Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

U ovom topiku možete pričati o svemu ali bez spamanja i bez vrijeÄ'anja.

Stara tema #1.
Stara tema #2.
Stara tema #3.
Stara tema #4.

Bespotrebno postanje se neće tolerisati. Za razne glu*osti počnite koristiti PM umjesto chata!
Poslednja Izmena: Februar 28, 2012, 09:42:05 PRE PODNE od Chris
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Ukoliko se nastavi spam bit cemo prisiljeni ukloniti glavni chat na neko vrijeme, možda čete se onda naviknuti na PM...

Ovaj proÅ¡li chat nije trajao ni 15 dana  8) 8)

Tocno 15 dana, 106 stranica :S Bas smo jadni, i to u 20 stranica opisivali BestOnea :S

Isfurao sam se u početku na spam, ali sad mi je jadno 8)

cristiane

Svaki bespotreban post ce se kaznjavati pa ajde vas trojica nastavite.

Več novi chat? Pa di je ovo otiÅ¡lo.  ::)




Citat: Nik Delgad poslato Februar 21, 2011, 19:48:41 POSLE PODNE
Več novi chat? Pa di je ovo otiÅ¡lo.  ::)
Sad ce krenuti banovi, i stvarno... moji odsad u ovom chatu idu 4ever... tako da samo se nek igraju...

Decki dajte neki predlog za DM server ime :P



Citat: Andrej D. (Dereck) poslato Februar 21, 2011, 20:26:31 POSLE PODNE
Decki dajte neki predlog za DM server ime :P

Ja bi naprimjer uzeo od neke starije ratne igre (2D i slicno), koja nije bas poznata...
A sve ovisi kakav DM server oces... Oce bit ratno vrjeme, sadasnje il buducnost...
Ja sam nedavno krenio radit buducnost, peti svjetski rat (jer vec postoje serveri sa 3 svjetskim, pa reko da moj bude peti (: )
Evo jedno dobro ime: MindLess DeathMatch

Citat: BloodMaster poslato Februar 21, 2011, 20:31:09 POSLE PODNE
Citat: Andrej D. (Dereck) poslato Februar 21, 2011, 20:26:31 POSLE PODNE
Decki dajte neki predlog za DM server ime :P

Ja bi naprimjer uzeo od neke starije ratne igre (2D i slicno), koja nije bas poznata...
A sve ovisi kakav DM server oces... Oce bit ratno vrjeme, sadasnje il buducnost...
Ja sam nedavno krenio radit buducnost, peti svjetski rat (jer vec postoje serveri sa 3 svjetskim, pa reko da moj bude peti (: )
Evo jedno dobro ime: MindLess DeathMatch


E hvala ti puno <3



Pročitajte ovo što sam našao
"GTA San Andreas, odnosno svi GTA nastavci uskoro se zabranjuju za upotrebu u Europskoj uniji, zbog nasilja koje se izlaze djeci, a time i daju ideje za druge nasilne radnje. Punu podrsku daju i roditelji koji su bili jedni od incijatora ovog projekta te traze da se ove mjere poostre i na druge igre. Rockstars, je odlucio pokrenuti tuzbu na ovu odluku jer time se izalze ogomnim gubitcima."

Cobra 11

Citat: gonss.pwn ^^ poslato Februar 21, 2011, 22:03:12 POSLE PODNE
Pročitajte ovo što sam našao
"GTA San Andreas, odnosno svi GTA nastavci uskoro se zabranjuju za upotrebu u Europskoj uniji, zbog nasilja koje se izlaze djeci, a time i daju ideje za druge nasilne radnje. Punu podrsku daju i roditelji koji su bili jedni od incijatora ovog projekta te traze da se ove mjere poostre i na druge igre. Rockstars, je odlucio pokrenuti tuzbu na ovu odluku jer time se izalze ogomnim gubitcima."
ma nece oni zaustavit proizvodnju....
zamisli koliko bi im propao profit...

Cuo sam ovako sta 100 puta... Oni su stavili +18 i sad je do roditelja oce li svom djetetu dozvoliti tu igru... Ma da ce San Andreas biti totalno zaboravljen kroz kojih 4-7 godina... Btw, jel postoji koja druga igra koja koristi pawn?

hahha ovo su gluposti ja sam igrao igre sa koljacinom otkako znam za sebe igrao sam sve gta nastavke i sta sada

hrvatska i opcenito balkan je daleko od provedbi tih zakona tako to nema veze za nas



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje