Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

poznaticovik

Pa mi eto pisali test hmm prošli tjedan od nas 26 bilo je 20 jedinica , 4 dvojke i 2 trojke XD

Citat: Aleksandar poslato Mart 01, 2011, 19:53:46 POSLE PODNE
Idem sestu sedmicu u skolu,a nemam ni jedne ocjene hahahah


haahahha kako si to uspio?

Carobnjak :D

Salim se,a nemam pojma...

Ljudi jel gledo neko Montevideo Bog te video? prejak film svima preporucujem da pogledaju

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Mart 01, 2011, 19:59:19 POSLE PODNE
Kod mene pola razreda ima iz matematike 1,1. Pisali prvi test i svi oni koji dobiju jednicu moraju ponovno pisat i sad ti koji su dobili 1 pisali ponovno po drugi put xD (iste te zadatke) i opet ako dobiju 1 morat će ponovno pisat i tako stalno dok ne dobiju pozitivnu ocijenu. Ja se izvuko dobio 2 haha.

Matematika je jedan od najgorig predmeta sto sam vidio u zivotu....samo 1,1,1,1.....poludit cu :P..... 8)

Al najzanimljivije je to, što sam ja ODGOVARO na polugodištu za 2, a sad 3 četvorke samo tako u dnevnik *_*

Citat: Aleksandar poslato Mart 01, 2011, 20:12:02 POSLE PODNE
Carobnjak :D

Salim se,a nemam pojma...

A ne, povjerovali smo xD

ljudi znate u cemu je vamo doli u mom potpisu problem vidite ovo game-monitor vise ne pokaziva onu traku od igracima koliko ih je bilo online i kada kako da to popravim ? :'(

u mom potpicu je slika



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

Citat: [SG] Ante_Dracar aka Lopa poslato Mart 01, 2011, 21:45:09 POSLE PODNE
ljudi znate u cemu je vamo doli u mom potpisu problem vidite ovo game-monitor vise ne pokaziva onu traku od igracima koliko ih je bilo online i kada kako da to popravim ? :'(

u mom potpicu je slika

nikako, to je problem game monitora koji vec par mjeseci ne radi dobro...

Kako ste vi zapoceli svoju karijeru na Balkan-Samp?

Ja sam odma prvi dan dobio ban na 2 tjedna radi refresha teme xD 1 post - odma ban xD
Onda se sjecam kako sam trazio pomoc o raznim text draw-ovima no nisam znao kak se to zove, nikad se nisam mogo zamislit ovako  :-[

Citat: BloodMaster poslato Mart 01, 2011, 22:03:30 POSLE PODNE
Kako ste vi zapoceli svoju karijeru na Balkan-Samp?

Ja sam odma prvi dan dobio ban na 2 tjedna radi refresha teme xD 1 post - odma ban xD
Onda se sjecam kako sam trazio pomoc o raznim text draw-ovima no nisam znao kak se to zove, nikad se nisam mogo zamislit ovako  :-[

Ja sam došao kad je LordShigi dobio smoda tj. na otvaranju tih prijava za smoda. Predstavio se i nisam se puno zadržavao :D

ja sam doso kao veeeeliki noob.. nick mi je bio apocolcase..joj ja sam sebe smatro skripterom lol nisam znao sta je kucni server

Hmmm...  ÄŒini mi se da je meni Haris, moj prijatelj iz RL, rekao za ovu stranicu... Tada smo se zanimali za SA:MP, skriptanje i sve to... Prvi postovi su mi bili traženje pomoći na nekim glu*ostima itd...  Kada su bile prijave za moderatore, ja sam se prijavio za "Trgovina za raćune" i dobio moderatora... Bio sam pristojan, pomagao i na prijavama za SMOD-a me predložio dinko14 ( zahvalan sam mu joÅ¡ uvijek haha )... I tako, evo me sada.

:D
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Ajoj, ja sam došao da bi reklamirao svoj forum (tak se još moglo reklamirati) i samo sam spamao oko njega... Onda kada me malo zanimalo skriptanje nešto sam ze zanimao i tako počeo sve više da ostajem na forumu. Sa 150 postova su mi dali moderatora na Domaći hosting, pa na oglase i na kraju MTA pomoć... Eh onda me je momak pitao dal oću biti SMOD i ja pristao... Ja sam sad njemu zahvalan na tome :-* :-*
Poslednja Izmena: Mart 01, 2011, 22:55:09 POSLE PODNE od gonss.pwn ^^

kako mene nervira kad mi neki na ovom forumu pricaju kao da sam potpuni noob jer nemam mnogo postova...kad mi kazu neku sitnicu pocnu objasnjavati pa moram scrolati po' sata..ja nisam neki spamer, vecina mojih postova su u glavnim pod forumima..mozda je samo 40-50 offtopic...

Došo dobio moderatora zatim smoda pa tražio da mi skinu. I to je to. I sad tu  spamam kak MTA rula.
Poslednja Izmena: Mart 02, 2011, 02:30:53 PRE PODNE od Nik Delgad