Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: [ЯPF]  K4Я!K3 poslato Mart 12, 2011, 16:53:03 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Mart 12, 2011, 16:26:36 POSLE PODNE
Japan pomaknut za 2,4 metra , potres skratio dan i pomaknuo zemljinu os!

Pročitajte.

citaj komentare ispod te obavijesti xd
sprdaju se omg :D

E svašta. Zemljina rotacija ubrzana za 6 mikrosekundi...

Ovaj jedan kaže "A zato je meni dan prošao tako brzo"
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265


black_dota


Zar je potreban?
Mislim da gonss,luksa i kompanija mogu sve za sada sami raditi

black_dota

Mislim da bi ti trebao da budes, jer pomazes svakom na forumu, ali ipak je naporan posao.

Citat: [IG]Volim^^Fiziku <3 poslato Mart 12, 2011, 19:43:27 POSLE PODNE
Mislim da bi ti trebao da budes, jer pomazes svakom na forumu, ali ipak je naporan posao.

Nije naporan i trenutno po mome misljenju nam ne trebaju dodatni SMODovi

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Mart 12, 2011, 18:15:35 POSLE PODNE
Citat: [ЯPF]  K4Я!K3 poslato Mart 12, 2011, 16:53:03 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Mart 12, 2011, 16:26:36 POSLE PODNE
Japan pomaknut za 2,4 metra , potres skratio dan i pomaknuo zemljinu os!

Pročitajte.

citaj komentare ispod te obavijesti xd
sprdaju se omg :D

E svašta. Zemljina rotacija ubrzana za 6 mikrosekundi...

Ovaj jedan kaže "A zato je meni dan prošao tako brzo"

Haha, to je milijuntni dio sekunde :D
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Ne znam bas..
Za sad im niko nije potreban,moje misljenje..

Correlli

Citat: [ЯPF]  K4Я!K3 poslato Mart 12, 2011, 16:53:03 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Mart 12, 2011, 16:26:36 POSLE PODNE
Japan pomaknut za 2,4 metra , potres skratio dan i pomaknuo zemljinu os!

Pročitajte.

citaj komentare ispod te obavijesti xd
sprdaju se omg :D
Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Mart 12, 2011, 18:15:35 POSLE PODNE
E svašta. Zemljina rotacija ubrzana za 6 mikrosekundi...

Ovaj jedan kaže "A zato je meni dan prošao tako brzo"

Index.hr - a šta ćeš drugo očekivati od stokačarske stranice na kojoj se skuplja samo komunjarski, anti-vjerski i anti-narodni ološ? Stvarno mi je žao tih ljudi, mislim tih iz Japana, a i tih sa tog jadnog portala.



Citat: Correlli poslato Mart 12, 2011, 21:03:00 POSLE PODNE
Citat: [ЯPF]  K4Я!K3 poslato Mart 12, 2011, 16:53:03 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Mart 12, 2011, 16:26:36 POSLE PODNE
Japan pomaknut za 2,4 metra , potres skratio dan i pomaknuo zemljinu os!

Pročitajte.

citaj komentare ispod te obavijesti xd
sprdaju se omg :D
Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Mart 12, 2011, 18:15:35 POSLE PODNE
E svašta. Zemljina rotacija ubrzana za 6 mikrosekundi...

Ovaj jedan kaže "A zato je meni dan prošao tako brzo"

Index.hr - a šta ćeš drugo očekivati od stokačarske stranice na kojoj se skuplja samo komunjarski, anti-vjerski i anti-narodni ološ? Stvarno mi je žao tih ljudi, mislim tih iz Japana, a i tih sa tog jadnog portala.




Ma oni se sprdaju a da njih snadje to pa da onda se neko saliti na njihovu smetku kao su oni ostali beskucnici i izgubili porodice, strasno.



poznaticovik

Tko zna , ako ovako nastane možda se potopi Japan ipak su otok pored Tihog oceana , a jačina vode se nemože opisati.

Kazes komunisticki olos? U redu nemam nista protiv tvojeg misljenja tvoj stav i tvoje politicko ubedjenje. Jednom davno postojala je jedna zemlja, zemlja koja je bila pokorna i poslusna. Gazili su je mnogi, ponizavali, pokusavali da je izbrisu sa mape sveta... Podigo se narod taj i upro goloruk protiv sile FASISTA njihovih ogavnih sluga i posluga, branio je svoje selo, grad, polje i komsiju !!! Da (takozvani burzujski) gospodine borili su se srpom i cekicem udarali maljem fasizam i sovinizam...  Odbranilu su je od FASISTA i njihovih sluga kerova, napravili su ono sto je svet samo mogao da sanja i razmatra u teorijama, pomirili su zakrvljene narode napravili stabilnu i miroljubivu politicku i vojnu silu koja je bila za primer svima! Napravili su SFRJ !!!!  Postigli su ono sto samo sadasnje vlasti u HR, BIH, CG, i ostalim republikama pokusavaju... Nemoj mi pricati da je sada bolje i lepse, nemoj mi pricati da je skolstvo i visiko obrazovanje kvalitetnije, lecenje bespplatno, penzije osigurane i kvalitetne, gradovi mirni i bezbedni, mrznja manja, zaposlenje mladima obezbedjeno (da jeste ne bi ti imao vremena za ovo) nemoj mi samo ti pricati o nekom normalnom i medjunacionalnom verskom i drugom postovanju. Da si iole obavesten i upucen kao sto nisi (nije tvoja krivica) znao bi da CK i KP nisu zabranjivale religiju, da si citao dela poznatih komunista razumeo bih o cemu govorim. Tako da ovaj tvoj gore komentar i nije bas za postovanje i ponos... pre bih rekao da je zatrovan mrznjom i strahom... Sto se tice Japana zao mi je tog neduznog naroda, ali seti se sta ja taj isti narod radio kroz svoju istoriju... Nadam se da ce se Japan brzo oporaviti i izaci iz ove situacije, da ce pre svega uspeti da ohlade reaktore i shvatiti da je nuklearna energija u svrhe u koji je oni i ostali koriste sasvim nepotrebna... Misljenja sam takodje da ti se ovaj moj komentar nece dopasti ali razumem te u potpunosti, nisi svestan odredjenih ideala i ciljeva, pred sebe si postavio drustveno neprofitabilan cilj i svojim ponasanjem nisi nikako pokupio simpatije ovde na forumu... Osudjivati nesto u sta nisi upucen (a iz prilozenog sam to zakljucio) je krajnje neozbiljno i neprihvatljivo. Tebi kao jedinki zelim da uspes, nema razloga da ti zelim neuspeh ili nesto slicno tome, samo izabrao si uspeh koji ce biti aktuelan jos par godina, i sta ce biti onda, ovo ce zamreti pokupiti prasinu vremena, tvoje ideje i arogantno ponasanje bice zaboravljeno a ideja o jedinstvu i ravnopravnosti ce biti sve jaca i jaca... Kad pogledamo nas bez posla za par godina, pod kreditima ko u govnima, i nasu decu koja traze u sebi cemo zavideti ideji komunista...  Pozdrav za sve koji se zalazu za mir i ravnopravnost !!!

Decko "spusio" si sad ban  :(

Mozda ja jesam dobio ban, ali toliko o pravima u demokratiji...

Jesam ubo chat pijan sam izvinite hahahahahahaha omg