[Pomoc]Gta san andreas

Započeo Nikola I, Februar 23, 2011, 21:15:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ubacio sam windows 7 malo pre i gta san andreas me zeza.Kliknem na ikonicu i strelica misa se pocne okretati onaj krugic kao ili onaj pescani sat i neudje mi u igru samo tako se zavrti strelica,a neulazi u igru.Mozete li mi pomoci??




Cobra 11

ako nije original(( a pretpostavljam da nije)) onda trebas crackirat...

da nije crackan trayilo bi CD,ney ya windows znam kad nece tako ides desni klik-compability-run this program in compabilitz mod for:i iyaberes windows xp,probaj naci to u Windows 7 i stavi na kraju samo Windows 7 nez :D

Ma isao sam ali nece opet u igru,moj drug ima isti ovaj sistem win 7 ultimate i njemu radi a meni ne, moze mi neko pomoci da mi radi???




Citat: Nikola I poslato Februar 23, 2011, 21:44:12 POSLE PODNE
Ma isao sam ali nece opet u igru,moj drug ima isti ovaj sistem win 7 ultimate i njemu radi a meni ne, moze mi neko pomoci da mi radi???
Imam i ja Win 7 ultimate pa mi radi, nije ti to do OS-a nego do igrice... I memam compatibility mod i radi mi, tako da to nema veze nikakve... I da te pitam, mozda frend ima 64 bit a ti 32 bit ili obrnuto?
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



cristiane


Kad idem na computer menage onda device menager imam sve drivere nista nije onako zuto,ja imam 32 bitni,a njegov nzm zaboravio sam




Mirnas_Tajic

Pa ja imam logicno rjesenje bgm formatiras komp i opet probas ako nemogne onda stavis Windous Xd onaj sto izgleda kako Windous 7

Ma ja ocu win 7, mozete li mi pomoci da namestim da mi radi?pls




black_dota

Ides desni klik:
Properties
Compatibility
Run As Administrator
I ides ok

to sam i radio i nece,probacu opet kasnije




Citat: [IG]GoogleR.pwn poslato Februar 24, 2011, 10:22:33 PRE PODNE
Ides desni klik:
Properties
Compatibility
Run As Administrator
I ides ok
Koliko znam da je ovo Windows 7,da li kod njega uopste ima desni klik>properties?Neznam u cemu jes tvar,da li imas Drajvere za Graficku?

Nasao sam na cd-u Hazar`s windows 7 ultimate activator u crack folderu, i kako sad da krekujem ???

Poslednja Izmena: Februar 24, 2011, 18:09:29 POSLE PODNE od Nikola I




My computer onda desni klik na GTA ikonicu(mora da bude unutra disk)
Open>Hooldum ja msm da je tu,ali pogledaj i ako nije tu negde drugde..kad nadjes imas ikonicu od GTA ides desni klik copy
onda C:\Program files\Rockstar Games\Gta san andreas i paste

Zavisi odakle si skinuo ja imam SA na 7 i radi mi imam isto neki krek za 7 ali nije potpuno ali svejedno radi probaj naci drugi SA na torrentma
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √