taj users..Al to mi je samo kod registracije...A ako je igrac vec registrovan i kada dolazi na server normalno mu izbaci dialog za login ukucas pass i logujes se...Ovaj gore navedeni problem mi je samo kod registracije....
Najbolji i najpovoljniji Game i Web hosting na balkanu
Ako želiš Game ili Web host od Game Hr-a obrati mi se na PM
Trenutno radim na projektu RG:RP..
Neodgovaram na bezveze PM-ove..
Royall Gaming RolePlay

Najbolji citati
Citat: Nikola_Hawks poslato Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTA RP Od 0

Citat: [EG]Don_CorLeon poslato Februar 24, 2011, 20:02:11 POSLE PODNE
Ima vec taj users..Al to mi je samo kod registracije...A ako je igrac vec registrovan i kada dolazi na server normalno mu izbaci dialog za login ukucas pass i logujes se...Ovaj gore navedeni problem mi je samo kod registracije....
Meni je bilo do "users" file-a,pogledaj u skripti da li ti je pomesan id za registraciju ...kucaj ShowPlayerDialog i kada naletis kod registracije i vidis nesto slicno ovome ShowPlayerDiaog(playerid,3,DIALOG_STYLE_MSGBOX.....); onda odes pod public OnDialogResponse i tamo gde ti je nesto ovakvo za registraciju if(dialogid == 3)//R stavis broj koji si stavio kod ShowPlayerDialoga (u mom slucaju 3)
Poslednja Izmena: Februar 24, 2011, 20:12:12 POSLE PODNE od [AS]Nxidza

DoN

*

Evo rijesio sam ovo kod registracije...Sad kad se igrac treba registrovat izbaci mu dialog za register tu upise password i ok...Al poslije Dialog Registera mi ne izbacuje Dialog Login vec onaj obicni login (/login <password>)...
Najbolji i najpovoljniji Game i Web hosting na balkanu
Ako želiš Game ili Web host od Game Hr-a obrati mi se na PM
Trenutno radim na projektu RG:RP..
Neodgovaram na bezveze PM-ove..
Royall Gaming RolePlay

Najbolji citati
Citat: Nikola_Hawks poslato Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTA RP Od 0

Citat: [EG]Don_CorLeon poslato Februar 24, 2011, 20:31:25 POSLE PODNE
Evo rijesio sam ovo kod registracije...Sad kad se igrac treba registrovat izbaci mu dialog za register tu upise password i ok...Al poslije Dialog Registera mi ne izbacuje Dialog Login vec onaj obicni login (/login <password>)...
Tako isto uradi i za login ...kako sam ti rekao za register !