Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Correlli poslato Mart 29, 2011, 22:35:58 POSLE PODNE
Baš ne. Oni ozbiljni koji žele uspjeti će uzeti plaćenu domenu u startu. I uopće nisi odgovorio na moje pitanje, a mogao bi kad si već citirao moj post.

Ja sam svoji mod radio podosta vremena, i bio je od 0.
Nisam otvorio server, jer od moju zemlju je sve skuplje i ne isplati se.
Na kraju sam rijesio da prodadem, i da nekome koristi kao prirucinik u daljnjeg skriptanju.

Nisam navjeo da imam konkretni odgovor na tvoje pitanje.



Citat: Michael.G poslato Mart 29, 2011, 22:40:15 POSLE PODNE
A kako ste čudna djeca u pizdu maternu pa sve vas treba banovat :S
Treba tebe banovati za recnik. I sta si ti ovde da kazes da neko nekog banuje -.-

Citat: [Modern] â,,–¹ poslato Mart 29, 2011, 22:42:37 POSLE PODNE
Citat: Michael.G poslato Mart 29, 2011, 22:40:15 POSLE PODNE
A kako ste čudna djeca u pizdu maternu pa sve vas treba banovat :S
Treba tebe banovati za recnik. I sta si ti ovde da kazes da neko nekog banuje -.-

Treba banovat ljude koji imaju i malo mozga, a djecu ostavljajte..

Ma u ostalom ban me slobodno ako sam zaslužio ;)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Neshvatate izgleda. Ako imate lep forum i domenu ljudi će dolaziti, a ako imate .tk ko će vam doći?

Correlli

Citat: Jamaica poslato Mart 29, 2011, 22:41:14 POSLE PODNE
Nisam navjeo da imam konkretni odgovor na tvoje pitanje.

Da, to sam i sam mogao vidjeti i bez ovog tvog posta. Ako si citirao moje pitanje, onda si mogao i odgovoriti na njega, a ne da citiraš moje pitanje a da odgovoraš nešto sasvim drugo.

Dakle decki, ne zakupljivanjem domene, i free prostorom ostavljate jako los i neozbiljan dojam na igrace koji vas posjecuju i naravno da onda ce manje ljudi dolaziti pa ce slabije i raditi i naravno da ce propasti, treba svemu tome pristupiti vrlo ozbiljno i ne zuriti dok se sve ne odradi perfektno, dakle nema onoga e imam skriptu a nemam jos gotov forum i domenu ali cu ipak otvoriti, gdje vam se zuri? Cekati i mjesec dana duze se isplati ali da bude kako treba.

CH kad je pocinjala u ono vrijeme prije 4 godine, dok jos nije bilo SA:MP servera na Balkanu, je odmah zapocela sa www.croherzegovina.org domenom, dakle odmah sam zakupio i domenu i prostor jos u to vrijeme kad to i nije bilo tako vazno kao sto je danas jer nije bilo konkurencije i nije se znalo puno za SA:MP, a danas pored ovoliko servera jer VRLO vazno zapoceti sa zakupljenom domenom i prostorom, jer danas ljudi imaju dosta izbora izmedu servera i cim vidi free domenu, radije ce otici na server koji ima zakupljenu. U ono vrijeme kad je CH nastala, ja nisam to morao, ali sam radi ozbiljnosti ipak to odmah napravio, dakle niti sekundu nismo bili na free domeni, a mogao sam tada biti i na free jer bi ljudi bili primorani doci kod mene jer tada nisu imali drugog izbora.

Ja prvi, kad vidim free domenu dode mi muka, ove servere koje tu oglasavate, ja posjetim forume od ovih sa zakupljenom domenom, a ove sa free domenom ne zelim ni pogledati bez obzira kakvu skriptu ima, i vjerujem da tako razmislja barem 80% igraca.

poznaticovik

Citat: Soprano poslato Mart 29, 2011, 23:31:32 POSLE PODNE
Dakle decki, ne zakupljivanjem domene, i free prostorom ostavljate jako los i neozbiljan dojam na igrace koji vas posjecuju i naravno da onda ce manje ljudi dolaziti pa ce slabije i raditi i naravno da ce propasti, treba svemu tome pristupiti vrlo ozbiljno i ne zuriti dok se sve ne odradi perfektno, dakle nema onoga e imam skriptu a nemam jos gotov forum i domenu ali cu ipak otvoriti, gdje vam se zuri? Cekati i mjesec dana duze se isplati ali da bude kako treba.

CH kad je pocinjala u ono vrijeme prije 4 godine, dok jos nije bilo SA:MP servera na Balkanu, je odmah zapocela sa www.croherzegovina.org domenom, dakle odmah sam zakupio i domenu i prostor jos u to vrijeme kad to i nije bilo tako vazno kao sto je danas jer nije bilo konkurencije i nije se znalo puno za SA:MP, a danas pored ovoliko servera jer VRLO vazno zapoceti sa zakupljenom domenom i prostorom, jer danas ljudi imaju dosta izbora izmedu servera i cim vidi free domenu, radije ce otici na server koji ima zakupljenu. U ono vrijeme kad je CH nastala, ja nisam to morao, ali sam radi ozbiljnosti ipak to odmah napravio, dakle niti sekundu nismo bili na free domeni, a mogao sam tada biti i na free jer bi ljudi bili primorani doci kod mene jer tada nisu imali drugog izbora.

Ja prvi, kad vidim free domenu dode mi muka, ove servere koje tu oglasavate, ja posjetim forume od ovih sa zakupljenom domenom, a ove sa free domenom ne zelim ni pogledati bez obzira kakvu skriptu ima, i vjerujem da tako razmislja barem 80% igraca.

Razmišljam i ja tako i potpisujem tvoje , ali mislim dosta ajmo reći djece otvara server koji ne znaju platiti domenu ili ne smiju :S

Sad sam usao na CH posle milion godina i primetim da su stavili botove a toliko botova imaju na serveru da im to stvarno nije potrebno  :'(

poznaticovik

Citat: eXtreme poslato Mart 29, 2011, 23:37:55 POSLE PODNE
Sad sam usao na CH posle milion godina i primetim da su stavili botove a toliko botova imaju na serveru da im to stvarno nije potrebno  :'(

Ja u životu nisam bio na CH serveru XD

Citat: Matt♦ poslato Mart 29, 2011, 23:44:37 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Mart 29, 2011, 23:37:55 POSLE PODNE
Sad sam usao na CH posle milion godina i primetim da su stavili botove a toliko botova imaju na serveru da im to stvarno nije potrebno  :'(

Ja u životu nisam bio na CH serveru XD
Ja sam bio samo na otvorenje i to mozda 20-30 minuta. I nikad vise :D

Citat: Matt♦ poslato Mart 29, 2011, 23:33:31 POSLE PODNE
Citat: Soprano poslato Mart 29, 2011, 23:31:32 POSLE PODNE
Dakle decki, ne zakupljivanjem domene, i free prostorom ostavljate jako los i neozbiljan dojam na igrace koji vas posjecuju i naravno da onda ce manje ljudi dolaziti pa ce slabije i raditi i naravno da ce propasti, treba svemu tome pristupiti vrlo ozbiljno i ne zuriti dok se sve ne odradi perfektno, dakle nema onoga e imam skriptu a nemam jos gotov forum i domenu ali cu ipak otvoriti, gdje vam se zuri? Cekati i mjesec dana duze se isplati ali da bude kako treba.

CH kad je pocinjala u ono vrijeme prije 4 godine, dok jos nije bilo SA:MP servera na Balkanu, je odmah zapocela sa www.croherzegovina.org domenom, dakle odmah sam zakupio i domenu i prostor jos u to vrijeme kad to i nije bilo tako vazno kao sto je danas jer nije bilo konkurencije i nije se znalo puno za SA:MP, a danas pored ovoliko servera jer VRLO vazno zapoceti sa zakupljenom domenom i prostorom, jer danas ljudi imaju dosta izbora izmedu servera i cim vidi free domenu, radije ce otici na server koji ima zakupljenu. U ono vrijeme kad je CH nastala, ja nisam to morao, ali sam radi ozbiljnosti ipak to odmah napravio, dakle niti sekundu nismo bili na free domeni, a mogao sam tada biti i na free jer bi ljudi bili primorani doci kod mene jer tada nisu imali drugog izbora.

Ja prvi, kad vidim free domenu dode mi muka, ove servere koje tu oglasavate, ja posjetim forume od ovih sa zakupljenom domenom, a ove sa free domenom ne zelim ni pogledati bez obzira kakvu skriptu ima, i vjerujem da tako razmislja barem 80% igraca.

Razmišljam i ja tako i potpisujem tvoje , ali mislim dosta ajmo reći djece otvara server koji ne znaju platiti domenu ili ne smiju :S

Zato i ne mogu svi ni otvoriti servere, niti su svi sposobni niti ista... Svi bi bili gazde, a to je nemoguce, nisu svi stvoreni za voditi server niti nesto drugo. Da je tako, svi bi onda imali firme na svijetu i bili vlasnici, a onda ne bi imali niti jednog uposlenog, dakle nije to za svakoga, a ovdje svi misle da to mogu. Ako si previse mlad, ili ako nisi u mogucnosti to napraviti kako treba, bolje onda nemoj ni praviti, radije ako vec zelis biti nesto, dokazi se na nekom serveru kao ozbiljan i normalan decko, pa dodi do neke funkcije i to je to.

poznaticovik

Citat: Soprano poslato Mart 29, 2011, 23:53:27 POSLE PODNE
Zato i ne mogu svi ni otvoriti servere, niti su svi sposobni niti ista... Svi bi bili gazde, a to je nemoguce, nisu svi stvoreni za voditi server niti nesto drugo. Da je tako, svi bi onda imali firme na svijetu i bili vlasnici, a onda ne bi imali niti jednog uposlenog, dakle nije to za svakoga, a ovdje svi misle da to mogu. Ako si previse mlad, ili ako nisi u mogucnosti to napraviti kako treba, bolje onda nemoj ni praviti, radije ako vec zelis biti nesto, dokazi se na nekom serveru kao ozbiljan i normalan decko, pa dodi do neke funkcije i to je to.

Točno to , ja upravo radim Multimod mješavina uglavnom svega osim RP i biti će na engleskom zato što u drugim državama 70,80% ljudi igra na Stunt i ostalim vrstama server sve što nepodržava RP , a pristup će biti jako profesionalan. Birat ću zrele osobe za Admin tim , nećemo prestat brzo s radom , radit ću što više updejtova mogu da se i na balkanu proširi malo Stunt groznica :)
Poslednja Izmena: Mart 30, 2011, 00:06:41 PRE PODNE od Matt♦

Jedva cekam neki kvalitetan stunt server :)

Johnny

Citat: [Modern] Sonny poslato Mart 30, 2011, 00:16:25 PRE PODNE
Jedva cekam neki kvalitetan stunt server :)
Ja jedva cekam da dobijem na lotu da dam Sopranu 50.000E i kazem moja je CH i balkan-samp  :D :D :D

poznaticovik

Citat: Johnny[E] poslato Mart 30, 2011, 02:16:10 PRE PODNE
Citat: [Modern] Sonny poslato Mart 30, 2011, 00:16:25 PRE PODNE
Jedva cekam neki kvalitetan stunt server :)
Ja jedva cekam da dobijem na lotu da dam Sopranu 50.000E i kazem moja je CH i balkan-samp  :D :D :D

Ovaj post mi je baš glu*av :D

O kvalitetnosti stunt servera hmm najkvalitetniji su ti recimo

GamerX
Underground Stunt World - ujedno i prvi server koji sam ikad igro postoji već neznam 2.5g mislim
NSG

I tako dalje da ne nabrajam

Opet nemogu zaspat a alarm u 6:20 zvoni -_-