Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


black_dota

Citat: YiNiX poslato Mart 27, 2011, 15:08:48 POSLE PODNE
Najebem se svima ja vama majke malo znate? da i ti stvarno Ali mislis da govorim neistinu? ok vidjet cemo mislis da lazem kako god....

EDIT: Ne "malo" majke nego "puno" i to ovim levatima sto su pricali o meni neke [cenzura]osti....
Mozes da mi ga dudlas ^^

Ajde dete drago idi leci komplekse kod majke svoje.

Jarane moj nemam ja tebi sta da dudlam a za to "Ajde dete drago" nemas pojma koliko ja imam godina niti imas pojma u vezi mene neznas nista o meni... drugo ja nemam nikakvi kompleksa....

EDIT: Dudlaj ga ti meni budi siguran da ja imam nesta za razliku od tebe hahaha  ;D ;D
Poslednja Izmena: Mart 27, 2011, 15:16:06 POSLE PODNE od YiNiX

Mozes ti imati 30 godina,al' se jednostavno ponasas kao neko od 10 god...


Citat: YiNiX poslato Mart 27, 2011, 15:08:48 POSLE PODNE
Najebem se svima ja vama majke malo znate? da i ti stvarno Ali mislis da govorim neistinu? ok vidjet cemo mislis da lazem kako god....

EDIT: Ne "malo" majke nego "puno" i to ovim levatima sto su pricali o meni neke [cenzura]osti....

Spucajte mu BAN, psovanje na ovom forumu je zabranjeno a takoder i vrijedanje...

Citat: YiNiX poslato Mart 27, 2011, 15:08:48 POSLE PODNE
Najebem se svima ja vama majke malo znate? da i ti stvarno Ali mislis da govorim neistinu? ok vidjet cemo mislis da lazem kako god....

EDIT: Ne "malo" majke nego "puno" i to ovim levatima sto su pricali o meni neke gluposti....

Ajde, hackaj moji BS racun onda.

Citat: YiNiX poslato Mart 27, 2011, 15:15:12 POSLE PODNE
Jarane moj nemam ja tebi sta da dudlam a za to "Ajde dete drago" nemas pojma koliko ja imam godina niti imas pojma u vezi mene neznas nista o meni... drugo ja nemam nikakvi kompleksa....

EDIT: Dudlaj ga ti meni budi siguran da ja imam nesta za razliku od tebe hahaha  ;D ;D

Vidimo po tvojih postova koliko godina imas, ne brini ti to.
I da imas 40, IQ ti je manji od sobnu temperaturu.
Poslednja Izmena: Mart 27, 2011, 15:18:43 POSLE PODNE od Jamaica



Citat: YiNiX poslato Mart 27, 2011, 15:08:48 POSLE PODNE
Najebem se svima ja vama majke malo znate? da i ti stvarno Ali mislis da govorim neistinu? ok vidjet cemo mislis da lazem kako god....

EDIT: Ne "malo" majke nego "puno" i to ovim levatima sto su pricali o meni neke [cenzura]osti....

Dovoljno za ban po meni ..

black_dota

Kakvo ponasanje?

Evo nesto za tebe i tvoje ponasanje: http://www.jevtic.net/bonton.html

Citat: Jamaica poslato Mart 27, 2011, 15:17:28 POSLE PODNE
Citat: YiNiX poslato Mart 27, 2011, 15:08:48 POSLE PODNE
Najebem se svima ja vama majke malo znate? da i ti stvarno Ali mislis da govorim neistinu? ok vidjet cemo mislis da lazem kako god....

EDIT: Ne "malo" majke nego "puno" i to ovim levatima sto su pricali o meni neke [cenzura]osti....

Ajde, hackaj moji BS racun onda.

To ne hakujem :D niti znam a za ban me zaboli kurac opet

black_dota

Onda idi kod ginekologa pa se njemu obrati, a ne nama.

Mislim da on nije zasluzio da trosimo nase vreme na njega..


Nego,kako ste danas,sta se radi?

black_dota


Eto sad imas ban, pa nek te boli, na ovom forumu nema mjesta za one koji psuju i vrijedaju, i koji se ne znaju ponasati u skladu sa pravilima! Ako su nekome pravila previse slozena, neka pozove mamu ili tatu da mu ih pojasne!

Citat: YiNiX poslato Mart 27, 2011, 15:18:57 POSLE PODNE
Citat: Jamaica poslato Mart 27, 2011, 15:17:28 POSLE PODNE
Citat: YiNiX poslato Mart 27, 2011, 15:08:48 POSLE PODNE
Najebem se svima ja vama majke malo znate? da i ti stvarno Ali mislis da govorim neistinu? ok vidjet cemo mislis da lazem kako god....

EDIT: Ne "malo" majke nego "puno" i to ovim levatima sto su pricali o meni neke [cenzura]osti....

Ajde, hackaj moji BS racun onda.

To ne hakujem :D niti znam a za ban me zaboli kurac opet

balavac mali -.-
ti si jedna obicna ôl-gerbyd da se kulturno izrazim :D