Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: Monk bg poslato Mart 15, 2011, 19:55:35 POSLE PODNE
Sta pokusavam? Napisao sam "Aha pa treba kupiti nesto tako",a sad sto forum ima bug da mi post bude prazan...

Citat: eXtreme poslato Mart 15, 2011, 19:56:09 POSLE PODNE
Momak ti neznas da postoji bug na ovom forumu sta odma skaces

Dosad sam samo kod Monka vidio takve prazne postove i to više puta...

Citat: mafica .pwn poslato Mart 15, 2011, 19:55:44 POSLE PODNE
hahahah to samo ti mozes ;)

Ma gluposti   -.-
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Je li moguće da je momak promijenio avatar xD

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




Citat: BCk. poslato Mart 15, 2011, 20:01:19 POSLE PODNE
Je li moguće da je momak promijenio avatar xD
A vidis,cuda se desavaju ;)

Cuda se desavaju, a vi i dalje pricate o tako bespotrebnim temama ovdje da skupite postove :)

@Pitanje

* Dali netko zna kako da si namjestim skinove u SAMPu? Mislim, kako da si napravim skin, ono editam ga?

Kao u CSu i CODu ?

Citat: Darko poslato Mart 15, 2011, 20:20:41 POSLE PODNE
Cuda se desavaju, a vi i dalje pricate o tako bespotrebnim temama ovdje da skupite postove :)

@Pitanje

* Dali netko zna kako da si namjestim skinove u SAMPu? Mislim, kako da si napravim skin, ono editam ga?

Kao u CSu i CODu ?


A sta ti brines ukoliko oni skupljaju postove ?

* Pomoci IMG Tool.



Momče dobar ti avatar :P
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

editaš modove pomoću txd workshopa

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




Cuj Mede on nesto pametuje  8)

Ovih dana ću malo manje biti aktivan, moram ocjene popravljati a i ulizivati se roditeljima, kao i profesorima.

Vladanje mi 2, a ni ocjene mi nisu ništa bolje...

Dosad sam furo' ono "Živi brzo, umri mlad" ili ti ga "Uživaj u životu"...   Al' niÅ¡ta od tog, moram se knjige ufatit haha  :D
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Mart 15, 2011, 22:16:24 POSLE PODNE
Ovih dana ću malo manje biti aktivan, moram ocjene popravljati a i ulizivati se roditeljima, kao i profesorima.

Vladanje mi 2, a ni ocjene mi nisu ništa bolje...

Dosad sam furo' ono "Živi brzo, umri mlad" ili ti ga "Uživaj u životu"...   Al' niÅ¡ta od tog, moram se knjige ufatit haha  :D

Hahah, jarane ja samo jednu 4 do sad imam i to iz historije, profesor lud ko struja :D

Ostalo 5 ice :P

I opet sve stignem :D
Poslednja Izmena: Mart 15, 2011, 22:23:03 POSLE PODNE od eLLyx


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

makelele

ma sve zavisi koji si razred!!!

Da pitam nesto dali neko ima neki link da skinem odjednom jedno 100-200 rendera da ima svakakvih znaci???

Citat: fixman|AND1| poslato Mart 15, 2011, 22:34:28 POSLE PODNE
ma sve zavisi koji si razred!!!

Da pitam nesto dali neko ima neki link da skinem odjednom jedno 100-200 rendera da ima svakakvih znaci???

2 :D

Planetrenders ?


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

makelele

ma ok to,ali dali ima link da je neko spakovao u winrar ili negde vise rendera pa da se moze skinuti

Treba mi vase misljenje...
Da li da se prijavim za takmicenje ono za CH dva severa posto imam neki svoj mod a steta da ga bacim a nije los  :-\