Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja vidio brata kako gleda neke FS ovdje, pa se isao registrirat, dobio moda offtopica i eto.. :D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Ja bi se rado prijavio vamo ali nemam jos neki GM ali mogao bi da napravim  :'(

Citat: eXtreme poslato Mart 02, 2011, 09:39:54 PRE PODNE
Ja bi se rado prijavio vamo ali nemam jos neki GM ali mogao bi da napravim  :'(

Prijavi se pa vidi :D

hahaha jeste videli ovo: convertFFS converted your input in 0.26 seconds - Chuck Norris could have done it in 0.0042 seconds!

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Mart 01, 2011, 22:47:08 POSLE PODNE
Hmmm...  ÄŒini mi se da je meni Haris, moj prijatelj iz RL, rekao za ovu stranicu... Tada smo se zanimali za SA:MP, skriptanje i sve to... Prvi postovi su mi bili traženje pomoći na nekim glu*ostima itd...  Kada su bile prijave za moderatore, ja sam se prijavio za "Trgovina za raćune" i dobio moderatora... Bio sam pristojan, pomagao i na prijavama za SMOD-a me predložio dinko14 ( zahvalan sam mu joÅ¡ uvijek haha )... I tako, evo me sada.

:D
Nisam znao kako ukratko u Naslovu da Vam opisem problem pa ajd ovako 

Opis Problema : Sta god da ubacim u skriptu, vozila neka, Prevedem pola skripte... Idem Compile i sve bude uredu, Ali kada udjem na server, nista od toga nije na serveru, nit je prevedeno. Gledao sam i tutorijale i pravilno sam ubacio ta vozila itd. Ako mi mozete pomoci, zahvalan sam.

P.S. Ako nemate nista reci sto bi mi pomoglo, ne govorite nista. Pocinjem tek skriptati i pratim tutove, tako da me mozete postediti postova tipa "hahahahah".


Hvala puno unaprijed.

xD Ovo je tvoj 1. post :D

Citat: MEDO.ffs poslato Mart 02, 2011, 12:31:27 POSLE PODNE

Nisam znao kako ukratko u Naslovu da Vam opisem problem pa ajd ovako 

Opis Problema : Sta god da ubacim u skriptu, vozila neka, Prevedem pola skripte... Idem Compile i sve bude uredu, Ali kada udjem na server, nista od toga nije na serveru, nit je prevedeno. Gledao sam i tutorijale i pravilno sam ubacio ta vozila itd. Ako mi mozete pomoci, zahvalan sam.

P.S. Ako nemate nista reci sto bi mi pomoglo, ne govorite nista. Pocinjem tek skriptati i pratim tutove, tako da me mozete postediti postova tipa "hahahahah".


Hvala puno unaprijed.

xD Ovo je tvoj 1. post :D

hahahaha.  E svaÅ¡ta. Ali bar sam bio kulturan, i fino opisao  :D
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: eXtreme poslato Mart 02, 2011, 09:39:54 PRE PODNE
Ja bi se rado prijavio vamo ali nemam jos neki GM ali mogao bi da napravim  :'(

ja bi se mozda i prijavio,ali da moze RP mod,posto scriptam samo RP modove..
Ovako nista od toga :D

Ovaj momak Å¡to se prijavio se bezveze sramoti... Kaže ima "veoma dosta" iskustva o skriptanju  -.-

I nije shvatio ništa uopšte, kaže svejedno mu je kakav će server voditi, a ono što treba predstaviti GameMode, on dao opis RP moda...
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

E, za ono "2 nova ch servera", koliko se ima vremena da se mod napravi?

Citat: BloodMaster poslato Mart 02, 2011, 13:49:34 POSLE PODNE
E, za ono "2 nova ch servera", koliko se ima vremena da se mod napravi?

Pa kreni da pravis sto pre da bi ga i pre zavrsio  :)

Meni zao sto sam izgubio jedan mod svoj stunt,mozda sam mogao da ga iskoristim ali sad jbg,ne vredi zaliti :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Imam i ja saw stuntages, ali sramota me pokazat XD niti zcmd, niti dialog log/reg ni sscanf... fuj xD aj krenicu jedan stunt (: Dosta optimizirajniji, pa ako djuro odbije imam sta za prodat xD


cristiane

Citat: BloodMaster poslato Mart 02, 2011, 14:00:43 POSLE PODNE
Imam i ja saw stuntages, ali sramota me pokazat XD niti zcmd, niti dialog log/reg ni sscanf...
Nije tesko promjeniti naredbe i dodati dialog za log/reg  :P

Citat: yamaha poslato Mart 02, 2011, 14:53:28 POSLE PODNE
Citat: BloodMaster poslato Mart 02, 2011, 14:00:43 POSLE PODNE
Imam i ja saw stuntages, ali sramota me pokazat XD niti zcmd, niti dialog log/reg ni sscanf...
Nije tesko promjeniti naredbe i dodati dialog za log/reg  :P

Ma lol xD treba tamo sto sta promijenit ^^ Upravo krenio radit gm i radim intro

Evo ja upravo radim InGame pravljenje firmi..
Al cu se namucit dok sve napravim kako sam zamislio -_-"