Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

makelele

nemojte da se ljutite,ali ovih deset postova zadnji bezveze sad napisano(nemislim doslovice 10 postova)!!!

Correlli

Citat: joXy poslato Februar 26, 2011, 01:19:07 PRE PODNE
Aha... A kad se pricalo o politici i drugim sranjima,kad su SMODovi i Administratori spamali nikom nista
Znaš li ti uopće šta je "spam"? Mi smo barem iznosili neka realna mišljenja u postovima koji su bili opširni za razliku od nekih koji svaki dan pitaju koliko ima netko neki predmet u školi ili kako je počeo padati snijeg ili kako je dobio temperaturu. Sve je to super, ali dobro bi bilo da se još šta piše osim toga.

Citat: joXy poslato Februar 26, 2011, 01:19:07 PRE PODNE
Kada se ovde pricalo o sampu? Koliko ja znam "retko kad"
Ovaj "chat" je namijenjen da se može pričati o svemu, a ako želiš pričati o SA:MP-u, onda započni temu pa neka se netko pridruži.

Citat: Correlli poslato Februar 26, 2011, 10:51:45 PRE PODNE
Citat: joXy poslato Februar 26, 2011, 01:19:07 PRE PODNE
Aha... A kad se pricalo o politici i drugim sranjima,kad su SMODovi i Administratori spamali nikom nista
Znaš li ti uopće šta je "spam"? Mi smo barem iznosili neka realna mišljenja u postovima koji su bili opširni za razliku od nekih koji svaki dan pitaju koliko ima netko neki predmet u školi ili kako je počeo padati snijeg ili kako je dobio temperaturu. Sve je to super, ali dobro bi bilo da se još šta piše osim toga.

Citat: joXy poslato Februar 26, 2011, 01:19:07 PRE PODNE
Kada se ovde pricalo o sampu? Koliko ja znam "retko kad"
Ovaj "chat" je namijenjen da se može pričati o svemu, a ako želiš pričati o SA:MP-u, onda započni temu pa neka se netko pridruži.
Napkon da je neko pametan se javiooo !! :)
Eh da Corelli šta znači ovo? http://slike.hr/slike/h/hrvatikranskevjere_7f06c.gif msm od koga je to zastava i šta to nači u sredini?

Correlli

Citat: Don Deluxe poslato Februar 26, 2011, 11:06:08 PRE PODNE
Eh da Corelli šta znači ovo? http://slike.hr/slike/h/hrvatikranskevjere_7f06c.gif msm od koga je to zastava i šta to nači u sredini?

Ništa specifično. Grb je kao što vidiš povijesni hrvatski grb, a znak unutra je znak Kršćanstva - Ihtis (Isus Krist, Božji Sin, Spasitelj).

Poslednja Izmena: Februar 26, 2011, 11:11:04 PRE PODNE od Correlli

cristiane

Citat: joXy poslato Februar 26, 2011, 01:06:23 PRE PODNE
Citat: [LC]Ryder poslato Februar 25, 2011, 21:01:27 POSLE PODNE
Isto kod nas ima snega...Svaki dan napada po 15cm..
I sada takodje pada,Ali u skoli na velikom odmoru docemo mi ceo nas razred napravimo 2 grudve jednu u dzep drugu u ruke i gadjamo na ulicu autobuse,aute,kombi....Bilo je najace :D i izadje lik iz kombia kaze sta gadjate i dosla murija ustvari jedan pandur i rastero nas :P


Opomena za spam,
by yamaha


Zasto je ovo spam?
Naucit ces nekad,ja ne dajem djaba opomene niti banove pratim svakog od vas koliko na dan posta i kakve gluposti pisete.
Ako vec pisete o snijegu,skoli i sl. iznesite svoje misljenje u jedan maksimalno dva posta,bar da na nesto lici a ne:"Danas sam dobio 5" odma u sljed. drugom postu pise "Koliko je kod vas snijeg napadao?"..


Pozdrav ;D
Evo mene na inf pa usao malo da vidim sta se radi... Spamate kao ludi niste normalni xD
Mozda dodjem kasnije c(:

Citat: eXtreme poslato Februar 26, 2011, 11:34:01 PRE PODNE
Pozdrav ;D
Evo mene na inf pa usao malo da vidim sta se radi... Spamate kao ludi niste normalni xD
Mozda dodjem kasnije c(:
Malo lazes jeli...
Na informatici si, pa naravno, svi u skolu idu subotom, evo ja bas popodne imam :D
Sto je najgore, uopce nisam skuzio, onda stavim misa na vrijeme/datum i pise subota -.-
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Pomozite mi, trebam po9moc oko pravljenja lika na Los Santos RolePlay.
Treba mi Write a short background story about your character (must be at least 2 paragraphs).
i Can you explain some roleplaying terms, like metagaming and powergaming?
Znam sta znace ta pitanja ali su me vec 2 puta odbili zbog njih.

BestOne u Srbiji se ide u skolu...

Upravo doso iz skole, morali ici vjezbat za natjecanje iz informatike. Vjezbamo za zupanijsko.... Krepo sam, puna mi glava if-ova, else-ova i koje kakih raznih rt,fd,bk-ova....

ja trebo imat dodatnu iz informatike jutros u 9 za zupanijsko al sam zaspo xD

Citat: BloodMaster poslato Februar 26, 2011, 12:00:16 POSLE PODNE
Upravo doso iz skole, morali ici vjezbat za natjecanje iz informatike. Vjezbamo za zupanijsko.... Krepo sam, puna mi glava if-ova, else-ova i koje kakih raznih rt,fd,bk-ova....
Kod nas vjezbamo tako da dobijemo neke papire, kao ''napravi program koji ce izracunati troskove obitelji Rakic ako ce u jednom mjesecu kupiti dodatnu opremu za automobil, dva puta ici u trgovinu itd itd) i onda moramo mu to sutradan donjet... A najgore je kada nas u Ponedjeljak u 7:00 pozove da dodjemo sat ranije
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



mi isto dobijemo papire pa onda to radimo po tom

black_dota

Citat: Correlli poslato Februar 26, 2011, 11:09:53 PRE PODNE
Citat: Don Deluxe poslato Februar 26, 2011, 11:06:08 PRE PODNE
Eh da Corelli šta znači ovo? http://slike.hr/slike/h/hrvatikranskevjere_7f06c.gif msm od koga je to zastava i šta to nači u sredini?

Ništa specifično. Grb je kao što vidiš povijesni hrvatski grb, a znak unutra je znak Kršćanstva - Ihtis (Isus Krist, Božji Sin, Spasitelj).


Ah taj znak je ono kad je pre bilo zabranjeno Hriscanstvo, pa su Hriscani nosili neke lancice sa znakom te ribe na slici.

makelele

moze neko pomoci,napravio sam sebi textdriver i stavim u pawno odem na server i nece da se prikaze evo sta sam napravio bio
new Text:test;

Utopia = TextDrawCreate(528, 130, "Text");
   TextDrawAlignment(test, 3);
   TextDrawFont(test, 3);
   TextDrawLetterSize(test, 1.2, 0.7);
   TextDrawColor(test, 0x000000FF);
   TextDrawSetShadow(test, 2);
   TextDrawUseBox(test, 1);
   TextDrawTextSize(0.3, 0.5);