Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Johnny

Citat: Matt♦ poslato Mart 30, 2011, 02:27:03 PRE PODNE
Citat: Johnny[E] poslato Mart 30, 2011, 02:16:10 PRE PODNE
Citat: [Modern] Sonny poslato Mart 30, 2011, 00:16:25 PRE PODNE
Jedva cekam neki kvalitetan stunt server :)
Ja jedva cekam da dobijem na lotu da dam Sopranu 50.000E i kazem moja je CH i balkan-samp  :D :D :D

Ovaj post mi je baš glu*av :D

O kvalitetnosti stunt servera hmm najkvalitetniji su ti recimo

GamerX
Underground Stunt World - ujedno i prvi server koji sam ikad igro postoji već neznam 2.5g mislim
NSG

I tako dalje da ne nabrajam

Opet nemogu zaspat a alarm u 6:20 zvoni -_-
hahahaha a ja opet sada idem da jedem pa da spavam neke stvari se ponavljaju iz dana u dan brate :D [Sto se tice za Soprana malo sam se salio :D] Kad bi dobio na lotu nebi bio za kompu nego na Havajima :D
Poslednja Izmena: Mart 30, 2011, 02:46:25 PRE PODNE od Johnny[E]

Jer znate neke dobre tutuove za C++...(ujedno VS else VB) ??

...Neno...


Mikic95

ZaÅ¡to ?? BaÅ¡ je lijepo, sunce sja, a ja moram u Å kolu   :D

CitatDanašnja odluka Skupštine Nogometnog/Fufbalskog saveza Bosne i Hercegovine da ne prihvati Statut je poljuljala vjeru u bolju budućnost bh. fudbala.

MeÄ'utim, kako Source.ba saznaje, danaÅ¡nja odluka predstavlja kraj nesposobnog Saveza i Saveza kojem su vlastiti interesi ispred interesa razvoja fudbala u Bosni i Hercegovini.

Naime, već prije današnje sjednice, čiji se ishod mogao pretpostaviti i prije samog održavanja, uspostavljeni su kontakti sa vodstvom UEFA-e od strane legendi bh. fudbala poput Ivice Osima, Mehmeda Baždarevića i Faruka Hadžibegića koji su iskoristili svoj utjecaj u evropskoj krovnoj fudbalskoj organizaciji kako bi se formirao novi saziv NS/FS BiH, a reprezentativne selekcije i klubovi izbjegli sankcije koje im prijete neusvajanjem Statuta.

U razgovoru za naš portal, Mehmed Baždarević i Faruk Hadžibegić nisu željeli govoriti o konkretnim potezima koji su planirani, ali su potvrdili kontakte koji su oni, zajedno sa još nekoliko istaknutih bh. fudbalskih radnika, uspostavili sa čelnicima UEFA-e i FIFA-e, te kako su krovne fudbalske organizacije spremne izaći u susret bh. fudbalu i zajednički iznaći rješenje za aktuelnu situaciju.

Prema našim informacijama, inicijativu za formiranje novog Saveza je pokrenuo Ivica Osim, koji je zahvaljujući svom utjecaju kod predsjednika UEFA-e Michela Platinija inicirao formiranje NS/FS BiH sastavljenog od fudbalskih radnika koji su spremni doprinijeti razvoju bosanskohercegovačkog fudbala. Namjerava se formirati neka vrsta „prinudnog“ Saveza u periodu od dva mjeseca, nakon čega bi se formirao sastav koji bi u konačnici činio novi NS/FS BiH.


Podsjećamo, portal Source.ba je na sebe preuzeo ulogu da kaže ono što većina misli. Napisali smo otvoreno pismo UEFA-i i FIFA-i, a učlanjenjem u facebook grupu 'Kaznite krivce! Ne ubijajte bh. fudbal!', koju smo za ovu priliku napravili, postajete potpisnik ovog pisma. Naravno, ako se slažete sa navodima iz pisma.

Eto koga interesuje sve ovo u vezi bh fudbala.

Izvor : source.ba
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

cristiane

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Mart 30, 2011, 11:12:31 PRE PODNE

Eto koga interesuje sve ovo u vezi bh fudbala.

Izvor : source.ba
Sve je to dobro,gdje ima sreće ima i nesreće jer oni lažu,odavno sam primjetio.

EDIT:Jasna poruka,a šta će dalje biti samo Bog zna.
CitatFrancuski AFP donosi izjavu potparola UEFA-e:

"Čekat ćemo na dodatne informacije, ali suspenzija će 1. aprila automatski stupiti na snagu".
Poslednja Izmena: Mart 30, 2011, 11:16:04 PRE PODNE od yamaha


Sto se tice kvalitetnog Freeroam servera, ja i dalje ocekujem Djurinu odluku o tome, nadam se da ce po meni biti pozitivna  :D

Preko 40 porta trenutno, sve u dijalogu, poceo sam da radim dvojezicnu skriptu kako bi dolazili i igraci iz inostranstva, bice javni BETA test za koji dan.. takodje krenuo sam da radim sa 0.3c objektima, pozeljni su maperi (naravno samo 0.3c objekti)  :-\

mod je gotov 90%, jos malo da prevedem , da ubacim i SpeedBoost posto sam dodao neki skok na H i /flip na komandu i to je to :) Posle samo mape, naravno ako se setim jos necega dodacu.

PM za IP
Poslednja Izmena: Mart 30, 2011, 11:32:25 PRE PODNE od [BU]Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Kupio karte za Megadeth i Slayer  :) 250kn - stajanje, tribine su bile 275 ali ko jos sjedi na koncertu? xD

Danas imao 3 casa :D,a trebao 7.. Koja sreca..Al' opet sam dosao kuci kao da sam imao 7 casove

Poslednja Izmena: Mart 30, 2011, 15:01:08 POSLE PODNE od Lisa Ann

Ima neko da je presao citav Half Life onu jedinicu sto uz CS 1.6 dodje ? :D

Citat: # BCk. poslato Mart 30, 2011, 15:08:13 POSLE PODNE
Ima neko da je presao citav Half Life onu jedinicu sto uz CS 1.6 dodje ? :D
Koliko sam ja trauma doziveo prealzeci tu igricu :D al ipak sam je preso..

Treba Mi CW server za CS 1.6 odmah! Pls javite se na FB
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001016844562
Ili PM pls ako neko ima CW server!