[POMOC]Treba mi neko prevest creditse

Započeo Djankaa, Februar 19, 2011, 11:45:43 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Skripta koju koristim:od snich_wolfa   Faction Game
Detaljan opis problema:ev nezelim da pise da su vlasni on i ovaj drugi vec ja i moj frend te da nepise Faction-gAME vec ime mog srw
Dio skripte:
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):nebi trebalo pisat nide fation-game kao ni snich-wolf i ovaj suvlasnik

tko pristane mi to prevest dobice na srw admina i lidera po zelji na PM mi saljite ako hocete ja cu vam reci sta treba stavit

Glavni problem je sto se nece compile kad promjenim

Citat: Djankaa poslato Februar 19, 2011, 11:45:43 PRE PODNE

Skripta koju koristim:od snich_wolfa   Faction Game
Detaljan opis problema:ev nezelim da pise da su vlasni on i ovaj drugi vec ja i moj frend te da nepise Faction-gAME vec ime mog srw
Dio skripte:
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):nebi trebalo pisat nide fation-game kao ni snich-wolf i ovaj suvlasnik

tko pristane mi to prevest dobice na srw admina i lidera po zelji na PM mi saljite ako hocete ja cu vam reci sta treba stavit

Glavni problem je sto se nece compile kad promjenim


a sto nisi ubacio nekakvu sliku da se vidim u cem je problem. koliko sam skontao sta zelis reci, to za Vlasnika ti se nalazi pod "public OnPlayerLogin" na kraju tog callbacka. a za ovo faction game probaj u trazilicu upisati i pronaci. xD

znam ali kad idem na compile nece samo mi zalag i srusi se

provjeri sto si zadnje radio. vjerojatno si zaboravio negdje "}" ili "{"  te zagrade. tako se i meni zna dogodit, kad zaboravim zatvorit ili otvorit zagradu.

Upamti:  broj zagrada "{" i "}" (otvorenih i zatvorenih) mora biti uvijek jednak.

Snich

Citat: Djankaa poslato Februar 19, 2011, 11:45:43 PRE PODNE

Skripta koju koristim:od snich_wolfa   Faction Game
Detaljan opis problema:ev nezelim da pise da su vlasni on i ovaj drugi vec ja i moj frend te da nepise Faction-gAME vec ime mog srw
Dio skripte:
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):nebi trebalo pisat nide fation-game kao ni snich-wolf i ovaj suvlasnik

tko pristane mi to prevest dobice na srw admina i lidera po zelji na PM mi saljite ako hocete ja cu vam reci sta treba stavit

Glavni problem je sto se nece compile kad promjenim


//Snich TextDraw
logo = TextDrawCreate(141.000000,1.000000,"faction-game rp/dm"); //linija 13664// CTRL+G i utipkaj ove brojeve 13664 i promjeni naziv servera
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN, "Vlasnik: (( Snich_Wolf ))");
SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN, "Suvlasnik: (( Nidza_Haos ))");
Stisni CTL+G i utipkaj brojeve 16288 i promjeni