Weber RolePlay/DM [0.3c]

Započeo SoNNix, Februar 17, 2011, 11:26:39 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

cristiane

Citat: Cobra 11 poslato Februar 18, 2011, 15:48:15 POSLE PODNE
E moj RedManu... i sam si igro nekoliko puta PRIJE.... i šta sad sereš (( oprositte na izrazu )) za ime servera...?????
ajd molim te nemoj me provocirat.....

Jos jedan post u ovoj temi ide ti ban i ne samo tebi svima ostalima koji postaju vise od dva komentara u ovim podforumu.

ZicMortal

Weber roleplay... otkako znam za vas.. otkako ste otvorili taj server... stalno svako malo konstantno reklamirate po drugim serverima... danas ste opet na ED bili reklamirat... kako vas nije sramota

Cobra 11

Citat: ZicMortal poslato Februar 18, 2011, 16:32:46 POSLE PODNE
Weber roleplay... otkako znam za vas.. otkako ste otvorili taj server... stalno svako malo konstantno reklamirate po drugim serverima... danas ste opet na ED bili reklamirat... kako vas nije sramota
obrati se sonnixu pa neka ih bana na weberu i nece vise reklmirat...

Citat: ZicMortal poslato Februar 18, 2011, 16:32:46 POSLE PODNE
Weber roleplay... otkako znam za vas.. otkako ste otvorili taj server... stalno svako malo konstantno reklamirate po drugim serverima... danas ste opet na ED bili reklamirat... kako vas nije sramota
Gle moze bilo tko doci sa necijim nickom na ED ili bilo kuoji drugi server i reklamirati i nemora to biti igrac sa webera moze biti netko drugi A zato postoji Anti ip  i ako ti stalno reklamiraju zastiti malo server a nemoj u skoro svakoj temi vi reklamirate. 8)

Mikic95

Citat: Luis poslato Februar 18, 2011, 23:43:47 POSLE PODNE
Citat: ZicMortal poslato Februar 18, 2011, 16:32:46 POSLE PODNE
Weber roleplay... otkako znam za vas.. otkako ste otvorili taj server... stalno svako malo konstantno reklamirate po drugim serverima... danas ste opet na ED bili reklamirat... kako vas nije sramota
Gle moze bilo tko doci sa necijim nickom na ED ili bilo kuoji drugi server i reklamirati i nemora to biti igrac sa webera moze biti netko drugi A zato postoji Anti ip  i ako ti stalno reklamiraju zastiti malo server a nemoj u skoro svakoj temi vi reklamirate. 8)

Ma vjerovatno nije niko sa Webera, sigurno su došli sa LSRP-a pa reklamiraju vaš server.

Kao 1. Ja neigram na Weberu to jest igrao sam dok je bio stari owner i bio sam head 8)
a kazem ti ako Zic ima problema jednostavno stavi anti ip i problemi rijeseni.
 

Citat: ZicMortal poslato Februar 18, 2011, 16:32:46 POSLE PODNE
Weber roleplay... otkako znam za vas.. otkako ste otvorili taj server... stalno svako malo konstantno reklamirate po drugim serverima... danas ste opet na ED bili reklamirat... kako vas nije sramota

sto se tice reklamiranja.... poklopi se i suti  >:(

Citat: ZicMortal poslato Februar 18, 2011, 16:32:46 POSLE PODNE
Weber roleplay... otkako znam za vas.. otkako ste otvorili taj server... stalno svako malo konstantno reklamirate po drugim serverima... danas ste opet na ED bili reklamirat... kako vas nije sramota
SLAZEM SE SA TOBOM!
Se secas deluca kada smo bili ono ja i ti na tvom srv pa onde se zezali po lv-u,tada je isto Weber Reklamiro....
A ti sto mu pricas se pokrije usima,ti nabij svoj prst u bul^^.
WEBER FAIL!!!!
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

cristiane


Citat: [LC]Ryder poslato Februar 19, 2011, 09:02:03 PRE PODNE
Citat: ZicMortal poslato Februar 18, 2011, 16:32:46 POSLE PODNE
Weber roleplay... otkako znam za vas.. otkako ste otvorili taj server... stalno svako malo konstantno reklamirate po drugim serverima... danas ste opet na ED bili reklamirat... kako vas nije sramota
SLAZEM SE SA TOBOM!
Se secas deluca kada smo bili ono ja i ti na tvom srv pa onde se zezali po lv-u,tada je isto Weber Reklamiro....
A ti sto mu pricas se pokrije usima,ti nabij svoj prst u bul^^.
WEBER FAIL!!!!


Zasto bi on sutio!? Kad Zic prica za reklamiranje neko.....A sa Edimaxa dok sam igrao na RPF po cijeli dan reklamirali cak dodje na /ad napise Edimax najbolji server i ip....Da ja nebi ostao samo na rijecima bez dokaza evo ti jedna slika od mnogih sto imam....


Uploaded with ImageShack.us



...Neno...

Citat: Kalu_Corleone poslato Februar 19, 2011, 10:56:48 PRE PODNE
Citat: [LC]Ryder poslato Februar 19, 2011, 09:02:03 PRE PODNE
Citat: ZicMortal poslato Februar 18, 2011, 16:32:46 POSLE PODNE
Weber roleplay... otkako znam za vas.. otkako ste otvorili taj server... stalno svako malo konstantno reklamirate po drugim serverima... danas ste opet na ED bili reklamirat... kako vas nije sramota
SLAZEM SE SA TOBOM!
Se secas deluca kada smo bili ono ja i ti na tvom srv pa onde se zezali po lv-u,tada je isto Weber Reklamiro....
A ti sto mu pricas se pokrije usima,ti nabij svoj prst u bul^^.
WEBER FAIL!!!!


Zasto bi on sutio!? Kad Zic prica za reklamiranje neko.....A sa Edimaxa dok sam igrao na RPF po cijeli dan reklamirali cak dodje na /ad napise Edimax najbolji server i ip....Da ja nebi ostao samo na rijecima bez dokaza evo ti jedna slika od mnogih sto imam....


Uploaded with ImageShack.us

Zic,ti govorio kako RPF kod tebe reklamira,a vidi ovo  :-*


ZicMortal

Citat: #include <☺.K4Я!K3.☺> poslato Februar 19, 2011, 01:40:47 PRE PODNE
Citat: ZicMortal poslato Februar 18, 2011, 16:32:46 POSLE PODNE
Weber roleplay... otkako znam za vas.. otkako ste otvorili taj server... stalno svako malo konstantno reklamirate po drugim serverima... danas ste opet na ED bili reklamirat... kako vas nije sramota

sto se tice reklamiranja.... poklopi se i suti  >:(

Moji admini nisu picke da reklamiraju. Ti uopce nisi u toku ničega i uletavaÅ¡ kao padobranac Å¡to tvoj post i potvrÄ'uje.

@ vi sa tom slikom, dajte mi IP od toga lika ili sutite, jer to moze biti budala i sa vašeg servera koja je uzela neki nick kako bi ispalo da mi svuda 'reklamiramo'

Ja nemam namjeru da se svadjam da odmah znas....

Kao sto sam naveo ja imam cijeli album ovako slika da reklamiraju edimax po drugim serverima...


Toliko od mene

Mikic95

Sad ste i na ED forumu reklamirali, stvarno ste jadni.

cristiane

Sad je stvarno dosta...
Lock


@ [ED] ..Hawks.. opomena
@ ZicMortal opomena
@ Kalu_Corleone opomena

I neka vam jednom bude jasno da ovaj forum nema nista sa reklamiranjem sa tim se morate boriti sami,samo stvarate spam bezveze.
Poslednja Izmena: Februar 19, 2011, 17:16:17 POSLE PODNE od yamaha