Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Ti si moderator,ti odlucujes...

Citat: mafica .pwn poslato Februar 28, 2011, 14:18:43 POSLE PODNE
Sta mislite da u GTA otvorim jedan Topic gdje cu vam pisat o cijeloj igrici,tajna mjesta,tajne interiore,gdje s enalaze tajni automobili i oruzja itd. Moze ?

To svi znaju :)
Samo ces dobit 5 kila negativnih komentara :D po obicaju

Mislim da ti je to nepotrebno skroz..

Svi ce onda kakiti kak se to moze naci na internetu , ili ce reci da vec znaju a pojma

nemaju o tome.. ;)

I na kraju, dobit ces jedan veliki lock na temu :D

Mirnas_Tajic

Trebaju mi klasicni eventi kao na ostalim serverima ono /eventi pa /join al sve sam pretrazio al nema i dal mogu eventi biti u FS da ih ubacim u FS a ne ene kodove AKo mozete pomozite mi

poznaticovik

Barem se Correlli našao pametnim banat ga i to na 28 dana (makar zaslužuje zauvijek XD) možemo li sada o nečem drugome? :D

Citat: The Matt poslato Februar 28, 2011, 14:53:58 POSLE PODNE
Barem se Correlli našao pametnim banat ga i to na 28 dana (makar zaslužuje zauvijek XD) možemo li sada o nečem drugome? :D
Naravno,vec sam postavio pitanje pa reci sta mislis ?
Citat: mafica .pwn poslato Februar 28, 2011, 14:18:43 POSLE PODNE
Sta mislite da u GTA otvorim jedan Topic gdje cu vam pisat o cijeloj igrici,tajna mjesta,tajne interiore,gdje s enalaze tajni automobili i oruzja itd. Moze ?

Citat: Mirnas_Tajic poslato Februar 28, 2011, 14:39:43 POSLE PODNE
Trebaju mi klasicni eventi kao na ostalim serverima ono /eventi pa /join al sve sam pretrazio al nema i dal mogu eventi biti u FS da ih ubacim u FS a ne ene kodove AKo mozete pomozite mi

Jesi ti retardiran ili sta? Otvori tamo temu i trazi pomoc, s tim da ti nitko sigurno nece dati na gotovo, i tako se nade 100 kretena, koji samo traze neke gotove skripte, i onda zato i imamo problem da svakih 10 dana netko "otvori" novi server i zatvori ga prije nego ga je otvorio jer svi mislite da cete na racun nekoga drugoga doci do neke slave, e pa gospodo ne ide to tako niti ces tako uspjeti, pogledaj koliko je samo bilo tema sto se tice novih servera. Preko 500 ih je bilo sto znaci da je se do sad otvaralo negdje oko 500 servera na Balkanu, i od tih 500 pogledaj koliko ih radi. Mozda ih radi 10-12 i od tih 10-12 samo ih mozda 5 ima dnevno nesto vise od 10 igraca, a od tih 10 su opet 8 admini i leaderi a 2 mozda neka sa strane.
I kako se ne zamislis zasto oni nisu uspjeli? Zasto mislis da ces od njih 500 bas ti uspjeti i to koristeci neke gotove skripte. Uci covjece skriptati pa mozda i napravis nesto od ovoga ti nema nista.

black_dota


Meni ne ide u mozak zašto svi oće to prezime Soprano ??? Ajde serija je to ali šta se svi napalili :S

poznaticovik

Citat: MEDO.ffs poslato Februar 28, 2011, 16:43:13 POSLE PODNE
Meni ne ide u mozak zašto svi oće to prezime Soprano ??? Ajde serija je to ali šta se svi napalili :S

Ovaj post nema nikakvo značenje lol. Možda je neko fan te serije pa stavi Soprano , možda se nekome sviÄ'a jel super paÅ¡e kao neko mafijaÅ¡ko XD

Citat: MEDO.ffs poslato Februar 28, 2011, 16:43:13 POSLE PODNE
Meni ne ide u mozak zašto svi oće to prezime Soprano ??? Ajde serija je to ali šta se svi napalili :S

A ti se zacopo u nekog medu pa kenj*s :D


Bolje da stavi bilo koje ime, iz nekog filma i sl. :)
Samo ne RL ime :D

Ma razumijem sve to.. Ali gledaj na svaki 2 server ima po njih 10 Soprano :S

Citat: The Matt poslato Februar 28, 2011, 17:03:36 POSLE PODNE
Citat: MEDO.ffs poslato Februar 28, 2011, 16:43:13 POSLE PODNE
Meni ne ide u mozak zašto svi oće to prezime Soprano ??? Ajde serija je to ali šta se svi napalili :S

Ovaj post nema nikakvo značenje lol. Možda je neko fan te serije pa stavi Soprano , možda se nekome sviÄ'a jel super paÅ¡e kao neko mafijaÅ¡ko XD

A mozda je isti slucaj kao i sa Zerocoolos,ljudi stavljaju da bi ih uocili zbog vec poznatih lica balkanskog sampa..:)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ma uvjek ce oni tako uzimati imena to ce biti i ostati :) Neznam jesu tolko glupi da nemogu svoje sopstveno ime stvoriti a ne copy

skontajte to, nisam napisao 1 post o bestone-u....

gleda neko LA/Miami INK (ono tetoviranje)

EDIT: ja seronja zapoceo novu stranicu  >:(
Poslednja Izmena: Februar 28, 2011, 22:54:40 POSLE PODNE od _tHe_WoLf_