[POMOC i SAVJET] Stakla

Započeo # BCk., Februar 20, 2011, 19:59:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Imam pitanje. Ako u MTA stavim za wglassmash na Doubleside True oće li se na samp srvu to otvoriti ili neće? I treba mi ako neko može da mi da sva stakla tj. najviše mi treba ono bijelo veliko... Pls a savjet mi treba koje je staklo najbolje :P

Ono najvece belo je u special i tu imas napocetku liste negde i kad umesto False stavis True videce se i u mta i u samp sa obe strane :)




to nema nikakve veze sa sampom,

moras da napravis jos jedan objekat na istom mestu i rotiras ga za 180 stepeni,

pritisni C da bi duplirao objekat
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: FABRIZIO.ffs poslato Februar 20, 2011, 19:59:48 POSLE PODNE
Imam pitanje. Ako u MTA stavim za wglassmash na Doubleside True oće li se na samp srvu to otvoriti ili neće?
Vidjet ce ti se sa obje i na samp serveru...
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!


Meni je dobro u MTA i u SAMPU sad nezz kako je vama.. :P
/

...Neno...

Ako stavis u MTa stakla na true,nece ti se vidjeti na samp serveru sa obadvije strane...


nemoj stavjati true/false nego na stranu gdje ti se nevidi stisnes na to staklo pa C i onda iskliknes na njega i kad ti se otvori ono stavi 180 na x !

Citat: [LB] Boscorelli aKa Cika Bosco poslato Februar 22, 2011, 21:42:20 POSLE PODNE
nemoj stavjati true/false nego na stranu gdje ti se nevidi stisnes na to staklo pa C i onda iskliknes na njega i kad ti se otvori ono stavi 180 na x !

Jesi ti dobro? Il si na tabletama? "True" varijablu stavi i IG na serveru ce ti se vidjeti i s jedne i sa druge strane..

Ajde pametnjakovicu ubaci si u GM konverotvanu mapu,odi pokreni server i pogledaj radili ''true'' na server.

Nisam samo ja probao,nego i Corelli zna kao i ostali.

Ukoliko nemas sta pametno,i nemas pojma od MTA onda pss...

Sam pokusaj pa cemo vidjeti radili ''true'' kad pokrenes server (a vjerujem da ga neznas ni pokrenuti tj. ubaciti konvertovano u gm i pokrenuti) !  ;)

Citiram post jedan ;
CitatMTA-ov "doubleside" nema veze sa SA:MP modom. Morat ćeš dodati taj objekt još jednom na iste kordinate i smanjiti/povećati X rotaciju za 180 stepeni
Poslednja Izmena: Februar 22, 2011, 22:58:22 POSLE PODNE od [LB] Boscorelli aKa Cika Bosco

Dobio si svoj odgovor vise puta i konacan zakljucak:

Ako hoces da ti se stakla vide sa obe strane pritisi C da na vec postojecem objektu kloniras isti takav, i rotiraj ga za 180 stepeni.

~lock
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri