Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

poznaticovik

Citat: [InfernoGaming]dJ^DotA poslato Mart 28, 2011, 01:53:07 PRE PODNE
Sad cu objaviti jednu moju FS xD, danas sam otkrio bug sa tim objektom i tim kolima, na YouTube gledao neki SAMP Video i video taj bug, tacnije takvu FS samo sto sam ja napravio svoju mapu i napravio svoje komande i to :P

Sad cu objaviti samo da uploadam video.

Napisao si post kao onaj [Bp]jovan

Ništa te nisam razumio XD

black_dota


poznaticovik

Sad bi napravio neku malu FS dosadno neš sitno XD

black_dota

Pa bas iz dosade sam i trazio ideju XD, i setio se nekih trambolina i skakanja i setim se ovoga xD

poznaticovik

Ono za ingame pravljenje GPS , moram prvo INC za CreatePlayerCheckpoint i to a baš mi se neda neznam šta XD

black_dota

Haha napravi nesto ko ja ili vanilla, nesto za stunt servere/freeroam, kao ono svetlo za helic ili ovu "trambolinu"

black_dota

Napravi nuklearku iako ih ima dosta :P

poznaticovik

Sad mi se ništa neda XD

Johnny

Citat: Matt♦ poslato Mart 28, 2011, 02:31:02 PRE PODNE
Sad mi se ništa neda XD
Nesreco jedna idi spavaj :D (Odo da jedem pa da spavam :D)


poznaticovik


Mikic95

Aloha spameri, Å¡ta je ovo - niko ne spava  :D

Matt smanji spam -.-, svaki drugi tvoj post... Ja sve mislio BloodMaster i čudim se.

Opet dobih 4 iz Geografije ( Zemljopisa ).

Nekad se jednostavno ne isplati da ucis.

Jos sutra da uberem i jednu dvojcicu - trojcicu iz prava i super sam -.-'

Sta ima kod vas?

Obradujte me i recite da ce uskoro neki vrhunski balkanski stunt/race sa:mp server da se otvori ^^


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Evo doslo se iz skole :D
Dobio 5 iz programiranja..Radio neka tri zadatka..Mog'o birat,dva teorije+jedan zadatak il' tri zadatka..
Poslednja Izmena: Mart 28, 2011, 13:15:56 POSLE PODNE od Aleksandar

Otvorice se (barem se ja nadam)

GM je 95% zavrsen, samo da se dodaju mape,

poceo sam da pravim mape sa 0.3c objektima


samo me zanima kako da ih ubacim na server? nalazio sam neke FS ali mi crashuje server kad loadujem fs.


(PM me za IP)
Poslednja Izmena: Mart 28, 2011, 13:53:24 POSLE PODNE od [BU]Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri