Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Jamaica poslato Mart 29, 2011, 22:15:23 POSLE PODNE
Citat: yamaha poslato Mart 29, 2011, 22:11:56 POSLE PODNE
Ni od koga nije traženo mišljenje niti ću kome se izjašnjavati,to pravilo je odobreno od cijele Administracije.
Dalje u svakoj temi u kojem je napisano pravilo stoji jasna rečenica,
Citat: Soprano poslato April 27, 2009, 17:25:12 POSLE PODNE
Ukoliko imate prijedlog za izmjenu pravila obratite se na [email protected]
prema tome nemojte bezveze spamati.

O tome sam mislio.

Citat: Michael.G poslato Mart 29, 2011, 22:13:19 POSLE PODNE
Aj ne serite djeco draga, Plaćena domena .info koÅ¡ta 1â,¬ i Å¡ta vi serete tu 300 Kn? Ko kaže ba? 1â,¬ .info koÅ¡ta pa vi gledajte sad, ako nemožete izdvojit ne otvarajte server Ä'aba...

Mi ne seremo nego iskazujemo misljenje.

MiÅ¡ljenje vam je veoma glupo. Ako neko ne može izdvojit 1â,¬ za domenu Å¡ta će mu server? :S


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Correlli

Zna li netko za neki SA:MP server da je uspjeo, a da nema plaćenu domenu? Ako netko zna, onda neka slobodno napiše ovdje IP tog servera i link do stranice ako ju taj server uopće ima.
Poslednja Izmena: Mart 29, 2011, 22:19:14 POSLE PODNE od Correlli

Koliko ja znam,u ovo zadnje vreme svi Hostinzi daju .info domene uz kupljeni GameHosting...(ne mislim bukvalno svi)

Evo svima, DA SVI SERVERI IMAJU .info DOMENE!
uniwebhosting.com
.info 0.9e
Pozdrav!


Citat: Correlli poslato Mart 29, 2011, 22:18:43 POSLE PODNE
Zna li netko za neki SA:MP server da je uspjeo, a da nema plaćenu domenu? Ako netko zna, onda neka slobodno napiše ovdje IP tog servera i link do stranice ako ju taj server uopće ima.

Svaki server koji je u pocetak svojeg razvoja, uzima free domena, kao trial( Ne mislim bas na svaki al vecina ).



Mi smo odma uzeli placeni host... Ipak vece su ti sanse i bolji dojam ostavis ako je forum dobar... Ja jos nisam vidio dobar free forum... Vecinom su ograniceni u temama i slicno... I losi su...

Citat: Jamaica poslato Mart 29, 2011, 22:29:48 POSLE PODNE
Citat: Correlli poslato Mart 29, 2011, 22:18:43 POSLE PODNE
Zna li netko za neki SA:MP server da je uspjeo, a da nema plaćenu domenu? Ako netko zna, onda neka slobodno napiše ovdje IP tog servera i link do stranice ako ju taj server uopće ima.

Svaki server koji je u pocetak svojeg razvoja, uzima free domena, kao trial( Ne mislim bas na svaki al vecina ).
Ne bih bas rekao. A i to nije odgovor na Correlli-evo pitanje....

Sta vi mislite,po meni o ovoj Budali?
Ja nez stvarno,sto je on sad poznat sto pjeva i pravi se glup pred kamerom,to valjda moze svako?  :'(

godaddy.com Tu imate .info za 1â,¬ ..


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Correlli

Citat: Jamaica poslato Mart 29, 2011, 22:29:48 POSLE PODNE
Svaki server koji je u pocetak svojeg razvoja, uzima free domena, kao trial( Ne mislim bas na svaki al vecina ).

Baš ne. Oni ozbiljni koji žele uspjeti će uzeti plaćenu domenu u startu. I uopće nisi odgovorio na moje pitanje, a mogao bi kad si već citirao moj post.

Citat: [Modern] â,,–¹ poslato Mart 29, 2011, 22:31:43 POSLE PODNE
Citat: Jamaica poslato Mart 29, 2011, 22:29:48 POSLE PODNE
Citat: Correlli poslato Mart 29, 2011, 22:18:43 POSLE PODNE
Zna li netko za neki SA:MP server da je uspjeo, a da nema plaćenu domenu? Ako netko zna, onda neka slobodno napiše ovdje IP tog servera i link do stranice ako ju taj server uopće ima.

Svaki server koji je u pocetak svojeg razvoja, uzima free domena, kao trial( Ne mislim bas na svaki al vecina ).
Ne bih bas rekao. A i to nije odgovor na Correlli-evo pitanje....

E eto, kako hoces.



Citat: -â–º|ï½±ow乇尺|â—,,- poslato Mart 29, 2011, 22:32:56 POSLE PODNE
Sta vi mislite,po meni o ovoj Budali?
Ja nez stvarno,sto je on sad poznat sto pjeva i pravi se [cenzura] pred kamerom,to valjda moze svako?  :'(
Jbt mislio sam da je BestOne uplasio sam se  ???

poznaticovik

Svaki server će fala bogu prvo uzimati free domenu .tk .co.cc .co.nr i te , pa neću zabadava platiti domenu da mi propadne server za 10 dana zar nije tako?

Prvo otvoriti server ako prvih mjesec dana bude sve išlo u redu i broj igraća bude šta ja znam 20+ kupiš si .com .info bilokoju plaćenu :)

A kako ste čudna djeca u pizdu maternu pa sve vas treba banovat :S

Pravilo doneÅ¡eno i neće se mjenjati. ÄŒuj prvo će uzimat free domenu, pa da je .info 10â,¬ ajd rekao bi čovjek već nije ni 1â,¬ tačnije oko 0.8$ i ti sad tu pričaÅ¡ ako mu server propadne.

Nije nikom propao ko se potrudio, a ovi Å¡to uzmu raven i to ga ne prevedu stave na neki host, ajmo forum.smfnew.com i Udri!


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]