[ 0 . 3 c] Red County Roleplay

Započeo [RC]Vaart, Februar 15, 2011, 15:08:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Svaka cast na opisu i slikama, sve je fino i detaljno objasnjeno i prikazano slikama. Po opisu se ne cini da ce biti lose.

Samo jedna mi je stvar zapela za oko, po cemu se radnja smjesta u 1990 godinu? Mislim na osnovu cega se to moze primjetiti? I sta se dobiva time sto je napisano da je radnja smjestena u 1990 godinu?

Nista ne kritiziram, samo me zanima sta bi to trebalo znaciti, i da vidim malo kako razmisljate.  8) 8)


[center]Forum : [url=http://www.redcounty-samp.co.cc/forum/]red-county.info[/center]


Joooj dobar si :D

Sretno, posjetit cu vas..

1990 godina zasto? - Pa eto skripter [elDar] je tako hteo a i hteli smo vreme unazad dakle nema onih auta poput Infernus , Turismo , Elegy i tako ti automobile

Citat: Michael_Stone poslato Februar 15, 2011, 17:38:58 POSLE PODNE
1990 godina zasto? - Pa eto skripter [elDar] je tako hteo a i hteli smo vreme unazad dakle nema onih auta poput Infernus , Turismo , Elegy i tako ti automobile

Opet ne kuzim zasto ta vozila ne bi postojala i u 1990 godini? Jer ako pogledas, proizvodac je igru smjestio u 1992 godinu, dakle san andreas igra se zapravo odvija u 1992 godini, dakle vi ste je "pomaknuli" 2 godine unazad i na osnovu toga ukinuli ta vozila. Hmm nema bas smisla. Da ste napisali mozda 1960 godina pa ajde onda bi imalo smisla to ukinuti jer tada ta vozila nisu postojala, ali 1990 hmm ne kuzim zasto ne?

Vidis to je minut posla , prepravicemo to a o tome nismo ni razmisljali hvala Soprano ipsravit cemo to ;)

Citat: Michael_Stone poslato Februar 15, 2011, 17:50:39 POSLE PODNE
Vidis to je minut posla , prepravicemo to a o tome nismo ni razmisljali hvala Soprano ipsravit cemo to ;)

Pa da, stavite ona sve stara auta skroz, ona farmerska, posto je igra smjestena na selu ako sam dobro skuzio i onda fino mozete reci da je 1960 ili 1950, kao kad u onim starim filmovima gledas amerikance kako su prije imali imanja i sl, pa one kamionete itd itd.


Ja cu napravit mod u 1830. godini i bit ce samo kocije :D

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 15, 2011, 18:00:46 POSLE PODNE
Ja cu napravit mod u 1830. godini i bit ce samo kocije :D

Ma sta ce ti to, napravi ga u 1. stoljecu pa nek svi idu pjeske hha

Citat: Soprano poslato Februar 15, 2011, 18:03:15 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 15, 2011, 18:00:46 POSLE PODNE
Ja cu napravit mod u 1830. godini i bit ce samo kocije :D

Ma sta ce ti to, napravi ga u 1. stoljecu pa nek svi idu pjeske hha

Hehe..
Ili da umjesto kocije napravim bicikli s puknutim gumama? Pa ce morat pjesice..

I bas mi ovaj server dao ideju, moras kupit kociju, konje, za bicikle gume, lanac i to i onda slazes.. Hihhii :D

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 15, 2011, 18:09:18 POSLE PODNE
Citat: Soprano poslato Februar 15, 2011, 18:03:15 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 15, 2011, 18:00:46 POSLE PODNE
Ja cu napravit mod u 1830. godini i bit ce samo kocije :D

Ma sta ce ti to, napravi ga u 1. stoljecu pa nek svi idu pjeske hha

Hehe..
Ili da umjesto kocije napravim bicikli s puknutim gumama? Pa ce morat pjesice..

I bas mi ovaj server dao ideju, moras kupit kociju, konje, za bicikle gume, lanac i to i onda slazes.. Hihhii :D

I to automehanicar obavlja, dakle ovi moraju kupiti dijelove i odnijeti mehanicaru i onda im on sastavi hahaha


Citat: Soprano poslato Februar 15, 2011, 18:15:51 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 15, 2011, 18:09:18 POSLE PODNE
Citat: Soprano poslato Februar 15, 2011, 18:03:15 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 15, 2011, 18:00:46 POSLE PODNE
Ja cu napravit mod u 1830. godini i bit ce samo kocije :D

Ma sta ce ti to, napravi ga u 1. stoljecu pa nek svi idu pjeske hha

Hehe..
Ili da umjesto kocije napravim bicikli s puknutim gumama? Pa ce morat pjesice..

I bas mi ovaj server dao ideju, moras kupit kociju, konje, za bicikle gume, lanac i to i onda slazes.. Hihhii :D

I to automehanicar obavlja, dakle ovi moraju kupiti dijelove i odnijeti mehanicaru i onda im on sastavi hahaha

Da.. I jos napravim onako kljuceve kako se zavrcu dok se to sve sarafa.. Bas imamo genijalne ideje :D

Gresis Soprano kola su imala u godini 1960  :-*
Mozda nisu imala u 1800
Ali u 1960 su imala kola...
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D