Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Correlli

Citat: Chris poslato Februar 26, 2011, 16:36:42 POSLE PODNE
Sve je to logika, vjerujem da polovica ovog foruma kad bi dosla u vladu isto bi krali, to je tako i uvjek ce biti... i nikom nije dosta novaca, svi hocu vise i vise.
Nažalost, to je istina, ali ipak ima i onih koji ne brine samo za svoj šupak.

Citat: Edi_Dogg poslato Februar 26, 2011, 16:39:22 POSLE PODNE
Ma stari moj sad ce pocet palit ...razbijat i ko zna sta sve ne...a sami smo se doveli u taku situaciju ....sad ce se tek vidit sta je hrv napravila...!!
Valjda je tako. Narod je naivan ko stoka, takvu vlast kakvu je izabrao, takvu je i zaslužio. Ustvari, zaslužio je 2-puta goru od te što je izabrao ako je ta vlast slaba.



[/quote]
Valjda je tako. Narod je naivan ko stoka, takvu vlast kakvu je izabrao, takvu je i zaslužio. Ustvari, zaslužio je 2-puta goru od te što je izabrao ako je ta vlast slaba.
[/quote]

To je nezahvalna stoka kojoj ti das jedan prst oni oce cijelu ruku...nikad zadovoljni!!

Correlli



Ove proteste Corelli organizovao sve xD

Citat: MEDO.ffs poslato Februar 26, 2011, 17:26:14 POSLE PODNE
Ove proteste Corelli organizovao sve xD

A nego ko ce drugi :D...hehehhe sve kao nas dobar ovo ono ...a ono zapravo to sve on smutio kaÅ¡u hahha :D   8)

Sad će on Hrvatsku u Libiju da pretvori ahahah

Correlli

Citat: MEDO.ffs poslato Februar 26, 2011, 17:26:14 POSLE PODNE
Ove proteste Corelli organizovao sve xD
Ih, da sam ja to organizirao, vjeruj da bi ja bio prvi tamo. Razmišljao sam da idem, ali mi auto nažalost nije na raspolaganju trenutno.

Citat: MEDO.ffs poslato Februar 26, 2011, 17:40:21 POSLE PODNE
Sad će on Hrvatsku u Libiju da pretvori ahahah
Uf, da je barem vlast Hrvatske i Herceg-Bosne u mojim rukama, vjeruj da narod nebi tako patio.. Ustvari, nebi nikako.
Poslednja Izmena: Februar 26, 2011, 17:45:12 POSLE PODNE od Correlli

poznaticovik

Citat: Correlli
Uf, da je barem vlast Hrvatske i Herceg-Bosne u mojim rukama, vjeruj da narod nebi tako patio..

Da barem , od ovih prokletih političara ni govn0 nemožeš israti besplatno.
Poslednja Izmena: Februar 26, 2011, 17:45:22 POSLE PODNE od d.Matt

cristiane

Citat: Correlli poslato Februar 26, 2011, 17:43:35 POSLE PODNE
Uf, da je barem vlast Hrvatske i Herceg-Bosne u mojim rukama, vjeruj da narod nebi tako patio.. Ustvari, nebi nikako.
Pa kandidiraj se :D

Nije to nista sto se dogadja u Hrvatskoj kad pogledate sta se radi po svijetu,svugdje protesti,krize,masovna poskupljenja,ratovi mislim da je 3 Sv. rat neizbjezan...

Correlli

Citat: yamaha poslato Februar 26, 2011, 18:05:22 POSLE PODNE
Pa kandidiraj se

Uf, rekao sam "ako", ali od toga "ako" me dijeli puno stvari. Još uvijek živim u Sloveniji, a kao što sam već rekao - narod je stoka kad su u pitanju izbori. Zato ja više volim hrvatsku dijasporu što se tiće političkog smisla - tamo nisu zaboravili šta znači domoljublje i pravda.

A i nebi ja ustvari nikada volio obavljati neku visoku funkciju u državnoj Vladi, jer ne volim odgovornost. Imao sam već priliku postati glavni čovjek za HNF (Hrvatski Nacionalni Front) Republike Slovenije, ali sam odklonio, jer kao što sam već rekao - ne volim odgovornost.
Poslednja Izmena: Februar 26, 2011, 18:12:43 POSLE PODNE od Correlli

black_dota

Nije ni u Srbiji nista bolje...

EDIT: Nakrali se para pa vise nemaju sta da kradu, sad im je znas kriza, kriza je kurac, nego njima kriza nemaju sta da kradu, ma sve bi ja to u zatvor stavio.
Poslednja Izmena: Februar 26, 2011, 18:15:14 POSLE PODNE od [IG]Volim^^Fiziku <3

Citat: Correlli poslato Februar 26, 2011, 17:43:35 POSLE PODNE
Uf, da je barem vlast Hrvatske i Herceg-Bosne u mojim rukama, vjeruj da narod nebi tako patio.. Ustvari, nebi nikako.

A ja bi se hvalio da te znam  :D


Da hoće neko od normalnih ljudi na vlast doći, sve bi drugačije bilo...
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

cristiane

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Februar 26, 2011, 18:16:59 POSLE PODNE

Da hoće neko od normalnih ljudi na vlast doći, sve bi drugačije bilo...
To neces dozivjeti ti ni ja bar u BiH,samo BiH ima 3 predsjednika jako zalosno ne zna se koji vise krade.Pa cak i u fudbalskom savezu skoro svi predsjednici sad nam FIFA prijeti suspenzijom ako ne usvoje statut do marta,.

Correlli

Eh, stanje u Herceg-Bosni nije ništa bolje. Tamo stoka (neću reći ljudi, jer to očito nisu) nije sposobna formirati Vladu kako treba, a sada bi i Hrvate protjerali sa njihovih vjekovnih ognjišta.

Eee, nema tu ništa dok se Vlast ne preuzme sa silom. Da je nama još jedna Bugojanska, odnosno Fenix skupina koja bi uspjela i donijela slobodu za sve poštene ljude.
Poslednja Izmena: Februar 26, 2011, 18:37:09 POSLE PODNE od Correlli