Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Correlli poslato Februar 26, 2011, 18:36:29 POSLE PODNE

Eee, nema tu ništa dok se Vlast ne preuzme sa silom. Da je nama još jedna Bugojanska, odnosno Fenix skupina koja bi uspjela i donijela slobodu za sve poštene ljude.

NIsta vidimo se onda na zrgu u pol 8 ....ehhe :D......pa tocno silom ili milom ali mislim da je jednio prva opcija ostala.....!

cristiane

Dok  ostali Bosanci i Hercegovci ne pocnu slusati Frenkia nema normalne vlade  8)
Frenkie-Hajmo ih rusit
CitatDrzava nam je kurva
koju je jebo ko je htio
ja to tad nisam smio
jer sam jos premlad bio
pokrali ste sve
vratite nam barem dio
nije moj amidza valjda
zbog vas u logoru bio
ova pjesma govori sve.
Poslednja Izmena: Februar 26, 2011, 18:47:03 POSLE PODNE od yamaha

Correlli

Citat: yamaha poslato Februar 26, 2011, 18:46:31 POSLE PODNE
Dok  ostali Bosanci i Hercegovci ne pocnu slusati Frenkia nema normalne vlade  8)
Nema ništa od slušanja muzike kao takve, narodu trebaju djela.

Citat: yamaha poslato Februar 26, 2011, 18:46:31 POSLE PODNE
Frenkie-Hajmo ih rusit
"Opet sam siguran da nacionalisti pobjeÄ'uju..." - Pf, kakvi nacionalisti? ÄŒović, Silajdžić i Dodik su nacionalisti? Oni su daleko od nacionalista.. Oni su govna.
Poslednja Izmena: Februar 26, 2011, 18:51:31 POSLE PODNE od Correlli

Citat: yamaha poslato Februar 26, 2011, 18:46:31 POSLE PODNE
Dok  ostali Bosanci i Hercegovci ne pocnu slusati Frenkia nema normalne vlade  8)
Frenkie-Hajmo ih rusit
Citat

Frenkie je najjaci bosanski reper kojeg znamm...predobre stvari ima....pogotovo ona ''Izgubljeni snovi'' predobra je stvar !!  8)

cristiane

Citat: Correlli poslato Februar 26, 2011, 18:48:06 POSLE PODNE
Nema ništa od slušanja muzike kao takve, narodu trebaju djela.
Ma to sam formalno rekao,doci ce na red i djela

poznaticovik

Baš sad sredim malu filterskripticu svaki put kada sam ušao u server htjela se loadat i baš sad kad sam htio uslikati nije mi htjelo loadat odem /rcon loadfs i stalno faila loadat. Zna tko reći riješenje? :D

Unload - Load? Vec si stavio u server.cfg fs

Citat: Correlli poslato Februar 26, 2011, 18:36:29 POSLE PODNE
Eh, stanje u Herceg-Bosni nije ništa bolje. Tamo stoka (neću reći ljudi, jer to očito nisu) nije sposobna formirati Vladu kako treba, a sada bi i Hrvate protjerali sa njihovih vjekovnih ognjišta.

Eee, nema tu ništa dok se Vlast ne preuzme sa silom. Da je nama još jedna Bugojanska, odnosno Fenix skupina koja bi uspjela i donijela slobodu za sve poštene ljude.
Sve je to ista gamad vjeruj mi.
Cekam da budu prosvjedi u Mostaru,a ubrzo ce 100% i obavezno idem ;)


[/quote]
Sve je to ista gamad vjeruj mi.
Cekam da budu prosvjedi u Mostaru,a ubrzo ce 100% i obavezno idem ;)
[/quote]

Ma ajde ti prosvjedi ionako i ovako nista ne donesu...samo nove probleme....:/.....

Citat: Edi_Dogg poslato Februar 26, 2011, 20:00:24 POSLE PODNE

Sve je to ista gamad vjeruj mi.
Cekam da budu prosvjedi u Mostaru,a ubrzo ce 100% i obavezno idem ;)
[/quote]

Ma ajde ti prosvjedi ionako i ovako nista ne donesu...samo nove probleme....:/.....
[/quote]
Nije istina.
Sve do jednom kad ne izbije pravi belaj i sl. onda ce se "vlada" zapitat sto je ovo ?


[/quote]
Nije istina.
Sve do jednom kad ne izbije pravi belaj i sl. onda ce se "vlada" zapitat sto je ovo ?

[/quote]

pa to ti i ocu rec....bilo je milujin prosveda...rijetki su oni koi su donjeli nesto....ali kad ljudi maprave sr**e onda ce se tek vlada trgnut i zapitat se ali tada ce biti kasno...:/

poznaticovik

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 26, 2011, 19:38:20 POSLE PODNE
Unload - Load? Vec si stavio u server.cfg fs

Gle ja normalno stavim u server.cfg uÄ'em u server ukucam komandu ne radi onda probam preko RCON-a loadati i stalno Faila.


Sta ce ovo bit kud god se okrenes sve nesto o vladi i politici, pa cak i u glavnom chatu balkan sampa xD

Citat: LittleDevil poslato Februar 26, 2011, 20:14:04 POSLE PODNE
Sta ce ovo bit kud god se okrenes sve nesto o vladi i politici, pa cak i u glavnom chatu balkan sampa xD

Hehe a kad je to sad aktualna tema....jer nas ta politika jede...://.....