Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja sam to radio tako sto sam zapisivao ID-ove objekata koje ubacujem i ime objekta,a zatim zamenjivao taj ID sa ID-om 0.3c objekta. Tesko za razumeti ali nadam se da shvatas :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Shvatam, ako radi tako uradicu i ja, imam samo 30 i nesto objekata.

Djuro je nesto mnogo oduzio ovaj konkurs za 2 nova samp servera  :-X
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

poznaticovik

Dobio sam zanimljiv PM danas

Pozdrav,
necu se puno prestavljat, inace nevolim ljude koji se kurce i koji su retardirani do bola. SAMO KRADES TUDJE RADOVE TRUTE JEDAN LOPOVSKI OVAKO SAM VIDIO NA RAZNIM FORUMIMA KOSTO TVORI SU RADOVI. AJ TI PA ZAJEBAJI WWW.pomrkacimte.com pa njih jebi a ne ovde nas pametne ljude. Sta ti mislis ko si da ti netko posalje PM radi skriptanja. Ti bi kad skriptas kuce uskripta bizz kolko si pametan. Makni taj retardirani potpis jadnice jadni da se nesramotis i nemoj sad ici bre da places... Posjeti ovaj link http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=logout;sesc=eaed95a058b45347e02c62daf47f776d HVALA


Admini/SMODovi jer dosta ovo za neku kaznu? Neznam lika napada me tu bez dokaza i ičega -.-"

BTW. ovo u potpisu nemojte dosaÄ'ivat na PM , s time ja nemislim pokazati da se ja predstavljam kao neki "Pro" skripter , nego ima onih početnika pa stalno Å¡alju na PM neÅ¡to aj pomogni i tako to i neÅ¡alju samo meni ali eto ima djece Å¡to ćeÅ¡ :)

EDIT: DoÅ¡lo mi je joÅ¡ 2,3 PM gdje vrijeÄ'a moju obitelj i to mislim stvarno djete jebeno XD
Poslednja Izmena: Mart 28, 2011, 15:16:39 POSLE PODNE od Matt♦

Koji mu je nick :D
Kako da ga kazne(ako ce ga kazniti).
Mada, dobio sam milion PM-ova u kojim mi nesta psuju,prete,ako im lockm temu u offtopicu i sl,tako da ni ti,a ni ja nismo jedini koji to dobijaju..
Poslednja Izmena: Mart 28, 2011, 15:17:46 POSLE PODNE od Aleksandar

poznaticovik

Citat: Aleksandar poslato Mart 28, 2011, 15:16:32 POSLE PODNE
Koji mu je nick :D
Kako da ga kazne(ako ce ga kazniti).
Mada dobrio sam milion PM-ova u kojim mi nesta psuju,ako im lockm temu u offtopicu i sl,tako da ni ti,a ni ja nismo jedini koji to dobijaju..

Nick Commandos ima 21 post ide meni nešto se bahatiti , to su ti e-kurac off-pička bez uvrijede

black_dota

Meni su pretili i psovali oni koji imaju po 3 posta i neznaju citati pravila.

poznaticovik

Ma žao mi je takvih , jer ima nas puno na forumu trudimo se pomoći nekome ili izraditi nešto što bi olakšalo novima i sl. a većina su samo nezahvalna djeca koja samo znaju vraćati rečenicama tipa "Glupane ukrao si predobro je da ti napraviš" i svašta

Čujemo se kasnije previše sam postao danas ode se ubit u sladoledu :)

Citat: Matt♦ poslato Mart 28, 2011, 15:11:32 POSLE PODNE
Dobio sam zanimljiv PM danas

Pozdrav,
necu se puno prestavljat, inace nevolim ljude koji se kurce i koji su retardirani do bola. SAMO KRADES TUDJE RADOVE TRUTE JEDAN LOPOVSKI OVAKO SAM VIDIO NA RAZNIM FORUMIMA KOSTO TVORI SU RADOVI. AJ TI PA ZAJEBAJI WWW.pomrkacimte.com pa njih jebi a ne ovde nas pametne ljude. Sta ti mislis ko si da ti netko posalje PM radi skriptanja. Ti bi kad skriptas kuce uskripta bizz kolko si pametan. Makni taj retardirani potpis jadnice jadni da se nesramotis i nemoj sad ici bre da places... Posjeti ovaj link http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=logout;sesc=eaed95a058b45347e02c62daf47f776d HVALA


Admini/SMODovi jer dosta ovo za neku kaznu? Neznam lika napada me tu bez dokaza i ičega -.-"

BTW. ovo u potpisu nemojte dosaÄ'ivat na PM , s time ja nemislim pokazati da se ja predstavljam kao neki "Pro" skripter , nego ima onih početnika pa stalno Å¡alju na PM neÅ¡to aj pomogni i tako to i neÅ¡alju samo meni ali eto ima djece Å¡to ćeÅ¡ :)

EDIT: DoÅ¡lo mi je joÅ¡ 2,3 PM gdje vrijeÄ'a moju obitelj i to mislim stvarno djete jebeno XD

Bgt to da sam ti psovao jesam neksam hocu i opet cu. Sta ako ti netko posalje pm da mu pomognes? PA pomozi mu... Jel on mora sad temu otvarat ako nece da posta nece pa nece...  Svega 3 pm sam ti pslao samo 1 je navedenog sadrzaja s roditeljima.

Citat: Matt♦ poslato Mart 28, 2011, 15:22:03 POSLE PODNE
Ma žao mi je takvih , jer ima nas puno na forumu trudimo se pomoći nekome ili izraditi nešto što bi olakšalo novima i sl. a većina su samo nezahvalna djeca koja samo znaju vraćati rečenicama tipa "[cenzura]ane ukrao si predobro je da ti napraviš" i svašta

Čujemo se kasnije previše sam postao danas ode se ubit u sladoledu :)
TI pomazes? Ti samo nabijas postove... Ti se trudis pomoc nekome a neces da te na PM pitaju za pomoc nego da dobijes jedan jebeni post. Ja tebe predobro znam i prije BS. Dovidjenja i dabogda se ti udavio sladoledom

poznaticovik

CitatTI pomazes? Ti samo nabijas postove... Ti se trudis pomoc nekome a neces da te na PM pitaju za pomoc nego da dobijes jedan jebeni post. Ja tebe predobro znam i prije BS. Dovidjenja i dabogda se ti udavio sladoledom

Aj reci fino ime na PM da vidim ko si i koliko te znam.

cristiane

Citat: Commandos poslato Mart 28, 2011, 15:26:49 POSLE PODNE
Bgt to da sam ti psovao jesam neksam hocu i opet cu.
Ako jesi nećeš više nikada.

Citat: Commandos poslato Mart 28, 2011, 15:26:49 POSLE PODNE
Sta ako ti netko posalje pm da mu pomognes? PA pomozi mu... Jel on mora sad temu otvarat ako nece da posta nece pa nece...Svega 3 pm sam ti pslao samo 1 je navedenog sadrzaja s roditeljima.
Niko nije dužan ni u temi pomagati,a još manje na PM.

Citat: Matt♦ poslato Mart 28, 2011, 15:11:32 POSLE PODNE

Pozdrav,
necu se puno prestavljat, inace nevolim ljude koji se kurce i koji su retardirani do bola. SAMO KRADES TUDJE RADOVE TRUTE JEDAN LOPOVSKI OVAKO SAM VIDIO NA RAZNIM FORUMIMA KOSTO TVORI SU RADOVI. AJ TI PA ZAJEBAJI WWW.pomrkacimte.com pa njih jebi a ne ovde nas pametne ljude. Sta ti mislis ko si da ti netko posalje PM radi skriptanja. Ti bi kad skriptas kuce uskripta bizz kolko si pametan. Makni taj retardirani potpis jadnice jadni da se nesramotis i nemoj sad ici bre da places... Posjeti ovaj link http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=logout;sesc=eaed95a058b45347e02c62daf47f776d HVALA


Admini/SMODovi jer dosta ovo za neku kaznu?
Slikaj a nemoj stavljati u kod,jer to nije dovoljno.

Citat: Matt♦ poslato Mart 28, 2011, 15:11:32 POSLE PODNE
EDIT: DoÅ¡lo mi je joÅ¡ 2,3 PM gdje vrijeÄ'a moju obitelj i to mislim stvarno djete jebeno XD
TakoÄ'e slikaj.


poznaticovik

Evo PM di je vrijeÄ'ao mene moju obitelj i to dosta.


cristiane


Correlli

Danas je protekao ban jednoj osobi za koju vjerujem da je svi volite (ili možda i ne). :D

Citat: Correlli poslato Mart 28, 2011, 16:17:21 POSLE PODNE
Danas je protekao ban jednoj osobi za koju vjerujem da je svi volite (ili možda i ne). :D

BestOne? :S



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


poznaticovik

Citat: Correlli poslato Mart 28, 2011, 16:17:21 POSLE PODNE
Danas je protekao ban jednoj osobi za koju vjerujem da je svi volite (ili možda i ne). :D

Ako je on povećavaj ! XD