Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Umišljeno dete koje ne zna šta će sa sobom, pa se pravi pametan...
Ja sam ga opominjao na PM da će doći do bana kojeg je dobio, on je odma sve dobro prema meni... Posle 5 min na jednom forumu izlazi "ovaj gonss majmun mi dao war :S" i sve to pokazuje... Da sam na njegovom mestu otiÅ¡ao bih napolje i nebi pravio budalu od sebe. On to sam zna i mislio je da može da se promeni za 1 dan i počeo da piÅ¡e velike postove i da mudruje, ali opet čovek se teÅ¡ko menja. Njemu se nemože objasniti da nije dobrodoÅ¡ao i da ne može kako on hoće, nego kako mora i kako treba... Glumi photoshopera, a mislim da samo uzima neke tuÄ'e radove i edituje kako on želi. Ne znam Å¡ta da kažem, neki ga drže pod respect *_* pa dajte ljudi Å¡ta vi radite?
Toliko od mene

Citat: gonss.pwn ^^ poslato Februar 28, 2011, 10:18:52 PRE PODNE
Umišljeno dete koje ne zna šta će sa sobom, pa se pravi pametan...
Ja sam ga opominjao na PM da će doći do bana kojeg je dobio, on je odma sve dobro prema meni... Posle 5 min na jednom forumu izlazi "ovaj gonss majmun mi dao war :S" i sve to pokazuje... Da sam na njegovom mestu otiÅ¡ao bih napolje i nebi pravio budalu od sebe. On to sam zna i mislio je da može da se promeni za 1 dan i počeo da piÅ¡e velike postove i da mudruje, ali opet čovek se teÅ¡ko menja. Njemu se nemože objasniti da nije dobrodoÅ¡ao i da ne može kako on hoće, nego kako mora i kako treba... Glumi photoshopera, a mislim da samo uzima neke tuÄ'e radove i edituje kako on želi. Ne znam Å¡ta da kažem, neki ga drže pod respect *_* pa dajte ljudi Å¡ta vi radite?
Toliko od mene

Evo ga,naoÅ¡trio nam se gonss,to je trebalo  :P

Å to se "Best"One-a tiče,on je dobio upravo ono Å¡to je želeo - da bude u centru pažnje i da se o njemu priča,ali dete kao dete nije moglo da naÄ'e drugi način da se istakne već glu*ostima.

Forumi su namenjeni razmeni miÅ¡ljenja a ne spamu,to Å¡to neko misli da će biti u prednosti ako ima viÅ¡e postova od nekoga prilikom izbora moderatora,gmodova i slično uopÅ¡te ne mora da znači,čak i da takvi dobijaju isto tako bi ga brzo i izgubili jer zvanje moderatorta/gmoda/administratora ne postoji samo da bi se kitili tim titulama kao Å¡to većina želi već da bi se obavljao posao. Ali jebiga,to deca od 10-ak godina ne mogu da razumeju. Važno je samo da im je ime ljubičasto i da se ističe.  :-X



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Eh sad ne znam dal je to njegova želja, da bude smod... Ali ja mislim da on zna da od toga nema ništa. Jer tako ponašanje nebi priličilo jednom smodu/adm.
A to što želi da bude u centru pažnje, to je još gore za njega... Ma neznam, u jednoj strani je to smešno, a u jednoj žalosno...
*Evo ga naš predstavnik na Evroviziji 2011 http://www.youtube.com/watch?v=e5xkdYyeURk

Citat: Correlli poslato Februar 28, 2011, 07:26:05 PRE PODNE
Citat: Soprano poslato Februar 28, 2011, 00:00:49 PRE PODNE
Otvor zeno kapiju.. hahaha Opustite se decki malo i uzivajte, smanjite napetosti i sl. Ja sam vec pijan i odlicno mi je hahahaha  8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Da ne bi slučajno dao unban BestOne-u. :D :D


U jbt... Ja zaboravio da sam ovo i napisao sinoc hahaha kako sam se ubio hahahaha... :P Bezveze sad navratio da vidim sta ima u chatu i vidim moj post jbt haha

Kako god napravila se diskusija o Bestone....

Mirnas_Tajic

Trebaju mi klasicni eventi kao na ostalim serverima ono /eventi pa /join al sve sam pretrazio al nema i dal mogu eventi biti u FS da ih ubacim u FS a ne ene kodove AKo mozete pomozite mi

Citat: Correlli poslato Februar 27, 2011, 21:54:11 POSLE PODNE
Citat: joXy poslato Februar 27, 2011, 21:51:30 POSLE PODNE
Jer dobio ban?

Jest, imat će te mir od njega cijelih 14 dana.

Ljubim te u dupe Correlli  8)

Citat: Soprano poslato Februar 28, 2011, 00:00:49 PRE PODNE
Otvor zeno kapiju.. hahaha Opustite se decki malo i uzivajte, smanjite napetosti i sl. Ja sam vec pijan i odlicno mi je hahahaha  8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Znas, pijanac.. Koliko ja znam nesmije se pisat toliko smajlica  :D 8)

Citat: Correlli poslato Februar 28, 2011, 07:26:05 PRE PODNE
Citat: Soprano poslato Februar 28, 2011, 00:00:49 PRE PODNE
Otvor zeno kapiju.. hahaha Opustite se decki malo i uzivajte, smanjite napetosti i sl. Ja sam vec pijan i odlicno mi je hahahaha  8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Da ne bi slučajno dao unban BestOne-u. :D :D

Aj se igrajte ;D

Correlli

Citat: eXtreme poslato Februar 28, 2011, 10:10:28 PRE PODNE
Kad smo kod BestOna ja ovim zavrsavam pricu o njemu nadam se:


Knjigu mudrosti koju je napisala totalna budala. Ajde, šta se zamarate više sa njime, pustite ga, ionako nije više zanimljiv.

black_dota

Evo vidite BestOne, kako je PRO znaci PRO 22. mesto u Photoshop takmicenjima:

Citat: BestOne poslato Februar 28, 2011, 11:14:42 PRE PODNE
Ja se nadam da jos uvjek trazis tako nesto xD
Evo ti, ja se nadam da je ok xD

http://www.zaslike.com/files/sf00jzrgsygkvnden8o.png

cristiane

Dosta vise o njemu nije neki lik da bude u centru paznje,nije on kriv sto je takav.


Correlli

Citat: Correlli poslato Februar 27, 2011, 21:54:11 POSLE PODNE
Jest, imat će te mir od njega cijelih 14 dana.

Ustvari sada sam mu stavio 28 dana, jer mi je puko živac kad sam vidio i ostale njegove postove. Dijete se je promijenilo preko noći pa misli svima pametovati o hrvatskoj gramatici. Budala jedna obična.. Ne znam samo kako su ga roditelji pustili za kompjuter.
Poslednja Izmena: Februar 28, 2011, 13:41:11 POSLE PODNE od Correlli

black_dota

Correli ja sam mu dao 30 na forumu mog servera :-*

A pricate o Bestone-u ko da je bio predsjednik, nikako da ga pustite..  nek pociva u miru bozjem  :D

Citat: [IG]Volim^^Fiziku <3 poslato Februar 28, 2011, 13:51:18 POSLE PODNE
Correli ja sam mu dao 30 na forumu mog servera :-*

Kako ne kuzite da je on cool i ima moć, ima moć za dan i noć XD

Sta mislite da u GTA otvorim jedan Topic gdje cu vam pisat o cijeloj igrici,tajna mjesta,tajne interiore,gdje s enalaze tajni automobili i oruzja itd. Moze ?