Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Meni je samo zao sto Djuro(Zoran) trenutno nema interneta...

Citat: Aleksandar poslato Mart 11, 2011, 22:02:01 POSLE PODNE
Meni je samo zao sto Djuro(Zoran) trenutno nema interneta...

Ma ja mislim da on ode u neki klub, jer u osijeku je u nekom tamo SDPu pa da dodje malo :P

Ali ovo ce sigurno Soprano uociti preko foruma pa ce ga nazvati ili kaj vise. :)

cristiane

Citat: Aleksandar poslato Mart 11, 2011, 22:02:01 POSLE PODNE
Meni je samo zao sto Djuro(Zoran) trenutno nema interneta...
OK,vidim da si napalio se evo ti još slika i reci mi jel šta kopirano?
CH






united


Yamaha,hoces da kazes da ono sto je Aleksandar postavio nije isto? Nemoj se sad vaditi na druge slike. Ono sto je Aleksandar postavio je dovoljno. -.-

cristiane

Citat: joXy poslato Mart 11, 2011, 22:21:54 POSLE PODNE
Yamaha,hoces da kazes da ono sto je Aleksandar postavio nije isto? Nemoj se sad vaditi na druge slike. Ono sto je Aleksandar postavio je dovoljno. -.-
Dovoljno? Što je jedna rečenica ista to znaći da smo kopirali cijeli CH.
On je mislio na cijeli intro ne izuzetak.I želim jos slika od tih stvari sto je kopirano.
Citat: Aleksandar poslato Mart 11, 2011, 20:01:06 POSLE PODNE
Bravo,intro cisti C/P CH..
Edit: I ne samo intro,jos dosta stvari je kopija... zalosno  :'(


Ipak mod nije od 0... ahhahahha :D Koji blam -.-
Poslednja Izmena: Mart 11, 2011, 22:48:48 POSLE PODNE od joXy

Uzorno ponasanje jednog SMOD-a..
Laganje...

black_dota

@Luciano
10x tamo posta postove koji nemaju veze sa tim boardom
Al najjace nema toga na Google lol

@yamaha
Mislim da kad Zoran to vidi, leti ti SMOD, ali nebi ja da se mesam u te stvari.

Yamaha je dobar SMOD samo ga je sad malo zas*** ...Ja kao da sam znao da ce tema biti lockana jer je "kopija" CH... Nisam ni ulazio u server ali imao sam predosecaj  :'(


Aleksandar i Ja planiramo da pocneo sa izradnjom RolePlay Moda :D

Opusteno :) Od kada sam na ovom forumu , nisam vidio ovoliko uzbunu i paniku radi necega i toliko prepiranja.....Sacekajte da dodju vlasnici CH i kazu svoje misljenje.....Svi koji coment mogu stvoriti samo svadju....Jer nevjerujem da bi yamaha ista mjenjao jedino ako mu kazu vlasnici Ch i ako se uvrijede....Toliko od mene

Svoje misljenje sam ostavio u onoj TEmi United-a.

Mikic95

Ja bi svim "[cenzura]anim" koji su postali u onoj temi [United RolePlay] samo zbog svaÄ'e i nekog svog dokazivanja dao BAN. Postovi su [cenzura] do [cenzura]ljeg. On je kopirao CH ? Pa Å¡ta sad , jel to vaÅ¡a briga ? Jel on tu vas neÅ¡to oÅ¡tetio ? Nije ! Ako netko želi tamo da neÅ¡to kaže to može jedino da bude Soprano ili Đuro, vi se tu nemate Å¡ta mijeÅ¡at jer se to vas nimalo ne tiče. A pola onih komentara nije bilo zbog toga Å¡to vam je stalo do CH i da zaÅ¡tite taj server - već je zato da popljujete drugi server.

EDIT: I ovo nemojte mislit da je želim započet neku svaÄ'u, već jednostavno je tako.
Poslednja Izmena: Mart 12, 2011, 10:40:12 PRE PODNE od [ED] ..Hawks..

e molim vas moze mi netko napraviti onaj spining avatar oanj krug da se vrti molim vas da ispod pise kiki

Dajte mi samo popis vlasnika tog servera, tj njihove nickove ovdje na forumu.

yamaha,[UNT] Don Irnes i jedan je banan na 4 dana..
ako se varam(ako oni nisu vlasnici) nek me neko ispravi